Off

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
++ a accountom kora is relációban van azzal, hogy te külső szemlélőként fórumozol. Ha elvégeztem a magam "Magyar KH Töri" házifeladatát (egyébként játszottam bőven az akkor még nem classicnak nevezett szervereken is :D) vagy csak érzek magamban annyi társadalmi felelősséget, hogy szóljak a köz érdekében remélem megtehetem amellett, hogy nem játszottam aktívan. De érdemi válasz helyett remélem kapom majd megint a savazást :(

Nyugi, én nem játszok itt, szóval elvileg a normál szerók topikjaiba jogom sincs megszólalni sokak szerint :( Tudom milyen érzés.
 

rajtfa

Member
A reakció pontszáma
27
Nyugi, én nem játszok itt, szóval elvileg a normál szerók topikjaiba jogom sincs megszólalni sokak szerint :( Tudom milyen érzés.

Szerintem joga mindenkinek van hozzá, ahogy a szabad véleményformáláshoz is. Főleg neked mivel, hogy egyik legaktívabb és "tanultabb" tagja vagy a közösségnek. Hitelt pedig nem azért nyersz mert nemzetközin vagy magyar szervereken szét wineled magad, hanem hogy valid kommenteket írsz a verbális fölényen kívül :DDDD

Én személy szerint szívesen olvasom a hozzászólásokat , csak a túlérzékeny réteg nem szeretne más perspektívát befogadni a sajátján kívül.
++ Valaki a konstruktív megjegyzéseket/tanácsokat is támadásnak veszi és építkezés helyett átmegy sünbe, csak azért sem fogad meg egy észrevételt :D

Mindeközben soha nincs senkinek igaza, de mégis mindenkinek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Szerintem joga mindenkinek van hozzá, ahogy a szabad véleményformáláshoz is. Főleg neked mivel, hogy egyik legaktívabb és "tanultabb" tagja vagy a közösségnek. Hitelt pedig nem azért nyersz mert nemzetközin vagy magyar szervereken szét wineled magad, hanem hogy valid kommenteket írsz a verbális fölényen kívül :DDDD

Én személy szerint szívesen olvasom a hozzászólásokat , csak a túlérzékeny réteg nem szeretne más perspektívát befogadni a sajátján kívül.
++ Valaki a konstruktív megjegyzéseket/tanácsokat is támadásnak veszi és építkezés helyett átmegy sünbe, csak azért sem fogad meg egy észrevételt :D

Mindeközben soha nincs senkinek igaza, de mégis mindenkinek.

Sajna ilyen a külső, régen még őszintén tudta kurvaanyázni egymást a közösség, ma már csak az van, hogy vagy fogyatékosok írkálnak, vagy olyanok, akik úgy csinálnak, mintha fogyatékosok lennének :D Más világ van már, kiöregedtem innen :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.402
Szerintem joga mindenkinek van hozzá, ahogy a szabad véleményformáláshoz is. Főleg neked mivel, hogy egyik legaktívabb és "tanultabb" tagja vagy a közösségnek. Hitelt pedig nem azért nyersz mert nemzetközin vagy magyar szervereken szét wineled magad, hanem hogy valid kommenteket írsz a verbális fölényen kívül :DDDD

Én személy szerint szívesen olvasom a hozzászólásokat , csak a túlérzékeny réteg nem szeretne más perspektívát befogadni a sajátján kívül.
++ Valaki a konstruktív megjegyzéseket/tanácsokat is támadásnak veszi és építkezés helyett átmegy sünbe, csak azért sem fogad meg egy észrevételt :D

Mindeközben soha nincs senkinek igaza, de mégis mindenkinek.
Pls ne add Close alá a lovat már épphogy elűztük erre te meg visszahívod szép vagy alföld
 

DeletedUser20567

Vendég
akkó hallod Dj vagy micsoda nemtudom, én klasszikus zenét hallgatok mennyé má anyádba légyszives nem is jáccol mit magyarázól akkor gyere és mútasd meg mit tucc te
Szerintem ezt most kár volt. Definiáld még egyszer a kommenteket, és aszerint folytasd tovább a fórumozást. Tudom poénból írtad /gondolom/.
 
Fent