Milyen legyen a V17 végjátéka?

Milyen legyen a V17 végjátéka?

  • Hagyományos végjáték

    Szavazatok: 211 73,3%
  • Klánpontszám alapú végjáték

    Szavazatok: 38 13,2%
  • Világ titkai küldetések

    Szavazatok: 39 13,5%

  • Összes szavazó
    288
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15947

Vendég
Sziasztok!

Szerintem a lényeg, hogy a v2 befejezése után, vagy azzal egy időben induljon egy ugyan ilyen beállítású szerver. Az valószínü, hogy aki ott lenyomott pár évet az nem akar másmilyen szerveren játszani. Ha akarna akkor már megtette volna, vagy lehet meg is tette :)? Ami engem illet én biztos nem megyek másmilyen beálításu szerverre (előre bocsátanám ez a kérdés feltevőinek szól nem a tisztelt játékos társaknak :D).
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, elég tapasztalatlan vagyok ebbe mert rendszeresen elfoglalnak. (nemtudom elérni a 20000 pontot). Én a hagyományosra szavaznék ettől függetlenül. És ha lehet legyen 4800as nyersanyagtermelés. !
 

DeletedUser15675

Vendég
Személy szerint egy v11másolatnak örülnék...de azt sem bánnám ha a templomot elhagynák belőle.:p
Sokak szerint összetettebb,megfontoltabb játékot kell vele folytatni,amit részben alá is támasztok,viszont néha számomra túl komplex. De templomos világon töltöttem eddig a legtöbb időmet,szóval ha az lesz nekem megfelel :D
 

DeletedUser

Vendég
szerintem a Pontszám egy olyan cél, ami látható, belátható, inspiráló, stb. Legyen az előre meghatározott pontszám szerintem.
 

DeletedUser

Vendég
Hagyományos rendszer.

És ha már beállításoknál tartunk egy V3-as alapú világ picit gyorsabb sebeséggel(1.5), ijászok meg mindenféle plusz dolgok nélkül, zsír lenne, de ez nem itt dől el :)
 

DeletedUser15897

Vendég
Világ 17

Sziasztok én már nagyon várom a 17 es világ indulástá szerintem tuti jó les Csak e legyen olyan mint a v12 csak ne ne legyen benne alvó üzemmod
 

DeletedUser

Vendég
Jövő héten szerdán :)
Ezért kaptál körlevelet ,mert sürgős lett :) :D
Nehogy lekésd a buszt :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Sebesség?

Tényleg mikor lesz 3-as sebességű világ?
És a V17 mekkora sebességű lehet????
 

DeletedUser

Vendég
Nehogy 3-mas legyen... Ha gyors világon akarsz játszani speedezz vagy ott van még a v15. Bőven van esélyed
 

DeletedUser14660

Vendég
Sziasztok, szerintem az a legjobb ha akkor van vége amikor már nincs ellenállás.Kikell nyirni a másikat ez a lényeg,klánt mindenki tud csinálni, olvasztani de harcolni kevesen!
 

DeletedUser6772

Vendég
lehetne az éjszakai bónuszt is sztornózni szerintem,vagy max 2órára beállítani,csak hogy pörögjön:)
 

DeletedUser

Vendég
Hagyományos templom nélkül!

Támogatom! :)
Talán eziádig a V16 rendelkezik a legelfogadhatóbb beállításokkal, csak előny származna abból, ha a V17 is hasonlóakkal bírna. Természetesen, végjátékként a hagyományost ajánlanám.
 

DeletedUser15883

Vendég
Támogatom! :)
Talán eziádig a V16 rendelkezik a legelfogadhatóbb beállításokkal, csak előny származna abból, ha a V17 is hasonlóakkal bírna. Természetesen, végjátékként a hagyományost ajánlanám.

v16 annyiba rossz hogy csak klánon belül lehet erősítést küldeni!:(
 

DeletedUser15970

Vendég
v16 annyiba rossz hogy csak klánon belül lehet erősítést küldeni!:(

..legalább a barik nincsenek bevédve mint más világokon ha olyan a szomszédod.. és a klán összetartásán múlik, hogy kit mennyire képesek megvédeni...:D mindamellett, hogy így a szövetségkötések nem elég hatékonyak, elvégre a szöviknél a segítségnyújtás épp annyira kellene hogy működjön, mint a közös támadások.. nem?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Taktikailag nagyon fontos, hogy erősítést ne csak klánon belülre lehessen küldeni! Nekem volt olyan esetem, hogy ellenséget védtem szövetséges ellen.. (hiszen ez egy stratégiai játék :D )
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent