Lovag

DeletedUser

Vendég
hali ?

Valahogynemlehetne meg gyorsitani hogy a lovag gyorsaban keresen fegyvereket ? :confused: mer ez igy nagyon lasu és még anyi h mi a legjobb falu védönek amm ? lándzás vagy kardforgató ?:confused: :D
a király még mindig én vagyok !!!! :D
 

DeletedUser10079

Vendég
Valahogynemlehetne meg gyorsitani hogy a lovag gyorsaban keresen fegyvereket ? :confused: mer ez igy nagyon lasu és még anyi h mi a legjobb falu védönek amm ? lándzás vagy kardforgató ?
a király még mindig én vagyok !!!! :D

Vegyen részt a lovagod csatában/ütközetben és máris nő a százaléka a fegyver megtalálásnak.:rolleyes:

A csak bárdosból álló védő falu a leghatékonyabb.;)
 

DeletedUser

Vendég
Valahogynemlehetne meg gyorsitani hogy a lovag gyorsaban keresen fegyvereket ? mer ez igy nagyon lasu és még anyi h mi a legjobb falu védönek amm ? lándzás vagy kardforgató ?
a király még mindig én vagyok !!!!

SZia .

Sok csata vezet eredményre :)

Ha pedig nincs türelmed kivárni hogy legyártsad a leghatékonyabb 10.000 lándzsás + 10.000 kardos sereget, akkor építs ki 6.000 ijászt + 2450 nehézlovast !
Ez a leghatékonyabb ;)

Vegyen részt a lovagod csatában/ütközetben és máris nő a százaléka a fegyver megtalálásnak.:rolleyes:

A csak bárdosból álló védő falu a leghatékonyabb.;)

de gonosz vagy !
Jó hogy nem felderítőket tanácsolsz ! :D
mellesleg a lovagnak nem kell részt vennie a csatákban,mert amint azt említettem a fegyvereket a Legyőzött Ellenfelek ( LE ) pontokra kapod.
Tehát sok csata = sok LE pont = sok lovagfegyver
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ha a lovagot áthelyezem mitől függ h mikor ér oda? a falu távolságától?
 

DeletedUser

Vendég
én is ezen gondolkodtam
bár elég furcsa az is h a 2-3 kontival helyezed át akkor is 6 óra
jó ötletnek tartom h ha áthelyezem akkor abban a faluban jön erősítésként a lovad de áttekintésben nincs ott a kis kardocska erősítés gyanánt:):)
csak megkérdeztem h nem hülyén haljak meg
 

DeletedUser10079

Vendég
de gonosz vagy !
Jó hogy nem felderítőket tanácsolsz ! :D
mellesleg a lovagnak nem kell részt vennie a csatákban,mert amint azt említettem a fegyvereket a Legyőzött Ellenfelek ( LE ) pontokra kapod.
Tehát sok csata = sok LE pont = sok lovagfegyver

Basszus,a felderítőket el is felejtettem,pedig tényleg azok a leghatékonyabbak védekezésben,bocsi feherfarkas55. :(
Amikor azt írtam hogy "csatában kell részt vennie a lovagnak,hogy gyorsabban fejlődjön",akkor azzal egyetemben ez nem jelenti a LE pont növekedést?
Mivel a LE az a LET illetve a LEV átlaga.Ami a csatákban szerződik.Vagy talán tévedek?:D
vagyis egy és ugyanaz a csatázással(támadás és védekezés).
 

DeletedUser

Vendég
Basszus,a felderítőket el is felejtettem,pedig tényleg azok a leghatékonyabbak védekezésben,bocsi feherfarkas55. :(
Amikor azt írtam hogy "csatában kell részt vennie a lovagnak,hogy gyorsabban fejlődjön",akkor azzal egyetemben ez nem jelenti a LE pont növekedést?
Mivel a LE az a LET illetve a LEV átlaga.Ami a csatákban szerződik.Vagy talán tévedek?:D
vagyis egy és ugyanaz a csatázással(támadás és védekezés).

Úgy vélem tévedsz mivel az összege az.
 

DeletedUser

Vendég
Nem jelenik meg

A lándzsás egységek tulajdonságát,és a klánfórumot nem tudom megjeleníteni.
Csak szürke ablak nyilik meg a.Aklánfórumnál még azt is kiirja,hogy fórum karbantartása.
Ez valami bug vagy csak nálam nem megy?
Firefox mozzilám van.
 

DeletedUser

Vendég
próbáld Operával , lehet hogy kitakarítottad a sütit ami ezekhez szokott kelleni. Nálam is előfordult már.
 

DeletedUser11646

Vendég
A lándzsás egységek tulajdonságát,és a klánfórumot nem tudom megjeleníteni.
Csak szürke ablak nyilik meg a.Aklánfórumnál még azt is kiirja,hogy fórum karbantartása.
Ez valami bug vagy csak nálam nem megy?
Firefox mozzilám van.

Fórumok karbantartását mindenkinél kiírja, akinek van hozzá joga;)
Szóval lehet moderrátor vagy:D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Olyan problámám lenne, hogy valószínüleg a fiókomat ma feltörték, mivel nem tudok belépni. Próbáltam új jelszót kérni, de az e-mail címemet se fogadta el. Vissza akarom kapni a fiókomat, ráadásul támadnak is.

Segítségeteket előre is köszi.
 

DeletedUser11646

Vendég
Sziasztok.

Olyan problámám lenne, hogy valószínüleg a fiókomat ma feltörték, mivel nem tudok belépni. Próbáltam új jelszót kérni, de az e-mail címemet se fogadta el. Vissza akarom kapni a fiókomat, ráadásul támadnak is.

Segítségeteket előre is köszi.

Hát akkor peched van. Megváltoztatták a jelszódat és az e-mail címedet is. Szerintem ezt a kérdést a supportnak tedd fel, ők tudják mit kell ilyen esetben tenni, ha egyátalán lehet valamit...
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Hát akkor peched van. Megváltoztatták a jelszódat és az e-mail címedet is. Szerintem ezt a kérdést a supportnak tedd fel, ők tudják mit kell ilyen esetben tenni, ha egyátalán lehet valamit...

Azt mondta, hogy valószínüleg, tehát még be tud lépni csak gyanakszik, hogy más is, az emil címét meg csak megerősítéssel lehet megváltoztatni.
 
Fent