Lovag Fegyverek szavazás

Szeretnél egy lovag fegyver alternatívát a játékban?


  • Összes szavazó
    108

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Kedves játékosaink!


A visszajelzések szerint sok játékosnak nagyon hiányoznak a lovag fegyverek. Ezért a következő szavazást szeretnénk lefuttatni, hogy megértsük, ez így van-e vagy sem. Nem ígérjük, hogy újra bevezetjük őket, de jelenleg gondolkodunk egy alternatíván a készségkönyvek mellett, de továbbra is szeretnénk megérteni, hogy mindegyikőtök mit akar.


Tisztelettel,
A Klánháború Csapata
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Gondolom ez a topik ennek akar lenni a magyar megfelelője:
https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/the-old-paladin-items.289077/
Csak ott egy "kicsit" részletesebben leírják a dolgot, hogy mire kell szavazni :p
A mostani lovagos rendszer szerintem sokkal jobb mint a régi volt,
a réginek a plusz az volt, hogy cserélgetni tudtad a fegyvereket, és ami többünknek megmaradt, az a fáklya volt,
viszont más nem igen hiányzik szerintem senkinek.
A mostani rendszer komplexebb, és szerintem jobb, ugye annyi a hátránya, hogy meg kell szerezni a készségkönyveket,
amiket akar az ember tanítani a lovagoknak, és nem mindig azt adja amit kellene, de erre ott van az "Újrahasznosítás" igaz pp-ért.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Sosem értettem, miért pont a régi lovagrendszer lett "véglegesen" kiszedve. Nem mondom, hogy minden tekintetben jobb, mint a jelenlegi, de ez is mehetne úgy, mint a többi változó (íjász / templom / őrtorony stb.), tehát szerverenként változna. Úgyhogy én igenre szavaztam.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Szerintem is maradjon meg az új beállítás, de a régi is legyen elérhető.
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
Én a régi rendszerre voksoltam.Szerintem izgalmasabb volt a játék vele,a védekezés is dominált.És bár fociban mondjuk mindig a támadó játékot kell segíteni,hisz az a látványosabb,itt a védekezés is lehet szórakoztató,és a régi lovagrendszer a védekezést segítette jobban.
 

Goldstein pasa

New Member
A reakció pontszáma
1
Kedves játékosaink!


A visszajelzések szerint sok játékosnak nagyon hiányoznak a lovag fegyverek. Ezért a következő szavazást szeretnénk lefuttatni, hogy megértsük, ez így van-e vagy sem. Nem ígérjük, hogy újra bevezetjük őket, de jelenleg gondolkodunk egy alternatíván a készségkönyvek mellett, de továbbra is szeretnénk megérteni, hogy mindegyikőtök mit akar.


Tisztelettel,
A Klánháború Csapata
Kedves játékosaink!


A visszajelzések szerint sok játékosnak nagyon hiányoznak a lovag fegyverek. Ezért a következő szavazást szeretnénk lefuttatni, hogy megértsük, ez így van-e vagy sem. Nem ígérjük, hogy újra bevezetjük őket, de jelenleg gondolkodunk egy alternatíván a készségkönyvek mellett, de továbbra is szeretnénk megérteni, hogy mindegyikőtök mit akar.


Tisztelettel,
A Klánháború Csapata

Bocs, de lehet én vagyok a hülye, de hol kell szavazni?
Regiszrálnod kell és ugy szavazhatsz
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Igenre szavaztam,bár a mostani Lovag rendszer sokkal hasznosabb,főként mert több lovag elérhető.
Viszont tudomásom szerint mikor legutóbb erről volt szavazás,ahol személy szerint indultam csapattal,ott azt a választ kaptam mikor felvetettem az ötletet, hogy ez,s több másik régi beállítás törölve lett,sehogy nem lehet visszaállítani.

Látom azóta változnak a dolgok,így érdeklődnék, mondjuk V75-re lehetne e 1 általam nagyon kedvelt,de magyar KH-n eddig 1x volt elérhető beállítást visszahozni.
Ez a V12.-n (Általam egyik leginkább kedvelt (Persze lehet az egyedisége miatt) s leginkább egyedi világ volt) alvó mód.

Ezen kívül volt egyéb ritkaság számba menő beállítás,amit mondjuk ha össze tudnánk szedni 1 világra,igen egyedi,s remélhetőleg izgalmas világ lenne.

Amikre mondjuk gondolok:

-1-es vagy alacsonyabb sebesség.
-PP funkciók elérhetőek,de tőzsde nincs.
(Ez mondjuk mellékes,mert sok pp-s falutól esne el a világ,ami ugyan úgy pénz orientált lenne hisz eventbe még többet költenének az emberek.
Viszont elején mondhatni pp mentes lenne,azaz nem kéne kezdő utáni foglalásokon vitázni..)
-Ha a játékosok úgy gondolják jöhetne régi lovag rendszer (Avagy új)
- Alvó mód
-Régi kezdő küldetések
-Fake limit off
-Emelt barbár falvak melyek kb 7000 pontig növekednek. (Ha jól rémlik V17-en volt ilyesmi,ahol a barbárok már első héten lefejlődték a játékosokat,s 1 emberre jutott vagy 10 már első falunál. Ez alapban egyedi,de jól kompenzálná a pp-t gyűjtő fiókok hiányát.)

Ehhez a beállításhoz mondjuk még 1 ilyen beállítással szerintem sokan felkapnák a fejüket:

Klán létszám: 75
Klán záródik: Igen 60 nap után (Ez alapból kis idő,de még inkább azért mert magas a klán létszám,így jól megkell gondolni ki hova. + 1-es sebesség miatt még inkább izgalmas lenne.)
Klánon kívüli erősítés: Nincs
Éjszakai bónusz: 22:00-08:00 (Főként ezzel is nehezítve a dual-Trial meg a többi sok játékos dolgát 1 játékosokkal szemben.)
Morál: 60 nap ameddig a klánok is nyitottak


1 ilyen vagy valamivel eltérőbb szerver létrehozható e?

Főleg ha már a 3/4 századik világ lesz Magyar KH-n,lehetne valami egyedisége véleményem szerint.
 
Fent