Riportok =Legendary=

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Kedves Olvasóink,

Ez alkalommal egy lenyűgöző játékost mutatunk be nektek, aki nem más, mint a közismert és elismert @=Legendary=. Számtalan kivételes teljesítmény áll a neve mögött a játékban, és ha más nem is, kritikáiról már biztosan hallottatok. A riportban @=Legendary= osztja meg velünk játékbéli tapasztalatait, stratégiáit és néhány személyes gondolatát is a játékról. Kívánunk minden olvasónknak izgalmas és tanulságos időtöltést a riport olvasása közben. Amennyiben kérdéseitek merülnének fel, vagy további észrevételekkel szeretnétek hozzájárulni, várjuk kommentjeiteket!

Sz5U0Fy.png


Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?

A válaszadás előtt ennyit még szeretnék mellékelni a rólam kikerülő interjúban:
"A magyar klánháború egyik legmegosztóbb embere"

A klánháborút nagyjából még v3 idején kezdtem. Maga a játék tetszett, mindig is szerettem a stratégiai játékokat. Egy rokonom mutatta meg nekem a játékot, és vele egy szerveren játszottam.

Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?

Ez egy nagyon komplex kérdés. Alapjaiban több embertől tanultam meg a játékot. Az első ember aki tanított és akivel együtt játszottam v40 és 44 idején az mai nevén a Vajda avagy Nmat27 volt. Sokat tanultam magamtól is, Bailey.ca volt. Tőle leginkább a speeden történő játékot és dinamikát tanultam meg.

Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?

Átlag felettinek tartom a tudásom, viszont a mai napig még mindig van hova fejlődni.

Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?

-NF-,=SBT=,-AG-,HORDA,Sparta,CotL,EXoS,NN és még valószínűleg sok másik. Kiemelkedőnek az -NF- az =SBT= és az EXoS-t mondanám, de a Hordta is idetehető.

Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?

Volt, hogy kivívták az ellentétem igen, nem is 1 klán. Nem szeretem az egóhuszár bandákat a 0 tudásukkal. Erre jó példa lenne a Spárta vagy az FS. Barnaborsosz az ex fs-ből, vagy vinszent a spártából. A spárta teljesen személyeskedős szintig vitte ezt a folyamatot nálam.

Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?

Igen. Volt szerencsém vezetni klánt és volt szerencsém csak segédnek is lenni. Legjobb példa arra, hogy elbuktam az még a NoOb időből eredne valamelyik szerveren. Túl nagy elvárásaim vannak, és túlságosan nem szeretek emberekkel beszélgetni ahhoz, hogy jó vezető legyek.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398

Folytatjuk is riportunkat @=Legendary= játékossal...
wE9oZ2x.png




Szerinted mi a legélvezhetőbb része ennek a játéknak aktív játékosként?

Én nekem személy szerint még viszonylag az első szakasza tetszik a játéknak, amikor 5-20 falu közötti fiókkal rendelkezik az ember, és tud rendesen farmolni, meg már "szervezettebben" támadni a másikra. Az az oldala is tetszik, hogy majdnem teljesen szabad kezet kap az ember, hogy melyik időpontokban látogatja meg a szomszédját.

Előző riportodban említed, hogy milyen kicsik a mai világok. Ezzel szemben mi a mostani support próbáltunk növelni a barbár számokon, és egy Classic V1-et is összehoztunk. Mi a tapasztalatod Classicról? Élvezhető a játék egy ilyen szerveren jobb játékosok számára, vagy hamar unalmassá válik? Mit gondolsz párhuzamba hozható-e Classic V1 a régi nagy világokkal?

Ez egy végtelenül komplex kérdés. Az elképzelése a V1-nek szerintem kifejezetten érdekes, és élvezhető is volt még az első pár hónapban. Az én számomra az ami itt kicsit negatív, hogy a végtelenségig nyitott a barbár falvak foglalása, mely embereket arra ösztönöz, hogy nyugodtan kikerülheti a szerveren lévő izgalmakat.

Volt e olyan ellenfeled akivel ellenséges oldalon kezdtetek majd később össze barátkoztatok? Hogyan történt?

Persze volt, DJ-t emelném itt ki leginkább. V50-n volt szerencsénk egymáshoz a 3-as frontvonalon(=SBT=,-NF-,Sparta) szakaszon összeismerkedni egymással. Mind a 3 klán keresztbe támadta a másikat minden nap hetekig, talán az egyik legélvezetesebb része volt ez a számomra.

Előző riportodban elismerően szólsz a Sparta klánról, a mostaniban már mondhatni tömegklánnak jelezted őket. Az újkori Sparta-ra gondolsz, vagy amblock nézve a múlttal együtt tartod őket ma már nem egy kompetens klánnak?

Természetesen a régi Spárta egy olyan klán volt, amely megérdemli az elismerést, mert lássuk be kevés kláncsaládnak sikerül ilyen sok győzelmet aratnia egymást követően. Azonban a Spárta kerete minden egyes alkalommal gyengült.

Az NF társasága szűkös keretek között játszott Világ 50-es vereség után, mondhatni ott még az ellenfélnél játszottál, ma pedig már az NF egyik alappillére vagy te magad is. Nehéz utad volt a klánba eljutni idáig, vagy hamar megtaláltad a közös hangot?

Nem mondanám ezt nehéznek, mert DJ-vel jól kijöttünk már anno is, és maga a társaság pedig kifejezetten összetartó.

Van-e olyan játékos, akinek a szintjére felszeretnél érni? Vagy ma már nincsenek ilyen ambícióid?

Az ember mindig szeretne fejlődni, és megint DJ-t emelném ki, Dévvel karöltve, de idetenném Barcsát is most.

Mit gondolsz arról a védekezési stratégiáról, hogy a határokon mindent bevédünk, belül pedig ráfoglalunk? Lehet ez hatékony védekezés?

Még egy olyan kérdés, ami nagyon összetett, és szituációtól nagyban függ mi a jó és mi a rossz.

Melyik volt a kedvenc világod, és miért?

W121, méghozzá azért amilyen élményeket átélhettünk ott napi szinten.

Ha jól tudom =Destroyer= játékossal játszotok manapság egy fiókban. Hol ismerkedtetek meg, mennyire vagytok ti hatékony társak?

Egy iskolába, majd pedig egy osztályba jártunk évekig. Kifejezetten jó párosnak mondanám.

Van olyan klán, aki a fentmaradók közül célkeresztedben van?

Már nincs. Az FS volt sokáig, de őket is megvertük.

Mennyire fontos a jó helyesírás egy klánvezérnek? Lehet valaki jó klánvezér, ha nem tud helyesen írni, vagy fogalmazni?

Fontos. Egy vezér adja meg a módját a megnyílvánulásainak.

Szerinted szükségesek-e egy jó klánba töltelék játékosok? Lehet-e egy klánnak esélye kis limittel egy több száz tagú kláncsalád ellen?

Én szívem szerint 0 töltelék játékosból álló klánokkal játszanék, nem igen szeretem ha valaki csak ellébecol.

Mely világokon játszottál az ExoS klánnal? Mi volt a te szereped náluk? Részt vettél a Világ 59, majd 62-es győzelmekben?

59-en nem vettem részt, sőt éppenhogy kemény 15 falus fiókommal ott voltam az EXoS között. 62-en vettem részt, de ott is 1 hónappal később kezdtem újra.

Sokszor próbáltalak elcsábítani Világ 58-ra, mert azt halottam szeretsz vágni, és aktív is vagy. Változott-e ez a tulajdonságod?

Ha csak te próbáltál volna! Annyira lelkesnek már nem nevezném magam mint amit 52 majd 55 megkövetelt, de ettől független még aktívnak nevezném magam.

"Mindig kijössz a klán vezéreiddel? Mennyire tartod magadat nehezen kezelhető játékosnak?"

Húha :D Ide ha minden vezér írhatna, hogy mi a véleménye rólam igen megoszlanának a vélemények. Nagyon megtudom makacsolni magam, de leginkább a klánérdeket követem mindig.

Szerinted, hogy néz ki egy ideális klán? Mit kell tudnia egy jó vezetőnek ahhoz, hogy a klánja sikeres legyen, és ne csak az esetleges prémium pontok miatt?

Türelmesnek, de annak nagyon. Ambíciózusnak, olyan embernek aki képes elérni, hogy mindenki kövesse legtöbb kérését gond nélkül.

Mennyi volt a legtöbb bejövő, amit le kellett védened? Mennyi nemes ment rád ebben a támadásban? Hogyan oldottad meg a helyzetet? Buktál, vagy nyertél?

Itt ezt a kérdést 2 részre osztanám. Saját fiókra, és helyettesítettre. Saját fiókon a legtöbb bejövő talán 800 volt, ez még v52-n volt. Itt 1 falu vesztéssel lehoztam. Helyettesített fiókon 4000 körül volt a legtöbb, még 111-n.

Mit gondolsz egy klán lehet-e sikeres szervező nélkül? Mi lehet egy jó szervező tulajdonsága?

Erre nagyon kicsi az esély, ez csak akkor működőképes elmélet, ha 10-15 fős klán van jelen, akik mind vérprofik.

Téged zavar-e, ha egy klántársad alul teljesít? Kifejezed-e számára ellenérzéseidet?

Ó, de még mennyire. Az egyik "leghangosabb" ember szoktam lenni ilyen téren.

Ha azt mondaná egy klánvezér, hogy mutatkozz be 5 szóban, mi lenne azaz 5 szó?

Segítőkész, Lelkes, Önfejű, Megfontolt, Harcias

Mit gondolsz egy védekezés során feltétlenül szükséges a falak vissza pp-zése vagy anélkül is levédhető egy támadás ha egyenlőek feltételek?

Ha van rá lehetőség, miért ne éljünk vele? Amúgy nyílván megoldható ilyesmi funkciók nélkül is a védés, de megvan ennek egy fajta frusztráló hatása.

Inkább 6 hónap álló front, vagy 6 hónap alatt győzelem? Te melyiket preferálod?

A másodikat. Sose voltam a híve a hosszan elnyúló szervereknek. Viszont most itt a jó ellenpélda V1.

Szerinted a védekezést is hasonlóképp megkell szervezni, mint a támadást, vagy az egy jóval egyszerűbb folyamat?

Egy ideális helyzetben, megszervezzük a védekezést, mert a hatékonyságnál nincsen fontosabb tényező.

Hogy-hogy csak Világ 40 körül tettél szert tudásod nagy részére, de már Világ 3-mon elkezdted a játékot?

Nagyon egyszerű erre a válasz. V3-n hetente pár órát voltam aktív, v40-n napi 18-t.

Mit gondolsz a diplomáciai győzelmekről? Hasznosak ezek, vagy te inkább leharcolnád, hogy később érjen véget egy világ?

Kifejezetten utálom a "Technikai" klánokat. Én lejátszanám mindig 1vs1-ben, úgy legalább valóban kiderülne, hogy ki érdemli meg igazán a győzelmet.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Folytatjuk is riportunkat @=Legendary= játékossal...
wE9oZ2x.png




Visszatekintve, szerinted milyen lenne a régi grafikával a mai játék? Jobb élményt nyújtott vagy neked mindegy, hogy grafikailag hogyan néz ki?

Fura, nagyon ódivatú lenne, és engem kifejezetten zavarna már így, hogy megszoktam a jelenlegit. Nekem a mostani jobban adja. Addig amíg használható, és nem az 1990-es évekre emlékeztet(félre értés ne essék szeretem a 2d és pixel art játékokat is), de azért vannak határok, ami alá már én se mennék grafika szempontjából.

Mi a véleményed a mai klánháborúban szereplő klánokról? Mit gondolsz fog még esetleg kinőni 1-2 nagyobb klán?

A legtöbb klánról egyszerű a véleményem: Beképzelt, tömegklánokat alkotó szájhős brigád. Nyílván, minden klánban vannak nem ilyen emberek, és persze megvannak a kivételek is. Nem véletlen szavazzák le mindig azokat a beállításokat amelyek a 15-20fős klánokat preferálják, mert akkor csak 10 alklánban férnének el. Számomra az nem mondható klánnak, amelyik 15 fővel ne működne. Főleg a magyar szervereken, ahol lassan 5 fő is elég simán egy győzelemre. Acélosabb szervernél a 20 főt még eltudom fogadni, de az felett, már ott is igencsak elgondolkodnék, hogy ez klán-e valóban. Bármikor előbukkanhatnak még "új" klánok, de ezek inkább már tapasztaltabb játékosokból álló más klánok tagjaiból fog összejönni. Vadonatúj acélos klánt én nem hiszem, hogy fog valaki alkotni, de ha igen, akkor minden elismerésem.

Játszottál magányos farkasként, ha igen milyen volt? Meddig jutottál?

Nem éppen. Ami nálam magányosfarkas játéknak mondható volt, az inkább, amikor valamelyik klánvezetőséggel meggyűlt a bajom, és elharcolgattam egymagam ellenük. Itt viszont 52-n egész sokáig bírtam a Spárta közepén.(Technikailag bírhattam volna még tovább, mert az összes egységem megvolt, de elküldtem őket 1 messzi barbiba amikor Teáskanna megfenyegette a játékosokat, hogy aki nem hajlandó engem támadni azt kirakja). Egészen érdekes volt, a piros tenger közepén főleg idővel, amikor egyedül maradtam a duálommal, Waylanttal. A mai napig rejtély számomra, hogyan nem bírtak kiszedni minket maguk közül. Mondjuk az is igaz, hogy sokszor 52 órát ültem a gép előtt védekezni. Imádtam, a macska-egér játékot játszani velük. :D

Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?

Nem fontos, sőt inkább haszontalan. Az első plecsni a legtöbb embernek még nagy érdem, hogy sikerült nyerjen, de utána teljesen irreleváns lesz az egész. Vannak plecsnihuszárok akik imádják gyűjteni az ingyen szervereken azokat, hogy nagyon menőnek tűnjenek a 10+ plecsnivel, aztán 1 támadás után meg eltűnnek a süllyesztőbe egy rendes szerveren. A nemzetközi 121-es plecsninek örültem a legjobban, de nem a plecsni miatt, hanem mert sikerült lehozzuk a szervert.

Ha fejlesztő lehetnél, akkor a Classic V1-el kapcsolatban említett barbár kérdést hogyan oldanád meg, hogy mindkét oldalnak kedvez? Egyáltalán fair lenne-e az a változtatás úgy, hogy van jó néhány játékos ellene?

Hát én alapból úgy közelítettem volna meg ezt, hogy a barbár falvak, automatikusan nem foglalhatóvá vállnak X nap után (90-120nap maximum). Amúgy fair lenne a változtatás, mert mindenkit egységesen ösztönözne, hogy játékost foglaljon, és, hogy a barbárokat farmolásra használja. A játék elvégre klánháború és nem barbárháború. :) Vannak ebben a témában nálam sokkal jobb hozzászólók, inkább őket lenne érdemes erről megkérdezni.

Szerinted a mai játékban van olyan, aki képes lenne levédeni egy 1000 nemesvonatos armát? Én úgy emlékszem egy ilyen támadás 3-4 napos védekezésbe is kerülhet a védekezőnek. Bírható ez aktívan, egyedül?

Az ember lehet megtenné ezt pár alkalommal, de hogy 1 egész szerveren át egyedül oldja meg a 1000 vonatokat(fontos, hogy egyedül, klán segítség NÉLKÜL), azt azért még én is kötve hiszem. Sokan vagyunk őrültek, de mindenkinek megvannak a maga határai, amennyit hajlandó beletenni a játékba. Ha klánsegítség bevethető úgy erre amúgy egészen sokan képesek lennének. Majd kiderül szerintem ez még a jövőben :D

Mit gondolsz, hogy mi lehet annak az oka, hogy nem egy olyan játékos van, aki több százezer pp-t elkölt a játékban, mégis talán az első támadáskor bedől? Mit gondolsz a prémium ponttal lehet olyan előnyt szerezni, ami akár azt is elérheti, hogy ilyen ne történjen meg?

Tudatlanság, tapasztalatlanság, észerű elvek nem ismerete, a játék működésének nem ismerete. Hát amúgy sok igen érdekes embert láttam már nyerni, csak mert tele volt PP-vel. Sőt nemzetközin vannak roppant érdekes arcok, akiknek a szervergyőzelem abból áll, hogy egész Magyarország GDP-jét beleöli egy szerverbe, és ezért nyer, úgyhogy játszani nem is tud. Lehet akkora előnyt szerezni, de ahhoz azért kell egy értelmes emberekből álló klán is az eszetlen ember mögé. :D

Hogyan szoktál startolni? Mi a te stratégiád? Ha nyilvános megosztanád velünk?

Nem vagyok egy nagy starter. Gyűjtögetéses szerón egyből kirusholom az okos gyűjtit, majd lándzsát stackelek, és bányákat viszek(ha ppzek). Ha rendesen játszom, akkor általában PP-vel kezdek(kivéve pp mentes világot). Ebben az esetben, rusholom a gyűjtit, az istállót és a barakkot amekkorára csak lehet. Közben apránként hozom fel a bányákat. 121-n is nekem volt az első pár nap a legnagyobb seregem a klánban. Farm+gyűjti 1000-el. Ha 1 kl is otthon ül, az nyersi pazarlás. Csak akkor nem megy a farm ha alszom. Eleinte sokkal több órát teszek bele a játékba, a startoláson sok múlik. A környéket nagyon gyorsan 0-ra kell ütni és rombolni. Barbikat nevelni kell már korai szakasztól kezdve. PP mennyiségtől is függ, hogy hogyan épül fel a stratégiám. Ha van a startra rengeteg PP, akkor kezdővédelem lejártára igyekszem nuke-al szaladgálni maxos képzők mellett(szerver sebesség függő). 62-n mivel 1 hónappal később kezdtem, így első nap maxoltam az istállót meg a barakkot. Ha tudom, hogy egy erős ellenfél van mellettem, akkor igyekszem vigyázni a csapataimra, és inkább hazakísérni a támadót, mintsem fordítva járni. Sokan borzalmasan türelmetlenek.

A játék melyik szakasza az, ami a kedvenced? Miért?

Nagyjából az 5-25 falus rész. Itt lehet nyugodtan farmolászni, és már lehet rendesen támadni. Itt szoktam magam a legjobban érezni.

Mit gondolsz az új végjátéktípusok mennyire okozhatnak új stratégiai megközelítéseket? Például a Nagy Csata vagy a Felvilágosodás kora?

Szerintem borzalmasak ezek a végjátékok, mert egyáltalán nem igényel nagy játéktudást ezeknek a megnyerése. Itt a lehető legnagyobb kezdők is simán tudnak nyerni, főleg a felvilágosodás korán. Alapvetően okoznak, mert máshogy kell hozzáállni a végjátékhoz, mint egy dominancia, rúnán, ami ugyanúgy dominancia szerver. Nagyon jó példa lenne erre 71, ahol sikeresen elbukták a szervert azok, akiknek papíron nyernie kellett volna. Hülyének néztek páran amikor mondtam, hogy a KingPin fog nyerni. A végjátékról valami mesterien megfeledkeztek a többiek. :D

Mit gondolsz, ha most lennél legaktívabb időszakodban, mi kellene ahhoz, hogy egy klán erőteljesen kifárasszon? Mennyire kellene erősen támadniuk, hogy falut bukj?

Hát szerintem erre egyszerű a válasz. Éjjel-nappal megállás nélkül hetekig kéne ostromolni. Buknék falut már előbb is(mert szoktam hibázni), de nem lenne ez egy könnyű menet. Az a helyzet, ha azt látnám, hogy bénáznak, akkor még inkább megjönne a kedvem, nem belefáradnék, hiába ostromolnának. Ha kell alszom 2 órát és védekezek 50-t(régen így működtem) :D Lehet, hogy idővel beleunnék, vagy átütnének, mert azért mindenkit belehet ütni, nincs olyan ember akit ne lehetne, de nem hiszem, hogy a könnyebbek közé tartoznék, azzal az aktivitással amivel toltam régen. Túlerőből se szokott ez könnyen menni tegyük hozzá.

Melyik lovagrendszer az általad legjobban kedvelt? Mit gondolsz az új és a régi lovagrendszerről összehasonlítva?

Nekem mind a 2 tetszik, azt kivéve ahol nincs semmi a lovagnál, az egy vicc. Én a régit is 10 lovagosra tenném több értelme lenne, mert oké, hogy eleinte nagyon jó az a fáklyás lovag, de idővel az egész klánnak együtt lesz kb 30db lovagja, az meg azért nem olyan gigászi segítség főleg egy óriási szerveren. A képességes lovagos szerveren nagy taxokat lehet tolni azt szeretem benne.

Ha egy kezdő megkérdezné, hogy honnan szerezzen motivációt a játékhoz, mit mondanál neki?

Azt, hogy ne tegye! Kerülje el amíg ellehet! Ehhez a játékhoz motivációt szerezni igen nehéz lenne már akárkinek is. Egyrészt hatalmas a skill különbség emberek között. "Elit" klánok vannak ahova bekerülni az értelmesekbe nagyon nehéz. Tömegklánokba meg halálra fogja unni magát egy értelmes ember.

Támadás vagy védekezés? Te melyikben vagy jobb?

Régen a védekezést, ma inkább a támadást mondanám. De nem is az, hogy jó hanem irritáló tudok lenni. Ha valakit kiszemelek magamnak, akkor az az illető nem sokat fog pihenni a következő időszakban. Ha kell éjjel véletlenszerű időpontokban is "megpingelem" a támadásokkal, hogy ne tudjon aludni. Kifejezetten szeretek olyan időpontokban támadni amikor más pihenni szeretne. Nagyon gondosan kiszoktam küldeni az élesek mellé még 9 faket/falu. Nekem nem jelent nagy gondot több 1000 bejövőt ráküldeni valakire egy kellően nagy szerón. Szeretem ha az illetőnek az én nevemmel van tele a bejövője. Imádok támadni. Nemest indítani viszont utálok. :D Én nem szeretek fix időpontra támadni, az az igazi ha valakinek abból állnak a napjai, hogy egész nap "féli" a kardokat.

Mennyire vagy alkalmazkodó típus (lehet klánhoz és személyhez)? Illetve, mennyire tudsz haladni a korral? Minden újítást hamar elsajátítasz vagy nem igazán? Melyek azok az újítások, amelyek tetszenek neked és miért?

Hát sajnos kénytelen az ember egy bizonyos szinten alkalmazkodni a többiek stílusához, akár legyen az játékban, vagy kommunikációban. Alapvetően kifejezetten utálom, ha valaki tiszteletlen. De vannak emberek akiknek elnézem az ilyesmit, mert ellensúlyoznak a játéktudásukkal. Újítások... Hát nemtudom. A tömegestámogatás funkciónak örültem amikor behozták, végre valami aminek volt valami értelme is. De én a mai napig nem értem, miért nem alapfunkció például a nyersi-kiegyenlítés faluk között, erre miért kell script például. Miért igazságtalan a szerencse és a nemesek hűség %-ának a levitele. Ha én indítok akkor az esetek 92%-ban -20-25% szerencsével érkezek, a nemeseim 20-25 között visznek maximum, másoknak meg szinte csupa +20-25% szerencséje van és 30-35-t visznek a nemesei. A morált, meg a 20:1-t is már régen töröltem volna, teljesen haszontalan funkciók, csak arra tanítják meg az embert, hogyan NE tudjon játszani. Ha már újítások, jó lenne a klántoolban a tagok nemeslimitjét is lehetne látni, nem csak a többit(Bár ez is már nagy előrehaladás, mert régen ilyen se volt sajnos.....)

Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos?

Akármikor írsz neki pár percen belül válaszol, egy szó nélkül teszi amit kell, igyekszik a társát előtérbe helyezni, ha kell feláldozza a seregeit a klánérdek szerint. Többet tesz oda mint ami az elvárás. 0-24 játszik, farmol. Ha védekezni kell megoldja magának, és csak akkor kér védőt, ha szüksége van rá, vagy van annyi fölösleg amivel lehet növelni a hatékonyságot. Ha támad, megold mindent magának vagy a társainak a környéken. Minden extrát elküld, küldi a fakeket 1000ével a nukeok mellett. Egyszerűen mindig pont azt teszi amit a helyzet megkövetel. Vannak ilyen őrültek, nem túl sok de van. :D

Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?

Erre már részben válaszoltam fentebb, a "Szerinted, hogy néz ki egy ideális klán? Mit kell tudnia egy jó vezetőnek ahhoz, hogy a klánja sikeres legyen, és ne csak az esetleges prémium pontok miatt?" kérdésnél. Persze, hogy kimondható vannak jó stratégák viszont ebből is nagyon kevés.

Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?

Mephala, Reberner, Gergely111, Barcsa, Ned Stark, Wmwinters, Csaby88, barnaborsosz, Aldaron, Erathor, toldi26-killer

Ennyi kérdés éppen elég volt nekem egyelőre. Köszönöm a lehetőséget ismételten.


Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérlek amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @=Legendary= -hoz azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a Klánháborúban
!
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Megjöttek az irigyek az éjszaka közepén, lelkesen lepötyögni, hogy milyen rossz a másik, akihez nem érnek fel. Nem mondom, sosem gondoltam volna, hogy vannak akiknek hajnali 4kor én vagyok a legfontosabb személy a földön. Amúgy az aktív ember jobb mint a nem aktív vérprofi, de ezt szerintem mindenki tudja. Szándékosan fogalmaztam meg ilyen bicskanyitogatóra 1-2 részt, hogy a magatok fajta ember ráugorjon. De vicces, hogy pont FS tagok jönnek ide. Sokat elmond rólatok ez.
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Megjöttek az irigyek az éjszaka közepén, lelkesen lepötyögni, hogy milyen rossz a másik, akihez nem érnek fel. Nem mondom, sosem gondoltam volna, hogy vannak akiknek hajnali 4kor én vagyok a legfontosabb személy a földön. Amúgy az aktív ember jobb mint a nem aktív vérprofi, de ezt szerintem mindenki tudja. Szándékosan fogalmaztam meg ilyen bicskanyitogatóra 1-2 részt, hogy a magatok fajta ember ráugorjon. De vicces, hogy pont FS tagok jönnek ide. Sokat elmond rólatok ez.
Nem foglalkozzal veluk.
Oreg ket macskaetetes kozott ide jon okoskodni valamit mintha Atin kivul barkit is erdekelne meg aztan az okossag utan meg vissza simogatni a macskait.
Legalabb ezt az oromot hagyd meg nekik
 
A reakció pontszáma
46
Megjöttek az irigyek az éjszaka közepén, lelkesen lepötyögni, hogy milyen rossz a másik, akihez nem érnek fel. Nem mondom, sosem gondoltam volna, hogy vannak akiknek hajnali 4kor én vagyok a legfontosabb személy a földön. Amúgy az aktív ember jobb mint a nem aktív vérprofi, de ezt szerintem mindenki tudja. Szándékosan fogalmaztam meg ilyen bicskanyitogatóra 1-2 részt, hogy a magatok fajta ember ráugorjon. De vicces, hogy pont FS tagok jönnek ide. Sokat elmond rólatok ez.
Ha elismerés kell, ne magadat sztárold. :cool:

#kussolokdesosemvoltamfsesesenisigylatom..
 
Fent