Klán chat

Hogy tetszik a klán chat ötletem?


  • Összes szavazó
    46

DeletedUser

Vendég
Kellene az oldalba egy beépített klán chat.
Valami olyasmi mint a "Seafight" játék oldalán. :rolleyes:
A chat ablakban fel lennének sorolva a klántagok és azok mellett lehetne látni hogy éppen ki van online.
Ha ezt csak a vezetőség látja még az is jó de jobb lenne ha mindenki láthatná, így sokkal jobban lehetne összehangolt támadásokat-védekezéseket létrehozni, na meg nem elhanyagolható, hogy a csapat jobban összekovácsolódik a beszélgetések alkalmával.
Ez nem lenne olyan személytelen mint a fórum vagy az üzenet.
Tudom hogy nagyon leterhelné a szervert, de talán egy próbát megérne.
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
A szavazásnak semmi értelme, mert mi semmit se tudunk tenni a "klánchat" bevezetésének érdekében...
 

DeletedUser

Vendég
Re

Pusztán azért tettem ki szavazásra, mert így jobban látszik a vélemény a dologról.
Mert ugye van aki lusta leírni akár két szót is, de ha nyomhat egy klikket arra még képes. :)

Egyébként ha nem tud a magyar support tenni semmit, akkor minek is van itt ez a topic?
Csak bosszantásnak?
 

DeletedUser

Vendég
ott a skype például

Hülyeségeket én is tudok beszólni, ahhoz nem kell a fáradságot venned!
Millió csevegő progi van, de az mind új ablakban jelenik meg és nem a játék saját ablakába! Itt a hangsúly a játék saját ablakában beépítve megjelenő chat progin van és nem a megoldáson, hogy hogyan tudnék a klánnal ezen kívűl kommunikálni. Talán ezért is jeleztem fentebb hogy a "Seafight" módszerre gondoltam!!
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Pusztán azért tettem ki szavazásra, mert így jobban látszik a vélemény a dologról.
Mert ugye van aki lusta leírni akár két szót is, de ha nyomhat egy klikket arra még képes. :)

Egyébként ha nem tud a magyar support tenni semmit, akkor minek is van itt ez a topic?
Csak bosszantásnak?

Azért van ez a fórumrész, mert a többször beérkező vagy hasznosnak vélt javaslatok továbbításra kerülnek a Németek felé.
De láttam a Devblogon valami olyasmit, hogy hamarosan jön egy olyan verzió amin lesz egy kics "chat bar" alul, mint a the west-ben :) A 7.2 verzióval jön állítólag (jelenlegi a 7.0).
 

DeletedUser

Vendég
Akkor mégis csak tud tenni valamit a support! :)
És az megnyugtató, hogy végül is nem marhaságot találtam ki, hanem olyat amin már dolgoznak.
Kíváncsian várom a megjelenését.
Köszönöm az infót! :)
 

DeletedUser5879

Vendég
Tök jó lesz,ha a tagok láthatják ki van gépnél...a kémek élőben irányíthatják a támadásokat látva hogy gépnél van-e a támadott személy.
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Tök jó lesz,ha a tagok láthatják ki van gépnél...a kémek élőben irányíthatják a támadásokat látva hogy gépnél van-e a támadott személy.

Azt nem tudom, hogy milyen részletesen mutatja majd az információkat, csak azt tudom, hogy lesz...
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom mi értelme van . Aki chatelni akar , annak a chat.hu oldalt . Nem szeretném , ha a vezéreken és a barátzaimon kívül bárki tudná , hogy mikor vagyok aktív .
 

DeletedUser

Vendég
semmiota nem latjaa vezer, hogy online lennel :D
a baratlistasok is, tapasztalatom szerint ha nem csinalsz semmit csak bamulod az oldalt, 2-3 (?.. kb.) perc utan ugy latjak nem vagy online.
 

DeletedUser12010

Vendég
Ha megnézitek a 7.1 leírását láthatjátok hogy ott már lesz chat beépítve a játékba. :)
 

DeletedUser12010

Vendég
A béta szerveren már fent van, és semmivel nem lassította.
 

DeletedUser12010

Vendég
A béta szervert?
Nem muszály használni, és semmivel sem jár ha használod.
Csupán egy úgynevezett nemzetközi tesztszerver.
 
Fent