Klán akadémia

DeletedUser16615

Vendég
Sziasztok.
Én azt az ötletet szeretném adni, hogy a klán akadémiához ne kelljen kilépni egy embernek sem, mert úgy kétségtelenül egyszer úgy is elárul a klánakadémia, ha nagyobb lesz...
És, hát én klánvezér vagyok.
Az ötlet lényege az lenne, hogy:
Ha eléri egy klán a 65 tagot, akkor a tulajdonságokban látszani fog egy olyan, hogy "Akadémia megalapítása".
Így nem csak nem kell kilépni a vezetőknek, hanem ők vezetik azt a klánt, és az a klán ugyanazzal a fórummal rendelkezik, ugyanaz a diplomácia, és automatán beírja a szövetségeseket, plusz a foglalástervezőt is. A klán akadémia neve bármi lehet, de a rövidítés mindig a vezér klánjának a rövidítése lenne plusz egy 2-s. Az akadémiát úgy tudnák a vezetők írányítani, hogy a klánon belül megjelenik egy új funkció "Akadémia" néven. Így áttudnak lépni. És, ha nincs full tag a főklánba az akadémia a legnagyobbakat automatán átrakná a főklánba.
Remélem sokat elértetek velem. :)
Szerintem azért lenne jobb, mivel így nem kellene megbízni más embert, hogy megalapítsa a klánt, hanem ugyanaz a vezérkar vezetné azt is.
 

DeletedUser

Vendég
Pont azért van megállapítva, minden szerveren a maximális klántag létszám, hogy ilyen ne legyen.
gondolj bele, utána jönne a 2. akadémia kérdése aztán a 3. és a végén a fél szerver egy klán lenne.
A javaslatodnak semmi értelme és nem is lenne fer játék.
Annyi okosság van a javaslatodban, hogyha egy klán akadémiát alapít akkor mondjuk a fórumot és a diplomáciát, foglalástervezőt az akadémiára egy kattintással ki lehetne terjeszteni, ez időt spórolna a vezetőknek.
Az automata tag átrakásnak meg egy jó klánvezető nem látná értelmét, a főklánban nem biztos, hogy a legnagyobb pontú játékosoknak kell játszani, ez a klánvezetés stratégiáján múlik. ( teszem azt magas pontszámon akarja tartani az akadémiát, valamelyik meghatározó játékost az akadémián akarja tartani, akkor az hogy menne? )
 

DeletedUser

Vendég
Ez tényleg hülyeség, meg ha olyan vezeti az akadémiát a klánnak, hogy nem bízol benne, sőt már csak az is hogy felmerül benned hogy áruló, akkor ott már gondok vannak, azért a játékon nem kell változtatni.
 
Fent