Ki állitja meg killer20000 klánját?

DeletedUser

Vendég
nem az első 3 óra dönt:) amúgy meg véletlen kiiktattam a kezdő izét és nemkaptam + nyersit :D
 

DeletedUser14419

Vendég
még nem léptem be mint már többször is emlitettem te észlény:D és ne aggódj igy is elöted leszek én is és a klánom is minden szempontbol:D :)

Te nyomi azért nem jöttök még, mert féltek bejönni a világ közepébe.... majd a szélén ellesztek...
 

DeletedUser14419

Vendég
-.- nem vagyok killer, és nem én vagyok fogyi hanem te.. ... micsoda gyáva logika ....
 

DeletedUser10945

Vendég
nem is mondtam h killer vagy... agyhalottka:D killertöl kérdezem az elözö oldali lap alján lévö hsz-emre a válszát...:)
 

DeletedUser

Vendég
:p én nem vagyok a te barátod...

és neked mondom gyerek:

nem azért nemmegyünk középre mert ott vagytok(azt se tom holvagy) hanem mert először ott kéne terjeszkedni ahol kidobott...hogy virág nőne a szádba:)
 

DeletedUser10079

Vendég
-.- nem vagyok killer, és nem én vagyok fogyi hanem te.. ... micsoda gyáva logika ....

Nem gyáva,hanem okos inkább.
Még ti ölitek középen egymást,addig a pár nappal később regelők fejlődnek és pár hónap múlva ti már sehol nem lesztek,max a v14-es fórumon.:)
 

DeletedUser14419

Vendég
:p én nem vagyok a te barátod...

és neked mondom gyerek:

nem azért nemmegyünk középre mert ott vagytok(azt se tom holvagy) hanem mert először ott kéne terjeszkedni ahol kidobott...hogy virág nőne a szádba:)

Killer nem neked mondtam, hanem annak a nyominak
 

DeletedUser10945

Vendég
Aktivabban részt veszek a v13 életében mint te az biztos:D:p
 

DeletedUser7967

Vendég
Direkt reg-eltem,az ilyen válaszok kivédése érdekében :p

Tök gáz az egész....10 pp-ért lehet felezni az építséi időt....akinél a pénz ott a hatalom! :mad:
 

DeletedUser

Vendég
sajna anyira noobok vannak hogy nemtudom meg-e tarthatjuk az előnyünk :p XD
 

DeletedUser

Vendég
amúgy nem szájaskodom mert idejön két colos kigyurt kopasz ember azt leüt:)

amúgy olyan gonoszok voltatok velem:(
 

DeletedUser10079

Vendég
Rafcsy,születésnapod van és te itt fórumozol?Ejnye ejnye...
Happííí börzdéj tú jú.:)
 
Fent