Riportok =Ivar the Boneless=

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.400
Kedves Játékosaink,

Ma egy igen széles körben ismert játékost, és vezetőt hoztunk el nektek, @=Ivar the Boneless= személyében. Riportjában kitérünk érdekes témákra, és válaszai érdekesnek bizonyultak. Jó szórakozást kívánunk legújabb riportunkhoz!

cCweRsu.gif


Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?


A játékot igazság szerint nagyon fiatalon kezdtem.
Talán v7 volt az első amit kipróbáltam. Arra emlékszem, hogy “bevettek” egy nagyobb fiókba , de annyira megijedtem a bejövő támadások számától, hogy mikor megláttam többet be se léptem. :D


Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?


Igazság szerint volt egy nagyobb kihagyásom. Miután visszatértem, talán v30-32 tájékán, kezdtem belelendülni ismét . Az elején anno Darth Vader néven ismert Sándor tanítgatott majd “kedvese” Padme . Nem mondhatnám hogy mindent , de a legtöbbet az “elején” ők istápoltak(GB). / Aztán az ő tiszteletükre is lett sok falunév 48on is gb, padme , meg ehhez hasonlók. / De legtöbbet azt hiszem indirekt módon a szerverek folyamán szedtem fel, illetve sajátítottam el magamnak!


Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?


Nem vagyok öndicsőítő típus, de azt hiszem jelenleg, ebben a “nagy” játékosállományban, a játéktudásom valahol a felső top 20-40 játékoshoz hasonlítható :D Biztos ott lehetek valahol, még ha a végén is . Mondjuk ez szubjektív, hogy kiknek kik a jó illetve rossz játékosok.


Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?


30/32 GB
48 Horda -Kittike
itt jött be hozzám (de hiányzik istenem)
54 Winter -Kittike accba (itt sajnos kiestem egy adott idő után , családi problémák miatt)
71 Kingpin - a visszatérés ismét.. komolyan gondoltam , esélyt kaptam, majd “vezetőként” végeztem
73 FS - Farkas accban, mikor bementem már összeomlóban volt az FS
77 BANN ( hát az én ötletem nyert , ezért lett a nevünk ez /nem vagyok vezetőségi tag!/ ) - Farkas mellettem, egész szerveren kerestem mellénk az embereket , de sajnos senki sem akart bejönni pluszba :(
79 ASG - itt nem tudom mi lesz, de valami lesz, az biztos!

Ha mondani kellene csapatot ezek közül, hogy kivel indulnék újra , akár mikor ha hívnak a 71-es csapat és a 77-es jelenlegi csapat is . Mind mind barátaimnak tartom őket, akármikor hívnának, tiszta szívesen indulnék.
Kiemelkedő csapatot nem tudok mondani, mert mindben volt / van valami nagyszerű!


Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?


Nem vagyok haragtartó. Illetve ez részben hazugság, mert vannak kifejezetten olyan személyek akik jelenlétét nem tudom preferálni, sem elfogadni, de ez általában az adott szerveren derül ki, hogy kit és miért nem szeretek . :D


Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?


Vezetni vezettem, de nem érzem azt hogy az az én szerepköröm.. 71-en Rinnen miatt majdnem összeomlott a klán, Trama illetve Ben Solo és Smatte meg Roberti segítségével, én is tudtam hozzárakni a dolgokhoz. Ezért is mondom, hogy vezető voltam. :D Sajnos nem sokat raktam hozzá, de ötletekkel tudtam segíteni a többieket is bár .. ha azt nézzük akkor ezt a világot (71) vezetőként nyertÜK meg.

 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.400
Folytatjuk riportunkat @=Ivar the Boneless= játékossal, további jó olvasást. ;)

=Ivar The Boneless= (1).png


Te mivel segítetted az újoncokat, ha találkoztál velük?


Igazából, mindennel is. Próbáltam jó “mentor” lenni, és mindent átadni amit kaptam. Természetesen ha a mentoráltat nem érdeklik a dolgok, illetve nem kezdeményez, így engem sem tud megfogni. De volt már olyan nem is biztos kezdő, hogy segítettem, segítettem majd elküldött a végén melegebb éghajlatra, mert valamin besértődött.. majd betörölt és közben blokkolt is..


Volt-e olyan játékos, akivel nehéz harcotok volt, ezért kölcsönös tisztelet után barátság lett a vége? Mivel a legtöbb játékossal megtörtént már ilyen, így meglepne, ha veled mégsem. Ha nem történt ilyen vagy hasonló veled, akkor mit gondolsz mi lehet az oka?


Így nem nagyon emlékszem ilyen nevekre . (Talán @frici77-t tudnám felhozni példának, de ott végig(71,77) egy oldalon harcolunk/tunk, és bár más a humorèrzékünk ő maga, hamar “feltudja kapni a vizet”, de mint ember és játékos, tiszteletre méltó a magyar Kh történetben.)
Az oka, nem tudom.. talán kevésbé nyitok klánon kívüli emberek fele :D


Eddigi interjúk során nem igazán találkoztam olyannal, aki a GB klánba lett volna korábban, habár régen az ismertebbek közé tartozott. Milyen volt az ottani közösség? Előfeltétel volt a Star Wars rajongás?


Jó közösség volt a GB . A vezér, Sándor is említésre méltó emberke , startban ügyes volt ahogy emlékszem, mert rengeteg “szabadideje” illetve ppje is volt . Nem volt előfeltétel szerintem a Star Wars szeretet, de azért illet azért pár nevet tudni, már ha akartál beszélgetni az emberekkel. Jó kiindulópontnak számított.


Mi a legviccesebb történet, ami a klánháborúban történt veled? Publikus?


Asszem a fent említett mentoráltas sztori a legviccesebb .


Van-e olyan játékos, akit a legjobbnak tartasz? Ha igen, miért gondolod így róla?


Hogy mi számít az embereknek jó játékosnak, az teljesen szubjektív. Számomra jó játékos már az is aki, bár ha kezdő is , de indít , segít védekezni, s teszi a dolgát kérdés nélkül.
Persze az más dolog, hogy milyen pontosan indít/ vág valaki illetve mennyire “taktikusan” játssza meg a “lapjait” .. Nem szeretnék kiemelni számomra jó illetve kiemelkedő játékosokat, mivel a barátaim mind azok, fellengzések nélkül!


Inkább a biztos bevédés vagy nemesvonat vágás. Melyik a jobb? Mit gondolsz mikor melyik a jobb megoldás? Neked mennyi volt a legtöbb nemeses bejövőd, buktál ilyenkor falut?


Ha van elegendő védő akkor természetesen a biztos levédés. Ha nincs akkor csak létfontosságú falukat kell “szerintem” betonozni ahonnan megy az előnemeselés (kedvenc részem) és a ráfoglalás utána.
Isten igazából a legtöbb talán 71-en volt , talán 25-26 vonat vagy több jött rám. Élveztem minden percét az éjszakának, és a számítgatásoknak hogy honnan hova mit merre.
Persze sok esetben nem tudtam egymagam levédekezni, mivel mindig olyan napra volt arma ami számomra nem előnyös, és igen , nem mások hibájából, sajátomból is buktam falut.


Melyik volt a kedvenc világod, és miért?


Kedvenc világ? Talán 77. Egy-két kardot kaptam :)) élveztem ezt a chilles világot.. mire kiértem frontra bedobta a winter :( azt mondjuk sajnálom.


Mit gondolsz mennyire nehéz egy klánt vezetni? Szerinted egy klán vezetését eltudja végezni hatékonyan egy ember is?


Egy klánt vezetni nem nehéz dolog. Az ami mögötte van a húzós része. Összetartani az embereket , 0-24 mindenki ügyes bajos dolgával foglalkozni, illetve megőrizni a klánba vetett hitet az emberekben. Egy ember ezt lehetetlenség hogy lekoordinálja, véleményem szerint… hiszen csapatban minden könyebb .


Szerinted fontos-e a klánnév egy klánnak? Ha a klánnév nem elég frappáns, akkor is lehet jó klánt építeni belőle?


Persze hogy az . A klán névnek tükröznie kell mindazt amit a klán képvisel. Pld 77-re szavazás alapján döntöttünk az általam külsőről kiragadott Moderált Tartalom / BANN mellett. Ennek /részemről!/ csak annyi jelentése volt, hogy játszunk egy jót, még ha bann is lesz a vége , vagy ha nyernénk akkor meg elmondhatjuk hogy kiBannoltuk az enemyket a térképről :D
Persze, frappáns klánnév nélkül is lehet jó klánt összehozni. Csupán meg kell találja az ember azokat a tagokat akikkel tud összedolgozni, aztán ha ügyesek hamupipőke néven is nyerhetnek szervert.


Világ 48 Horda. EzL játékost mai napig az egyik, ha nem legjobb szervezőként említik. Milyen volt az ő klánjába harcolni?


Nagyon kevés az emlékem azokról az időkről. Folyamatos futás IRL , meg miegymás , ezért is lettem duál @Kittike-vel aki végigvitte a szervert helyettem is . Mondhatni azt is, hogy ő hozta le. Hogy milyen volt EzL-el egy klánban harcolni? Megvan az az érzés amikor minden arma sikeres? Na olyan! Hihetetlen volt , hogy abbahagyja, és nem is indul több szerveren.. kissé sajnálom is . . De az a brigád se volt kutya aki mellettünk harcolt. Mindenkinek elismerésem! (Ja és igen, még mindig EzL a legjobb szervező a magyar kh történetben) .


Bent voltatok a győztes klánba Világ 54-en? Mit gondolsz a többjátékos fiókokról? Mennyire volt kényelmesebb a játék számodra?


54.. igen. Kittike accba mentem be, hogy megháláljam a 48-at. Sajnos ott nem tudtam annyira se aktívan játszani, ezért kellett még egy ember a fiókba akivel azt hiszem le is hozták. ( sajnálom ezúton is Kittike :( )
Szerintem előnyösök a többjátékos fiókok, már aktivitás részről is . És még mindig szívesebben dolgozok csapatban mint egyedül. Sokat tanulhat az ember a társától/társaitól még olyant is amit azt hitte eddig tudott..


Világ 71-re, a nyertük kifejezést használod. Szerintem is egy klán együttesen, akár a leggyengébb láncszemével együtt hatékony. Mit gondolsz, mennyire lehet hasznos játékos egy időben keveset a játékban töltő játékos? Nálatok van helye ilyen játékosnak?


Szerintem, a szerver feléig minimum oda kell rakni a csontot mindennek és mindenkinek . Ha a játék / illetve maga a szerver azt követeli meg tőled hogy 12/24 fent legyél akkor azt kell tenni, már ha komolyan gondolod.
Ha nem olyan vészes a helyzet/helyzeted akár 2/3 óra is bőven elég napi szinten + az armák amiket mindenképp supportálni kell. Persze ha eredményeket akarsz elérni akkor ezeknél jóval több kell.
Hogy mennyire preferálom azt ha nem teszik oda maguk az emberek, semennyire. Mert akkor nincs értelme semminek se . De az már plusz pont , hogy ha keveset is van játékban irl Dcn illetve más platformokon bármikor bármiért el lehet érni .


Szerinted mi a jó klántárs tulajdonsága? Miért?


Jó klán társ tulajdonság? Érdekes témakör. De egyszerűen bizalom, és hűség. Bízni egymásban kell tudnunk, és hűségesnek a klánhoz kell lenni, akkor is ha éppen vesztésre állunk.


Világ 71 egy a kevés világ közül, ahol inkább a felkészültség, és a tapasztalat nyert, sem mint, amit a legtöbben vártak, illetve a dominancia. Sokan nem szerették "A Nagy Csata" nevű végjátékot. Ti mint győztesek mit gondoltok róla?


Csak annyit: @Smatte. Ha nem foglalgatta volna a fiókja a nagycsatás falvakat , lehet még ki is kapunk a végén az AiH ellen. Bár dominanciában rendes ügyesek voltak , “elb***ák” , hogy nem olvasták el az apróbetűs részeket már a világ indulásánál. Vagy ha el is olvasták, akkor tojtak rá.


Mit gondolsz, a játék fontos eleme a siker, a győzelem? Vagy mi teszi a játékot jó játékká? Hogyan lehet élvezni a klánháborút?


Persze , sikeresen lehetsz győztes. Lehet plecsnid s villoghatsz vele. De igazából, maga a játék szeretete, s a közösség az amiért megéri játszani. Én pld nem terveztem indulni több világon, még is egy utolsóra beadtam a derekam a barátaim miatt 77-re.
Szóval nyerni szép és jó dolog, de ha barátok mellett is kapsz ki ugyanolyan jó tud lenni, ha tényleg a játék szeretetéért együtt voltatok.
A klánháborút magát nem lehet élvezni.. rengeteg szabadidejét leköti az embernek .. amit hasznosabb dolgokkal / emberekkel is tölthetne. A játékba rejtett, apró milisecec teszik élvezetessé.


Mi a személyes véleményed, ha egy világ nagyobb, mint a többi, akkor több izgalmat rejt magába?


Attól hogy egy adott világ nagyobb mint a többi személy szerint nem rejthet több izgalmat.
A mai szerverek 90%-ban az első 1-2 hónapban rosszabbik esetben meg lehet mondani melyik klán nyeri majd meg a végén.


Melyik klán ellen volt eddig a legnehezebb harcod? Nyertél? Ha igen miért? Ha nem szerinted mit hibáztál és mit csináltál volna másképp?


Nem volt még ilyen, hogy legnehezebb harc. Mindegyik nehéz a maga módján, de egy jó csapattal minden megoldható.


Melyik a nehezebb a játékban? Támadni vagy védekezni?


Attól függ. Mindkettő nehéz ha nem tudod beosztani az időd . :D de szerintem “védekezés” több türelmet s időt igényel mint kinyomogatni az időzítő által kiszámított támadásokat.


Full védő vagy Full támadó? Mit gondolsz van-e értelme ilyen fiókkialakítással játszani?


2/3-as kialakításokat preferálom inkább . 2 T 3V arányban. De az adott világ határozza meg. Mivel pl 71-en nagycsatás falvakat kellett védeni a vége fele csak Vfjeim voltak. A jelenlegi 77-en meg már alig van vf és minden is támadó . :D
Full V jó ha hàtul vagy , illetve top támogató akarsz lenni.
Full T jó ha elől vagy 0-24 es fiókkal , és folyamatos dara mehet . Vf majd jön befele, ha sikeres az amit csinálsz.


Használsz dinamikus csoportokat? Szerinted mi egy jól felépített fiók titka?


Használunk persze.
Azt nem tudom. Nekem mindig minden össze vissza van, csak a scriptek vannak elől :D az esetleges fakek meg gyűjtik :D


Hiszel abban az elvben, amit sokan képviselnek, hogy a legtöbb világ már a nyitásakor eldől az indulókkal? Mit gondolsz, mi tesz egy klánt olyan nevessé, hogy egy világ elején már néhányan eldöntik, hogy megnyerték a világot?


Igen, ahogy fentebb is írtam. Elég ránézni egy adott klán taglistájára. Nem a klán kell legyen neves. Lehet akár hupikék is olyan tagok állnak össze , akik komolyan gondolják és ezért tesznek is, pl az első 10-15 tagjuk már az első 2 hét alatt 2-3 faluval rendelkezik. Több falu-több csapat.


Inkább 10 veterán, vagy 50 kezdő? Szerinted melyik csapattal lehet jobb eredményt alkotni?


Legyen inkább 10 barát. A veteránok már öregek :D :D . A kezdők meg .. mint a mentoráltam által kiderül 50-50-ben selejtek. (Tisztelet a kivételnek, aki tényleg akar és hallgat is másra)


Szerinted a védekezést is hasonlóképp megkell szervezni, mint a támadást, vagy az egy jóval egyszerűbb folyamat?


Sokkal több időt vesz igénybe. Bele kell látni az ellenség fejébe mit hova mikor támadna, miért. Aki ilyen szerepet vállal szerintem, az a klánt vállalja magára 70%ban , és ő miatta is nyerhet vagy bukhat egy klán.


Ha azt mondaná klántársad, hogy 5 szóban mutasd be magad neki, akkor melyik lenne azaz 5 szó?


Segítőkész, köcsög, “belső leszel”, “segíccség támadnak!!”, “azthiszem vicces vagyok mert anyu azt mondta”.
Tudom nem szavak, de nagyjából így tudnám leírni magam .

 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.400
Folytatjuk riportunkat @=Ivar the Boneless= játékossal, további jó olvasást. ;)

=Ivar The Boneless= (1).png


Mit gondolsz egy játékos neve már eldöntheti, hogy az adott klán mennyit ér? Gondolok itt olyanra, ha egy nevesebb játékos egy ismeretlen társasággal indul egy világon.


Szerintem egy korántsem mérvadó annyira. Lehet, hogy csak a nevesebb játékos szórakozásból / segítségből van azokkal a tagokkal és csak simán jól érzik együtt maguk.


Mit gondolsz az ellenfélről? Hogyan fogalmaznád meg a jó ellenfél fogalmát?


Mindenhol vannak ellenfelek, ezen nincs amit gondolkozni. S hogy milyen egy jó ellenfél? Aki akkor is tisztel és tiszteletben tart, amikor tudja, hogy ha most nem máskor annyira sem. Vagy például, amikor rád írnak a jó indítások/védekezések miatt. Egyszóval tisztelnek és ez visszafelé is kell működjön.


Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?


Jó poénkodni velük, meg "megdicsértetni" magad a klántársaiddal, pl ha nap plecsniről beszélgetünk, sőt számomra kissé érdekesebbé is teszi a játékot. Mert nehogymár a klántársam legyen a nap támadója ha 2 egységgel vagyok lemaradva még learatok egy nuket az ellenfélen, erre őt is kihívás elé állítva , persze betagelve mindenhol is, hogy lássa, nem csak övé a "világ" :D


Egy örökvitakérdés, hogy hogy néz ki egy ideális támadó falu és védő falu? Szerinted függenek-e egymástól?


Nemtudom, hogy ki hogy játszik. Én standard alapokon építkezek itt is. Nem titok a támadófalui többsége 6k bárd 3k kl és 450 kos +-4 nemes :D
HA bónuszos támadókat csinálok, akkor azokra mindig kerül valami tanyás zászló és 8,5k bárd 3,5k kl 900-1k kos + lovag ami alap oda. :D
Védőfalukat is általában ugyanúgy húzom. Persze frontra még mindig jobb a lándzsa nehézló kombó, a gyorsasága miatt, de ha tehetem akkor mindig képzek kardost is. Lovagos faluban általában minden is van . :D (ami védő!) :D


Ha lenne egy szabályzati pont, amit megváltoztatnál, melyik lenne az, és miért?


Nemhiszem hogy bármit is változtatnék a szabályokon.. :D csak magán a játékban .. de ez a következő kérdés.


Te eltörölnéd a morált, vagy szerinted hasznos a játékban?


Igen, eltörölném. Semennyire sem hasznos , egy olyan játékosnak, aki fejlődni szeretne.. Mások előttem sokkal jobban kifejtették hogy miért nem hasznos a morál, s lényegesebben régebb óta vannak porondon s még lesznek mint én :D


Hogyan szoktál startolni? Mi a te stratégiád? Ha nyilvános megosztanád velünk?


Nem vagyok jó starter. Soha nem is akartam az lenni.. Elég ha annyit mondunk pp és idő . Ez a két combo bőven elég ahhoz, hogy valaki ismeretlen senkiből is jó starter legyen. Aztán hogy mennyire okosan csinálja az ember, az egy másik kérdés.


A játék melyik szakasza az, ami a kedvenced? Miért?


Az eleje. Kevesebb falura kell figyelni, napi szinten van energia kiküldeni ha 10-15k kl-ről beszélünk is. De mikor már elér az ember a közepére, kezd "belassulni" és monotonná válni a játék. Onnantól már csak arma arma hátán / és barbizgatások.. :D Szeretem az időm a khn tölteni, nem esik nehezemre megcsinálni amit kérnek tőlem, meg teljesíteni, de egy adott idő után úgy is lassan lassan az ember s belefárad.. mondjuk hazudok.. mert ismertem most meg olyan embert is , aki az én nézőpontomból a kh-ért él .. :D Nem baj az , csak túlságosan fanatikus :D


Melyik a kedvenc végjátéktípusod?


Egyértelműen a dominancia :D


Szerinted mennyire fontosok a klán szabályok? Lehet egy klánt "törvények" nélkül irányítani?


Nem kell szabályrendszer. Megbízható , "összeszokott" társaság kell, meg olyan vezetők akikre fel lehet nézni és akik tudják kezelni és terelgetni a klánt.
Az bőven elég, ha a tagok is akarnak :D


Melyik lovagrendszer az általad legjobban kedvelt?


Szívem szerint a régit mondanám, nekem is hiányzik a fáklya.. De ha lehetne kombinálni, az ütne a legnagyobbat :D
10 fáklyás lovag 100 falunál.. okozhatna érdekes dolgokat :D


Mit gondolsz, a klánháborúban hogyan valósítható meg a demokratikus klán? Szerinted a játékfunkciók biztosítanak erre bármilyen lehetőséget?


Demokratikus klán? Nézd meg a BANN-t. Tiszta demokratikus. :D Csak a vezetők fogékonyak kell legyenek arra , hogy szavazásokat és bizalmat adjanak a tagjaiknak. Ha már érzik a tagok a bizalmat, az nagyban hozzájárul ahhoz is, hogy ne lehessen könnyen bomlasztani, és összetartó klán maradjon a végéig.


Hogy osztod el az idődet, hogy az ne befolyásolja a magánéleted?


Uhh, időbeosztás.. az nehéz.. :D Munka közben, előtt s után is nyomom.. :D Persze vannak "szabadnapok" amikor nem vagyok, vagy nem annyira aktívan.. de azokat is megoldjuk.. :D


Mennyire vagy alkalmazkodó típus (lehet klánhoz és személyhez)? Illetve, mennyire tudsz haladni a korral? Minden újítást hamar elsajátítasz vagy nem igazán?


Teljes mértékben tudok alkalmazkodni azt hiszem. Csak szokjanak meg a klántársak is. Onnantól sima.. :D
Szerintem , jól haladok a korral.. így 24 évesen eléggé jól kezelem az "új kor" kihívásait :D


Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos? Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?


Mint mondtam már az előbbi kérdéssorban is, hogy mitől jó vagy rossz valaki az relatív, így erre a két kérdésre nem tudok válaszolni. Illetve klánvezért/vezéreket tudnék ide felsorakoztatni akik nálam többnyire a legjobbak és első helyen vannak.. de nem szeretném őket rangsorolni :D


Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?


Következő riportalanyoknak szívesen ajánlanám : @frici77; @Strelok; @ede1126; @Errrorr; @Smatte; @Dokimano illetve @Dr.Senkiházi barátaimat.




Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérünk amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @=Ivar the Boneless= játékoshoz azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a Klánháboruban
!
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
Igen, az AIH a v71-en "nem olvasta el az apró betűs részt"; ahol alapból nem is kellett volna, hanem egy alap sablon van, erre a világokra nézve, ahol ez a végjáték aktív, amit a világ kezdetekor ki raknak, mint "figyelmeztetés", hogy ekkor meg eddig történit ez-meg-az!

De végezetül jó volt az interjú és gratulálok az interjúhoz és mint AIH vezér, újra gratula a győzelemhez v71 és a v77-en is! :)
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Alanyokhoz írtad Dokimano, ő elég új játékos, érdekes lehet abból a szempontból, hogy ő hogyan látja a kh-t. Nyilván kicsit másabb kérdésekkel.
 
Fent