Insomniac

DeletedUser10079

Vendég
Lehet,de mégis többet tudunk felmutatni mint a ti keverék klánotok...
Majd megkérdezlek akkor ha összeérünk,hogy mi száll el.:)
 

DeletedUser

Vendég
Lehet,de mégis többet tudunk felmutatni mint a ti keverék klánotok...
Majd megkérdezlek akkor ha összeérünk,hogy mi száll el.:)
Hát az álmatlanság a szemetekből tutira elszáll:D
Keverék klán?:) Na ez jó:D:D:D Ha nem vetted volna észre, északon a woga, az =F.H= meg a régi I.B. testvérklánok voltak már rég:) na pffff keverék klán:D az egyesüléssel ki lettek válogatva a 3 klán legjobbjai akik Rebels lettek. A többiek az akadémiát képviselik akik szintén már a TOP20ba léptek:)
Teszem hozzá nekünk nem szövetségesünk a fél világ, mint az INSO-nak:) mi általában magunk meg tudjuk oldani a bajainkat. Lásd NEX klán, bemenekültek az régi ~L.H~ klánba, aztán az ~L.H.~t ütöttük, azok menekültek a parába, aztán most a TRB bemenekült a Renewalba. Ti hova fogtok?:D
 

DeletedUser

Vendég
Jaj bocsánat Mindenkitől aki érintett. Még egy klánt kifelejtettem. az A.N.S-t:) ők miért szűntek meg?;) És a Nagy kedvencem az INSO3??? már el is felejtettem őket:D:D:D
 

DeletedUser10079

Vendég
Tudatlanságod határtalan.:D

Ha nem vetted volna észre,nem a fél világ a szövetségesünk,hanem a fél világ szövetkezett ellenünk,és ebben az úgynevezett INSO ellenes ligában ti is benne vagytok.:)

Az INSO 2-3-nak is meg volt a célja amíg funkciónált,amiről Te megint csak nem tudsz semmit.:)
 

DeletedUser

Vendég
Én nem tudok róla, hogy benne lennénk valamilyen ligában. majd csak leszünk, de az is a BAJNOKOK LIGÁJA:):):):)
Amúgy lehet egy indiszkrét kérdésem?
 

DeletedUser

Vendég
Áll az alku de 100%kamattal adod vissza:D
Szóval van egy szövetségesetek akik fair play módon úgy megtámadtak egy klánt, hogy megindultak több100 nemessel aztán bontották a szövetséget... Te is tudod kiről beszélek. Ezt Ti elismeritek, hogy szép, etikus játék? Íratlan szabályok is vannak...
 

DeletedUser

Vendég
Az INSO 2-3-nak is meg volt a célja amíg funkciónált,amiről Te megint csak nem tudsz semmit.
Biztos nagy taktika lehetett az INSO3:D 2hét alatt kiütöttük őket, aztán egy rész 7Vezér klán lett, most meg beléptek a KAL családba:) Óriási taktikusok vagytok:D remélem elértétek a célotokat velük:D
 

DeletedUser10079

Vendég
Nagyon ügyesek vagytok,tényleg.:D
Ott tartottuk az inaktívokat még a hadi táboros időben,és halmoztuk az érméket.:D
 

DeletedUser

Vendég
De nagy a szád Nimród!

Miért jössz ide ömlengeni?
Menj és boldogítsd a táraidat...
 

DeletedUser

Vendég
Igazán megtisztelő, hogy az inso "KLÁN"-hoz hasonlítasz, de ha már klánszinten nézzük a dolgot, akkor nézted már magadat a REBELS klánhoz képest térképen?:D:D:D megint nagy voltál:D:D:D
 

DeletedUser10079

Vendég
És az is maradok,köszönöm.:)

Csupán azért ekkora a szád,mert fényévekre vagy tőlünk.Ahogy anyó is írta a másik topicban.Azért ugatja a kutya a holdat,mert messze van.:)

További jó ugatást,másban úgysem remekelsz.:)
 

DeletedUser

Vendég
És az is maradok,köszönöm.:)

Csupán azért ekkora a szád,mert fényévekre vagy tőlünk.Ahogy anyó is írta a másik topicban.Azért ugatja a kutya a holdat,mert messze van.:)

További jó ugatást,másban úgysem remekelsz.:)
1; Mi/Én Nem ugatunk, csupán tényeket közlünk írásos formában:)
2; A fényévekről meg annyit, hogy a szó (ugatás) elszáll , az írás megmarad:) majd egy év múlva, vagy másfél év múlva olvasd vissza ezeket a dolgokat, és gondolkodj el;)
 

DeletedUser

Vendég
:D

Te Nimród!

Néztem a profilod.


1x A nap fosztogatója
Időpont: 20.06.2011 napján te fosztottad ki a legtöbb falut ebben a világban (587)!


587 falu mellé párosulni kellett volna a legtöbb nyersis jutalomnak is.
Gondolom nem 587 falut fosztottál ki... kicsit kevesebbet.. .. mondjuk... 10!? :rolleyes:

Ebből gondolom, hogy pont és jutalomvadász vagy. :D

Ja és gondolom mindemellett jó íjász is. =)

;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Te Nimród!

Néztem a profilod.


1x A nap fosztogatója
Időpont: 20.06.2011 napján te fosztottad ki a legtöbb falut ebben a világban (587)!


587 falu mellé párosulni kellett volna a legtöbb nyersis jutalomnak is.
Gondolom nem 587 falut fosztottál ki... kicsit kevesebbet.. .. mondjuk... 10!? :rolleyes:

Ebből gondolom, hogy pont és jutalomvadász vagy. :D

Ja és gondolom mindemellett jó íjász is. =)

;)
Tisztelt Krisz! Írj egy op-nak, hogy vajon hogy és miért kaphattam meg ezt a jutalmat;) majd elmagyarázza;)
 
Fent