Gmf,gb,gg

DeletedUser12732

Vendég
Sziasztok.Keresem azokat akik v16-on velünk voltak.Várom a jelentkezésüket vagy itt vagy v18-on Small Heart-nél.
 

DeletedUser10878

Vendég
Ja:)
Akkor jelentkezek:)
Keresem azt az embert, aki az én fiókomból megnyeri nekem a V18-at:) Persze, hivatalos Dual fiókra gondolok.
A nyereményt, persze, én viszem, és a dicsőséget is. A társamnak, hogy ne legyen elnyomva, a szép nevemet ajánlom, na meg persze a 24 órás fiók hozzáférést (jut eszembe, néha ráérek, havi egyszer besegítek, persze, csak akkor, ha én is így szeretném) :)

Szóval? Ki jelentkezik? :)
 

DeletedUser15979

Vendég
tiszta v17-hell benyomást kelt ez nekem :D rajtba 3 klán....

sztem rajtoló tömegklánrekordot is dönthettek ha 3 napnál tovább húzzátok ;)
 

DeletedUser16098

Vendég
Szerintem azért annál jobb ez a kláncsalád ellentétben az OBK-val ,és a szövetségeseivel :D világ nincs de már kéktengerbe úsznak :D
 

DeletedUser13406

Vendég
tiszta v17-hell benyomást kelt ez nekem :D rajtba 3 klán....

sztem rajtoló tömegklánrekordot is dönthettek ha 3 napnál tovább húzzátok ;)

azért ne vegyél rá mérget..!!!!!és hogy ne kelljen másod harnad készből hallanotok.a V17 a egy beugrás volt..ne menjünk bele hogy mióta megy a v17,és némelyik klán mennyire fejlödött.Az a véleményem,hogy nem igazán kéne arról véleményt nyílvánítani ,amihez hajvány fingunk sincs..persze lehet köpködni,de mindig arany igazság marad hogy tudd fájni az igazság.)))ne írigyeld tőlünk a tömeget..kell az nekünk))))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
hehe :) Csak hajrá, látom már némelyik klán komplett diplomácával rendelkezik, hirdetve a klánprofilján:) Nem lényeg, hogy lehet a világ túlsó végén lesz, vagy ép egymást tapssák:) A lényeg, hogy béke lesz és szép kékség :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Na, mi lett a villogommal? :mad: Már megint tönkrement.......
 

DeletedUser16098

Vendég
ejnye ,ejnye atis most minek offolsz ? :D
Amúgy ,érdeklődve várom ezt az OBK szövetséget , ez olyan hippi stílus mert mindenkivel szövit akarnak :D Világbéke lesz v18-on ? :D
 

DeletedUser15525

Vendég
Zöld a világ:) ÉLJEN!! Mindenki Bob Marley-t hallgat, és "földet művel" :)
 

DeletedUser16098

Vendég
:DDD hát én nemtudom ,szerintem valamit én tudok rosszul ,hogy még nem kötöttem szövit . :D
 

DeletedUser

Vendég
I love VILÁGBÉKE :)
l23872725.jpg
 

DeletedUser15525

Vendég
XDDD

Akkor jó sokáig lesz ez a szerver :)
Persze, előbb-utóbb, úgyis összeveszne valaki valamin:) Pl
-Ez az én barbim! Már 10 év óta rendszeresen farmolom, én barbítottam be a tulaját!
-Van jelentésed róla?
-van.... De megfakult....
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, Szép estét kívánok mindenkinek!

Hogy őszinte legyek meglepetésként ért ez a topik miközben a fórumot olvasgattam!
Nem kértünk reklámot s mások véleményére sem vagyunk kíváncsiak jelenleg!
Szeretnék egy moderátort megkérni a =GMF= csapata nevében hogy távolítsa el ezt a topikot!

Előre is köszönöm a moderátoroknak, amennyiben ez megoldható!:)

Black Duke



UI.: Szép a képed Kiowa :p :)
 

DeletedUser13719

Vendég
Sziasztok!

Csokki veled ezért még számolok,azthiszem a =GMF= kláncsalád nem hagyja el a tagjait,hogy keresgélni kelljen.
A köpködőknek meg annyit hogy v16. Ott se teljesítettünk gyengén (TOP3) (LET 1.) (LEV 1.) ahhoz képest hogy azon a világon állt össze a csapat,figyeljétek majd.
Kiowa nektek sok siket kívánok!:rolleyes:

Üdv:=M= (=Gúnyos Kláncsalád Alapító)

/Higgy,álmodj,merj!/
/Walt Disney/
 
Fent