Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Amúgy kik indulnak végül? Én már annyi mindent hallottam, hogy a fele se igaz. Már volt vadiék, bogyóék, Hydra, Horda, CotL, Sparta, NF ( :D ), swakék. De ki kicsoda, és végül kik jönnek?

Bizton állíthatom hogy a Support csapat ezen a vilagon nem indul klánként. Nincs meg a keret.

Megértéseteket köszönjük, további jó játékot!

Üdvözlettel, Klánháború Csapat, Bogyó
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Szerintem babybogyó-ra gondoltak,nem a supporterre...ő egy 7-8-9x-es(? lehet már ő sem tudja hányszoros) szervergyőztes játékos aki már jóideje nem indult szerveren,nem tudom tervezi-e,mikor nemrég beszéltünk nem említette. Én most konkrétan kimaradtam a pletykákból,senkiről nem hallottam,hogy biztosan menne...Tudtommal Random,Horda,Sbt trióból senki nem tervez indulni többet(ha tévedek javítsatok ki),ugye a Hydra 56ra ígérkezik, Cotl felől hír nem volt utóbbi időben(de ők v60körülre tippeltek még 46végén) Spártát nem tudom,de nekik szinte a semmiből kéne építkezni,a régi banda széthullott...Normandia akar egy csapatot vinni talán,ő 54en már gyűjtötte az embereket(v17en szervert nyerő csapat egyik vezetője sok éves kihagyás után- talán abból lehet valami komolyabb dolog) De amúgy nagy hype nincs,majd lesz valahogy... :D
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést kívánok.... nem jelentkeztem konkrétan, egy baráti beszélgetés közepén került szóba éss mondtam nekem jó, időm mint a tenger, csak aztán ahogy szóba került már sejthető volt mikor megtudtam kik vannak ott, hogy ez egy elég p*cs dolog lett volna így is úgy is mindkét részről, később kérdeztem, mint kellett volna hogy és mégis kik vannak ott? :D
Bocs a beleszólásééna csak így kerek a történet
 

DeletedUser

Vendég
De persze ez nem azt jelenti hogy nem mehetünk a hátatokba páran:rolleyes:, ám én rákészültem elég szépen egy jó kis akár sologame re is ha kell:D nem hívok ki senkit 1v1 re abból van nekem így is elég manapság:mad::oops: éppen elég volt múltkor is half-turtle módban kínkeservesen behozni a fiókot top 2 be top 2 támadó top 1 védő be, szó mivel időm nagyobb részét az régi veteránok kivágása teszi ki így ezt a módot kihagynám, mielőtt bárki ezt írna nekem iso_O vagy hogy én azt akarom :confused:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19651

Vendég
A PROphet klán elindul a világon!Nyitott toborzással várja az érdeklődőket. Égtáj: Délkelet!
 

DeletedUser19651

Vendég
4 Tagot tudok behívni magam mellé, ha területi dominanciára, sikerekre vágysz kövesd a prófétát és gyakorold tanaim!
Gamertaget vagy üzenetbe vagy kommentbe.
 

DeletedUser19792

Vendég
A PROphet klán elindul a világon!Nyitott toborzással várja az érdeklődőket. Égtáj: Délkelet!
FIAM MEGTÉVESZTENI KÍVÁNJA A NÉPET!?!?4,!!!!!!!!!!!!!44
A REGELÉSÜNK:ÉK ÉS ÁTNYÚLUNK ÉK-RE IS FÉLIG.
KIHÍVÓINKAT VÁRJUK,JELENLEG CSAK GYÜLEKEZÜNK!4,!?!?,4!!!!!?!?!!!! LEHET NYERÜNK,ATTÓL FÜGG MELY YÓSLATOK TELYESEDNEK BE!
JELENTKEZŐKET,ÉS KIHÍWÓKAT VÁRUNK PRIVÁT ÜZENETBE.
Veletek az erő
Velünk a Múlt,Yelen,Jövő.
sok SIKERT MÁSNAK ÉS MindNEnkiNEK
 

DeletedUser19792

Vendég
friss INfoMRM.aánCIÓ.
A NEMESIS KLÁN FOGJAnyeRNi az 55Ös szerVErt.
Elnézést,mostÉRKEzett Ez a fris híRünk!! 4!4?4,,?!?::!,4!44
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent