[Engedélyezett] Farm hatékonyság kalkulátor

Titkos Játék

New Member
A reakció pontszáma
14
Ez egy hasznos, kis statisztikai kütyü.
Eredeti:
'Farming Efficiency Calculator' https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/farming-efficiency-calculator.285288/

A farmolásról van fent egy script, a visszatérő parancsoknál működik, de hibás. Ez a jelentéseknél(támadások) fut, ha nem ott vagy, oda navigál. Próbáltam 500 jelentéssel is, a kép 200 jelivel.
2023_06_12_16.39.01_edit_1.jpg


Kód beillesztése:
javascript:$.getScript('https://twscripts.dev/scripts/farmingEfficiencyCalculator.js');
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.383
Mint korábban említettem már a fórumon minden nemzetközi fórumon engedélyezett script használható szabadon, így ez a script is.


Ennek fordítását július 9 után tudom elkészíteni, és feltölteni a magyar csapat saját tárhelyére. Addig türelmet kérek, és használható a nemzetközi fórumon közzétett változata.
 

RedAlert

New Member
A reakció pontszáma
7
As I mentioned earlier on the forum, all scripts allowed on international forums can be used freely, including this script.


I can prepare the translation of this after July 9 and upload it to the Hungarian team's own storage. Until then, I ask for your patience, and the version published on the international forum can be used.

I am the script author. I don't see any reason to rehost the script on Inno's server just because the script needs translations, especially if .net scripts are allowed to be used on the HU market. I can add Hungarian translation to the script without problem, just please provide the translated strings and I can add those.

Also, whenever you guys clone and modify scripts please check if you have authorization to do that:

1687045210178.png

This clearly says that you should ask for permission before doing that. As far as I know, nobody has reached out for permission to clone, modify and rehost any of my scripts on the Inno's server here on the HU market.

90% of my scripts are translation-ready. So you can provide translations, I add them and you can use the script. There is no need to rehost.

There could be a need to rehost, if the script rules require the script to be uploaded on Inno's servers for them to be approved, but since all .net scripts are allowed to be used, it seems like there is no such rule (since there is no such rule on .net) so don't see the need to rehost a script for that ... especially without authorization.

There is a term for that actually ... let me think a bit ... oh yeah ... it's stealing.

Sorry for not writing in Hungarian. I don't know Hungarian.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.736
Azért jó lenne nem szakítani a jól bevált szokással és az innogames tárhelyére feltölteni a karakterlimitet meghaladó scripteket. A játékosok védelmében került ez bevezetésre, hogy a kód írója véletlenül se tudja az engedélyezés után önkényesen módosítani azt, (pl.: a fiók adatainak ellopására), csak a support/script moderátor engedélyével férhessen újra hozzá.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.383
Azért jó lenne nem szakítani a jól bevált szokással és az innogames tárhelyére feltölteni a karakterlimitet meghaladó scripteket. A játékosok védelmében került ez bevezetésre, hogy a kód írója véletlenül se tudja az engedélyezés után önkényesen módosítani azt, (pl.: a fiók adatainak ellopására), csak a support/script moderátor engedélyével férhessen újra hozzá.

RedAlert egyike a nemzetközi Support csapat tagjainak, és a tárhely, amelyet használ biztonságos.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.736
Nem kell bemutatni, tudom kiről van szó. De ettől függetlenül ugyanúgy rá is érvényes amit írtam. Az hogy ki ő milyen tárhelyet használ, senkit nem érdekel. A kód szabadon módosíthatóságáról próbáltam írni, de ezek szerint nem ment át.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.383
Nem kell bemutatni, tudom kiről van szó. De ettől függetlenül ugyanúgy rá is érvényes amit írtam. Az hogy ki ő milyen tárhelyet használ, senkit nem érdekel. A kód szabadon módosíthatóságáról próbáltam írni, de ezek szerint nem ment át.

A script frissítéseit a saját tárhelyén tudja elvégezni kényelmesen, mivel a nemzetközi oldalon is engedélyezett az ő forrásából a script, így nekünk sem lehet ellenvetésünk ellene.
 
Fent