Elemzések

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

DeletedUser19968

Vendég
Azért megnézném, hogy az általatok gondolt bármelyik nagy klán meddig jutna ebben a világban. Ha még szedett vedett is ez a Winter, de esélyes, hogy reggelire ennénk meg. :) Egy 3/4 DEF klánt nem könnyű szétszedni, még játékos szinten is, ezt ti is tudhatjátok, (ÁESGÉ) akkor miről beszélünk? :D
ui.: no offense brah :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Azért megnézném, hogy az általatok gondolt bármelyik nagy klán meddig jutna ebben a világban. Ha még szedett vedett is ez a Winter, de esélyes, hogy reggelire ennénk meg. :) Egy 3/4 DEF klánt nem könnyű szétszedni, még játékos szinten is, ezt ti is tudhatjátok, (ÁESGÉ) akkor miről beszélünk? :D
ui.: no offense brah :D

Itt egyáltalán nem arrol van szo,hogy szedett vedett a Winter,itt arrol van szo hogy gyenge a szervezetsèg,ami a vezetők hibája,nem a tagokè :p

Amugy,velemenyem szerint oruljetek hogy nem 3/4(vagy 1/1) tamado,mert akkor bajban lennètek :oops:
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Ez egyedül a klán alapítójának a döntése.
Akik indulnak vele, nyílván megbíznak benne. :)

Sok klánnak nincsenek már vagy kevés állandó tagjai vannak, ez egyébként a vezetőségre is igaz. Főleg ha megnézzük hány új klán alapul minden szerveren.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Tudtommal tibax is vezetői pozíciót töltött be a winterben...:oops:
Csak voltam 43-an ,de többet nem :D

Amikor a köszönöm helyet más kap az ember a szero vègèn(nem a tagoktol) :D

De az is lehet,hogy talán rossz döntèst hoztam ,amit már soha nem tudunk meg.

Viszont kèt dolog biztos(legábbis szerintem)
1.Megtettem minden tolem telhetot,hogy tartsam a szavam tagok/szövi irant :D
2. Bátran indulok egyoldalon azokal a tagokal akik ottan voltak vegig,mert egy vesztèsre állo háboruban sem adták fel,es ahogyan èn tartotam bennük a remènyt,ugyan ugy ők is bennem :oops:

Egyikük sem lett legenda,de edzetek/tapasztaltak lettek:oops:

Itten meg van egy gyengèbb elenfèl mint az Rpg,töb tapasztalt jatekosuk ,nukek sem 170 orakat utaznak ès mègsem tudnak èrdemleges eredmenyt felmutatni a toborzáson kivul(ami nem a tagok hibája) :(
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Örülök hogy egy szent vagy tibax, az a szerencse :)
Egy szoval sem mondtam soha,ès azt sem h huuu de nagy vezer lennèk,mert nem vagyok az :D

Csak hamár inditasz egy klant ,akkor vezesd is oket,ne egy honapig szervezetek egy armat :)

Az bánt igazán,hogy azok a tagok akik harcoltak 43-an,ès felèpitetek NEKED valamit ,te ezt lerombolod toborzásal es semmitevèsel(mèg a HNK is be akartad toborozni ) .
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Egy szoval sem mondtam soha,ès azt sem h huuu de nagy vezer lennèk,mert nem vagyok az :D

Csak hamár inditasz egy klant ,akkor vezesd is oket,ne egy honapig szervezetek egy armat :)

Az bánt igazán,hogy azok a tagok akik harcoltak 43-an,ès felèpitetek NEKED valamit ,te ezt lerombolod toborzásal es semmitevèsel(mèg a HNK is be akartad toborozni ) .


Be, én mindenkit... :oops:
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Bár érdekes hogy tudsz olyanról amiről még én sem tudok, bele látsz a fejembe? :eek::eek:
 
Fent