Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19698

Vendég
1 klán fölött mindannyian elsiklotok és ez a K.E.L. 3 klánnal tömbben vannak nálam ők a szerver abszolút favoritjai jelenleg.


Először azt hittem poénkodsz,de most tudtam meg diplomáciátok is van velük.. :D
Mindent értek..
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Inkább azt írd meg,mikor szülőd meg a tech klánt?:D
Remélem kapok benne helyet!:oops:
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Holmi pusztítás istenkébe ne bíz meg!:p

Eki azt írta te leszel a kiválasztott!:eek:
 

DeletedUser19698

Vendég
Lehetne róla szó,hogy pl Zyzz vagy Dj csináljon 1 elemzést?
Top farmok,fejlődések.
LET-LEV növekedés.
S vélemény,mit tényleges külső szemlélő.:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Részemről nem, mert jelentősen nagyobb munka (nekem) azt megcsinálni, mint azokat, amit szoktam :) Véleményt lehet hogy írok majd.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Lehetne róla szó,hogy pl Zyzz vagy Dj csináljon 1 elemzést?
Top farmok,fejlődések.
LET-LEV növekedés.
S vélemény,mit tényleges külső szemlélő.:)
Eldőlt már végleg,hogy ki milyen klánhoz tartozik vagy még létrejön vagy 5 klán meg cserélődnek a tagok? :D Most pont tőled tudtam ezt megkérdezni,mert te írtál ide xd pedig ez a kérdés a többiekre jobban vonatkozik.
 

DeletedUser19698

Vendég
Eldőlt már végleg,hogy ki milyen klánhoz tartozik vagy még létrejön vagy 5 klán meg cserélődnek a tagok? :D Most pont tőled tudtam ezt megkérdezni,mert te írtál ide xd pedig ez a kérdés a többiekre jobban vonatkozik.

Világ eleje óta itt vagyunk ebben a klánban,s ahogy tudom ezt nincs is tervben megváltoztatni..
Habár csábító ugye 1db 10 fős kláncsalád megalapítása s sima világuralom,csak hogy vére igaza legyen Eki-nek,de nem tudom,félek nem férnénk be 10 klánba,s hát ugye utána a sok galiba abból hogy mi legyen a klán neve,meg melyik a fő klán...
Áhh,nem tudom..
Esetleg ha Bills és Erik vállalja az alvezéreim szerepét talán megfontolom.. :D :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Részemről nem, mert jelentősen nagyobb munka (nekem) azt megcsinálni, mint azokat, amit szoktam :) Véleményt lehet hogy írok majd.


Úgy sincs más dolgod,de 1 ilyen elemzés komolyan jó lenne ennek a világnak,ahol kb csak Eki trollkodása megy,s arra a reagálások..
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Világ eleje óta itt vagyunk ebben a klánban,s ahogy tudom ezt nincs is tervben megváltoztatni..
Habár csábító ugye 1db 10 fős kláncsalád megalapítása s sima világuralom,csak hogy vére igaza legyen Eki-nek,de nem tudom,félek nem férnénk be 10 klánba,s hát ugye utána a sok galiba abból hogy mi legyen a klán neve,meg melyik a fő klán...
Áhh,nem tudom..
Esetleg ha Bills és Erik vállalja az alvezéreim szerepét talán megfontolom.. :D :D
arra voltam kíváncsi,hogy a többiek hogy állnak:D biztos tudsz valamit,mert jobban követed vezértként a dolgokat,hogy oszlik bomlik olvad e még valami meg lépegetnek -e még át máshová:D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Lehetne róla szó,hogy pl Zyzz vagy Dj csináljon 1 elemzést?
Top farmok,fejlődések.
LET-LEV növekedés.
S vélemény,mit tényleges külső szemlélő.:)

Ennyi szabadidőm azért nekem sincs. :D
Egy komplett elemzést nem 5 perc összerakni, főleg ha teljesen kívülálló vagy, több időt vesz igénybe, amíg utána nézel a dolgoknak, hogy képbe kerülj és ne hülyeséget írjál.
Másrészt nálam most 51 élvez prioritást, másik világgal nem is nagyon fogalkozom és nem is tervezem.
 

DeletedUser19698

Vendég
Ennyi szabadidőm azért nekem sincs. :D
Egy komplett elemzést nem 5 perc összerakni, főleg ha teljesen kívülálló vagy, több időt vesz igénybe, amíg utána nézel a dolgoknak, hogy képbe kerülj és ne hülyeséget írjál.
Másrészt nálam most 51 élvez prioritást, másik világgal nem is nagyon fogalkozom és nem is tervezem.

Akkor miért reagálsz egyből? :D
Mennyi pp-ért írsz 1 ilyent,összedobja neked a v53,hogy végre ne Ekit kelljen olvasni..:D
 

DeletedUser19698

Vendég
arra voltam kíváncsi,hogy a többiek hogy állnak:D biztos tudsz valamit,mert jobban követed vezértként a dolgokat,hogy oszlik bomlik olvad e még valami meg lépegetnek -e még át máshová:D

Nagyon nincs.
Északkal nem foglalkozom.
Délnyugat változatlan ahogy nézem.
Délkelet pedig K.E.L. befolyásos emberek szerint sima K.E.L. győzelem lesz.
S ki vagyok én hogy ezt megcáfoljam,Bills is ezt írta,s már diplomáciázott is velük.. :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
1 farmosat holnap csinálhatok a top 100 v top 200 ból,let-levre meg ott a twstats nem?napra leosztja a pontokat is,falukat is :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Akkor miért reagálsz egyből? :D
Mennyi pp-ért írsz 1 ilyent,összedobja neked a v53,hogy végre ne Ekit kelljen olvasni..:D

Miért függ össze az, hogy reagálok egy olyan hsz-re, amiben említésre kerülök azzal, hogy nincs időm írni egy elemzést olyan világról, amiben nem is vagyok érintett? Vagyis csak pp-zem. :D
Amúgy csupán láttam, hogy írtál 53-ra, na mondom megnézem mi folyik itt, mert 51-en már ritkán látlak. :D
Mindennek megvan az ára, ez tény. Viszont nem hiszem, hogy ekkora igény lenne egy elemzésre tőlem, nem kell 3 diploma meg 8 nyelvvizsga ehhez. Na de várom az ajánlatokat, az FS-nek úgy is vasárnapig utalnia kell DJ részére a szokásos mennyiséget, hogy kedvező statot nyomasson nekünk. :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Miért függ össze az, hogy reagálok egy olyan hsz-re, amiben említésre kerülök azzal, hogy nincs időm írni egy elemzést olyan világról, amiben nem is vagyok érintett? Vagyis csak pp-zem. :D
Amúgy csupán láttam, hogy írtál 53-ra, na mondom megnézem mi folyik itt, mert 51-en már ritkán látlak. :D
Mindennek megvan az ára, ez tény. Viszont nem hiszem, hogy ekkora igény lenne egy elemzésre tőlem, nem kell 3 diploma meg 8 nyelvvizsga ehhez. Na de várom az ajánlatokat, az FS-nek úgy is vasárnapig utalnia kell DJ részére a szokásos mennyiséget, hogy kedvező statot nyomasson nekünk. :D


51-en nem sok mindent lehet írni,FS remekel,azon kívül álló háború,nincsenek nagy történések..:)
Továbbá azért DJ hetente írja a statisztikát,szóval ő állandó szerződéssel bír nálatok.
Nekünk itt 53-ra csak kedvezményes ajánlat jöhet,mivel promóciós lesz a dolog..:p :D
 

erik06

Member
A reakció pontszáma
45
Világ eleje óta itt vagyunk ebben a klánban,s ahogy tudom ezt nincs is tervben megváltoztatni..
Habár csábító ugye 1db 10 fős kláncsalád megalapítása s sima világuralom,csak hogy vére igaza legyen Eki-nek,de nem tudom,félek nem férnénk be 10 klánba,s hát ugye utána a sok galiba abból hogy mi legyen a klán neve,meg melyik a fő klán...
Áhh,nem tudom..
Esetleg ha Bills és Erik vállalja az alvezéreim szerepét talán megfontolom.. :D :D

Nálunk nem volt galiba, elég lazán ment :D
Ejnye, a pusztítás istenének csak egy alvezérit? Ha meglátja ezt Beerus-sama, akkor lesz ám ejnye-bejnye. Tanácsként: szereld fel magad egy csomó pudinggal (kérj Bulmától), mert azt szereti őfelsége :D

Erik4161
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent