Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19662

Vendég
Sziasztok
Ui.: várom kedves Nudli a módfelett értelmes hozzászólásodat itt is. Nekem/nekünk is vannak ám kifotózott beszélgetéseink. Amennyiben nem kultúr ember módjára beszélsz hanem "ahogy megérdemlem továbbra is ez volt az első és az utolsó, hogy hozzádszóltam.
Köszönöm a figyelmet.

Továbbra is tartom magam ahhoz amit ott leírtam nektek. A mondandóm mivoltán nem változtat hogy milyen stílusban közöltem. Nyugodtan kifotózhatsz bármit a 2019.05.16-án történt, kiválás előtti beszélgetésből amennyiben ez a többiek személyiségi jogait nem sérti. Egyéb iránt örülnék ha nem emlegetnél fel, mivel nem való kedvemre a veled való társalgás.
U.I.: Ne felejtsd el kiszerkeszteni az obszcén szavakat ha nem akarsz külsős bannt :)
 

DeletedUser19843

Vendég
Nos megtörtént a dolog.

Barcsa nem tudta ugyan teljességgel reprodukálni a kért indítási időket, viszont igen is tud ezredközelire időzíteni! Az ezredközelit pedig így értem:

xx:xx:xx:160
xx:xx:xx:169
xx:xx:xx:180
xx:xx:xx:195

Ez pedig szerencsével lehet akár ezredazonos is! Látuk ellenőriztük és hitelesnek találtuk többen!

Koszonom Don Gabornak, Ekinek, Viskonak es Belatinak, hogy reszt vettek a konferencia hivasban/megosztasban :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19651

Vendég
Kijelenthetjük Barcsa nem csaló és igazából Witcher ártatlan. A király nem kér bocsánatot hisz a szerencse forgandó a becsület állandó.
Jelenleg a Royal klánnak áll a legrosszabbul a szénája becsület és gerincesség terén, ők kárhozatra lesznek ítélve büntetésük az örök vezeklés a serveren és a kínhalál.
 

DeletedUser19060

Vendég
Szerintem valamit félre néztetek.
A Royal meg nyeri ezt a világot.
Gerinc becsület? Ki tartottunk Vezérünk mellet ez a gerinctelen?
 

DeletedUser20011

Vendég
Szerintem valamit félre néztetek.
A Royal meg nyeri ezt a világot.
Gerinc becsület? Ki tartottunk Vezérünk mellet ez a gerinctelen?
Lehet Én vagyok buta... de hogy is írtátok?
"A Közjóban megalakította egy csoport a Royal közösségét akikkel majd más világokon klánként indultok. Minden szép és jó volt a Közjóban addig míg nem olvadtatok"
Ez csak Nekem tűnik így:
Klánon belül klikkesedtek és klánt csináltok. Ezért tudjátok megfúrni a Szájhősök vezetését! Ezt úgy hívják: belső hatalmi puccs! Aztán ez az olvadás... Killerrel, Witcher (még Dani hatalma alatt) folyamatosan telón és egyéb külső csatornán kommunikálnak, majd sokak ellenzésére még is olvadtok az Ez Van klánba! Pedig Ti leírjátok, hogy nem akartatok.... Ez viszont így a Közjó bedöntése és árulása!
Majd kiváltok és a vezetőtök Killer bő egy nappal belép hozzátok... ez is érdekes, mert akkor nevezhető ez gerincesnek ha a Vezér dobbant elsőnek és őt követi a tagság! Mindezt úgy, hogy a dobbantását ELŐRE közli az aktuális klán vezetőivel, hogy nem tud nem akar velük tovább dolgozni és így kinyilatkozza a függetlenségi szándékát!
Szóval ez azért több helyen is sántít.... Nem mondtam, hogy elárultátok az NT-t, de hogy gerincesnek sem lehet nevezni a kivitelezését a kiválásotoknak az biztos!
Az pedig hogy világot nyertek.... tegyetek érte! Ám az igazság az hogy JELENLEG a sorsotok az ASG kezében van. Sorry de ez most ki kívánkozott... :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Én a HODOR-nak szurkolok, mert látszólag ők játszanak a legügyesebben underdogként, illetve az ASG-nek, hogy végre jöjjön már el az áttörés :)
 

Ballon

Member
A reakció pontszáma
52
Nos megtörtént a dolog.

Barcsa nem tudta ugyan teljességgel reprodukálni a kért indítási időket, viszont igen is tud ezredközelire időzíteni! Az ezredközelit pedig így értem:
xx:xx:xx:160
xx:xx:xx:169
xx:xx:xx:180
xx:xx:xx:195

Ez pedig szerencsével lehet akár ezredazonos is! Látuk ellenőriztük és hitelesnek találtuk többen!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent