Elemzés

DeletedUser20054

Vendég
ha teljesen elfogadtuk volna a bűvösöket akkor már ketyegne a 14 nap. :)
amúgy ha belegondoltok melyik klán nem fogadott volna el segítséget a győzelemhez vezető úton? lehet itt mondani akár mit, de mindenki elfogadta volna a falukat. csak lehet van aki úgy hogy azonnal meglegyen a 60 %.
tudom kivétel a sparta , mert ők ilyet nem tennének soha. anno azért is én voltam a szemét mert amikor 1000 falu előnyünk volt akkor nem vártuk be őket, hogy kiegyenlítve induljunk neki a harcoknak. ez az ő ötletük volt , a mai napig a szememre is hányják ezt!
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Itt nem a tagokal van a baj,hanem az inaktiv vezerekel ,akik nem is hadják dönteni őket ès az is lehet ,hogy nem a DA törte meg őket,hanem az inaktiv vezèrek akik eltünnek,majd felbukannak ès máris belekötnek azok munkajába,akik valoban dolgoztak is a klánèrt ès ezzekel morálisan megtörnek :D

Mondhat bárki bármit,de valahogyan mindig ez a baj,hogy nem a többsèg dönt,hanem az/azok akik valojában nincsenek is sokat jelen.

Ha meg valahogyan mègsem ugyabn,ahogyan a nagy vezèr/ek mondják akkor jön a hiszti .

De majd kijövunk vádaskodni ,mentegetözni...de ha minden villágon ez megy,akkor szerintem ez a gondok forása.

Aszem mèg nikitta irta,hogy átadja a vezetèst az uj generácionak,de mindenkit elüldőznek,igy hogyan?:rolleyes:
 

DeletedUser20054

Vendég
nekem nikita nem túl rég azt írta, hogy ha látja hogy nem megy nekik, nem elég aktívak a tagok ha sok lesz a faluszám különbség akkor ő nem fog erőlködni átadja a világot. ők úgy is nyertek már eleget....a nagy szavak!
de nem kell átadni....
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Kevesek vagytok Ti, hogy engem megtörjetek.
Kár erőlködni Lupo.
Szenté avattad magad a külső fórum a nagyközönsége előtt, most jön Nikitaa lejáratási kampány..
Miért is, ja, mert a Spártások nem adják fel, ahogy ezt lebeszélted.
Kellemetlen, harcolnotok kell a győzelemért:)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Most is azthiszi,hogy megtörni akarjuk,de valojában nem lássa a gondok forrását:oops:

Ez egy epito jellegu kritika volt ,amin vagy elgondolkozik ,vagy nem :D
 

DeletedUser20054

Vendég
Miért nem fogadtad el ?
mert nem akartunk így nyerni. ezt megírtam levélben is a tagjainknak, megírtam a klánfórumon is.
a lejáratást teás kezdte te meg folytattad! ne engem hibáztass azért mert ide jutottatok! de ne is csak 1 embert. senki nem akar téged megtörni , neked lehet üldözési mániád alakult ki.Andi szerintem nézz szét a saját házatok táján és gondolkozz el hogy miért dobta be 5-6 fiók az törölközőt. és ha azt mondod hogy pakai miatt, akkor menj orvoshoz.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Mivel folytattam?
Az, hogy Pakai adja át a falvait a DA klánnak ?
Akkor ki az áruló ? Teáskanna ? Teás értem állt ki, mert tudja mennyire fontos nekem ez a csapat.
KI jöttök itt melldöngetve, hogy milyen nagy játékosok vagytok, mert egy fiatal srácot meg tudtatok vezetni.
Elcsaltátok tőle a falvakat, megvezettétek.
Soha nem fogok rá haragudni, bármit csinál.Ahogy soha nem haragudtam valóban Milénára sem.
Mert megvezethetők, fiatalok. Az hogy ti manipuláltok, megvetem. Rád haragszom..
Soha ne menj neki egy anyatigrisnek, mert ha beledöglik is kiáll a " a gyerekeiért".
 

DeletedUser19388

Vendég
"A Spártában nem szokás kihozni a klán belső gondjait külsőre"
Ha ez így meg lett szegve azáltal a személy által, akitől a fenti idézet is származik, akkor én is had írjam le, h belülről milyen volt megélni ezt az egészet.

Amikor Zolát elüldözték, azzal az indokkal, h a Lakat betoborzásával elzárta a tagok elől a haladás legkisebb lehetőségét is, azt gondoltam, h igaz ez tényleg így van, viszont álmomban sem gondoltam volna, h ők is meglépik ezt a toborzásos f@szságot (lásd. lw)... Ahogy nálam már sokkal okosabb és tapasztaltabb játékosok megírták már előttem, ez volt az utolsó szög a Spárta v52-s győzelmének a koporsóján. Ez volt az a pont , h szinte biztosra lehetett tudni, h ami innentől jön az csak a vereség elodázására, késleltetésére lesz alkalmas. A többi, h sok tag nem aktív és egyes vezetők sem aktívak, az már csak hab a tortán...

Én egyszerű tagként úgy látom, h a 2 vezetőség (Zola-féle és Nikita-féle ) farok méregetésétől eltekintve, voltak sokkal nagyobb bajok is. Már az elején. Amikor is egy könnyű győzelmet remélve elbízta magát a klán és teljesen kifordult abból a formájából, ami v50-n volt a Random ellen. Meg persze az, amit már leírtak előttem is sokan és én is írtam már róla a klánfórumon és néhány játékosnak is, h amíg az ősspártás lét vagy az ha az ember fiókja benne van a top 30-ban, kiváltságokkal jár, pl.: egyenlőbbek az egyenlőek között, csak az ő véleményüket veszik figyelembe a döntéshozatalnál, addig a Spárta mindig el fogja bukni a világokat, ahol elindul.

És hogy ne csak rosszat írjak. Szeretném megköszönni Rolinak, Yenetnek, Pocoknak és Jhonny-nak, h a körülmények ellenére állták a sarat és a klán érdekeit gyakran előbbre helyezték a személyes érdekeiknél.
 

DeletedUser19388

Vendég
"Anya"tigris
schnitzli, a becses nevem.

Nem azért, de DJ-vel kb 1 hónapit játszottam nemzetközin, mégis vágja, h ki vagyok.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Spártában minden szabad. Lásd V5 :D
Brooky bicskát akart szúrni anno Kiskatona combjába, a fórumon .Nem jelentett ott fel senki klántársat.
Szégyen, hogy megéltük, hogy ez megtörtént klánon belül.
Tudod ki az a Brooky88 ? Nem ? Akkor ne gyere ki mi a szokás a Spárában és mi nem.
Tudok, mi volt Vigyo száma? "Egyszerű gyerekekből lettünk legendák..."
Az lett ? Igen az lett.
Mit használt fel rá ?
Külső fórumot!

Ott csápolt Vigyo ezzel a fórumon, már 10 éve.
Felépítettük a nagy Spártát.. Ki rombolta le ? Pont Ti.
Gyertek még ki észt osztani "gyerekek".
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Mivel mindig imádok belepofázni mindenbe, így most is megteszem. V50-en a tagság miatt kikaptunk, de igazából miattam, mert én vettem fel a mihasznákat. Ha azt mondod, hogy "ők" rombolták le a Sparta-t, akkor saját magatoknak, a vezetőségnek mutatsz görbe tükröt. Aki képtelen vezetőként belátni és elismerni a hibáit, csak másra tud mutogatni, az meg is érdemli.
 

DeletedUser19331

Vendég
A Spárta a szerver startnál megverte már saját magát azzal, hogy a 2 féle vezetőség nem tudott megférni egymás mellett. A zola féle aktív és az új, és a Teás féle inaktív és az Ősspártás vezetőség.

Zola át szerette volna adni a Spártát egy olyan vezéri társaság kezébe, akik aktívan és becsületesen vezetik, és viszik tovább, az Ő és brooky által felépített Spárta nevét. Sajnos Zola az elején már belátta, hogy a 2 vezetőség között igen nagy az ellentmondás, mivel azok akik aktívak és tenni akarnak mindig le vannak szavazva, az inaktív és másokat mindenféle undorító jelzővel illető Nikitaa társasága részéről.

Ekkoriban kikből állt a vezérkar?

Fővezérnek megszavaztuk egyhangúlag Zolát, aki ezzel hivatalosan is a Spárta Fővezére lett, csak mint v50-n, ahol hülyére vették személyét.
A Vezérkar pedig a következő volt:

Nikitaa, Don Ben, Teáskanna, Medve1, Pocok, Pennywise, -klenik-, Bailey.ca, =Legendary=, Jhonny, vinszent, aonen majd Később követte az -AG- Spárta szétbomlás után Pakairoland, Yenet.

Szerintem, ez számotokra is eléggé szembetűnő, hogy itt azért nem kevés emberről volt szó, nem kevés véleményről a dolgokban. Eleinte, még azt merem mondani részben működött a közös vezetés. Viszont idővel be kellett látnunk, hogy mi a " fiatalok, akik megvezethetőek" mi visszük a hátunkon Zola vezetésével a klánt, aki Bailey-vel közösen vezette a klánt, s voltam Én, aki igyekeztem nem érzelmek, és nem utálat(hiszen nem is volt, és most sincs) képpen, hanem reálisan gondolkodni.

Voltak összetűzéseim Teással(Akit tiltottam) és Nikitaa-val is. Az, hogy Napi 5 percre belépnek beköszönni, azzal nem lehet klánt vezetni.

Volt a híres Skype konferencia, ahol Zola az első 5 perc után kilépett, mert nem tudta elviselni ahogyan marja egymást pár ember, így hát nélküle megtartottuk a konferenciát, ahol felajánlottam, hogy vinszent legyen a fővezérünk(hiszen Ő semleges, és elég tekintéllyel rendelkezik ilyesmi feladat betöltéséhez). Szerintem kitaláltátok, hogy Don Ben hazudozott össze vissza, Medve csakis Nikitaaékat akarta(hiszen velük van, így érthető). Itt akkor vegyük számon, hogy Az Ős Spárta hány embert vett hülyére: Hülyére vette a Saját vezéreik egy részét, csak mint Pocok,Vinszent(az a vinszent aki időt és energiát szánt volna arra, hogy kezébe vegye a dolgokat), hülyére vette az egész új vezérkart, és hülyére vette a saját játékosait is. Mi megpróbáltunk megegyezni, született 1 megállapodás amit klenik meg teás felrúgott, azzal, hogy pocok meg a többiek nem vezetők.

Ki a legnagyobb vesztese ennek a szervernek? Zola. Az a Zola, aki az elmúlt pár szerver során 2.jára is visszatért, és megpróbálta volna a Spártát új életre kelteni. Konkrétan hülyét csináltak az egykori Spárta fővezérből a saját emberei, a Nikitaa féle brigád. Emlékeztek v50-re? Az ottani "Random" Akik a spártából váltak ki, az a vezérkar is pontosan tudja, hogy ott is mi történt és hogyan. Ott is ki itta meg a levét ennek? Zola. És hogy kik a legnagyobb vesztesei ennek a szervernek? Azok a játékosok akik bíztak abban, hogy 1 jó játék lesz biztosítva a számukra, amelyre a régi vezérkar nem adott lehetőséget a számukra. Aki pedig próbál tenni valamit, azokra próbálja hárítani a felelősséget, és próbálja menteni magát, hogy De Ő aztán nem hibás. Csak mint 50-n, 45-n ugyebár? Ti Régiek sose tehettek semmiről. Ismerünk már titeket. A nagy szájú mindenkit minden áron mocskoló teás-klenik brigád, és a soha nem tehetek semmiről Nikitaa. Ez a Spárta "vezetősége" 52-n.

Ahelyett, hogy mindig a másikban keresnétek a rosszat, igenis köszönettel tartoztok, Jhonny-nak, rolinak, és minden olyan vezetőnek aki igenis tett a klánért utánunk, Azoknak akik idejüket, valamennyi pénzüket, és becsületüket feltették a csapatért. Ők azok, akik eddig életben tartották a mi féle vezetőségünk után a Spártát. Igenis, köszönjétek meg nekik, hogy ahogyan mi tettük, hogy sokszor 40 órákat nem aludtam azért hogy a fiókok haladjanak, csak mint ahogyan v50-n az =SBT=ben tettem. Az ilyen, segítőkész és aktív játékosok, mint Roli, és az olyan játéktudású játékosok mint Jhonny tették a Spártát azzá amivé anno vált. Az AKTIVITÁS és a SEGÍTŐKÉSZSÉG volt a Spárta sikerének a kulcsa, persze, a Spárta mindig tett alapvetően undorító dolgokat is, de azt ki nem tesz? Az összes klán és klánvezetőség több undorító dolgott tett, a kh alapja pedig az, hogy mindig a másikban rejlő rosszat emeld ki, sose lásd be, hogy igen Te voltál az aki hibáztál.

Teás, ki vagy Te hogy vinszent-et, pakait, vagy bárki mást mocskold. Te? Te az aki a fától nem látja az erdőt, Te az aki, mindenkinek az édesanyját melegebb éghajlatra küldi, Te az akinek a vérében van a kémkedés, és mindenféle undorító dolog? Kezet foghatsz a "Kérsz egy kexet?" klenikkel. Ezt, amit felsoroltam, ezt mind tudtátok összesen az egész szerver alatt tenni a vezetésben. Jajj, klenik egyszer szervezett egy armát, ami arról szólt kb, hogy "holnap érkezünk". Ezzel szemben Jhonny nem kis munkát és energiát fektetett az armákba, majd pedig lenéztétek és semmibe vettétek a munkáját nem 1x. Egyszerűen hülyére veszitek azokat, akik valóban próbáltak bármi építő jellegűt tenni a halott Spártának, mindenféle szikrát kioltottatok a Ti féle 1 szavazat a másik 10nél többet érő mentalitásotokkal.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Most annyira Yugis voltál xD Mondod a magadét, mikor válaszolnak rá érdemben úgy csinálsz mintha mi sem történt volna. Nem Yugi a fiad, Andi? :)

Nem, de őt is szeretem, mindentől függetlenül.
Na, nem úgy ;)
Az én fiam Krisztián ;)
Aki lenullázza az anyja pénzét óvszerre és hajlakkra :D
 
Fent