Dream vs cnn

DeletedUser17666

Vendég
Pihaaa itt pörögnek az események....


Side 1:
Tribes: CNN
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAM.

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 566
Oldal 2: 874
Különbség: 308

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 55
Oldal 2: 11
Különbség: 44

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 2,309,715
Oldal 2: 3,019,086
Különbség: 709,371

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 304,866
Oldal 2: 55,892
Különbség: 248,974

chart
 

DeletedUser13478

Vendég
jó kis statisztika, ami mindent elfed :D
Ma meg lefagyott a TWStats
 

DeletedUser18324

Vendég
:))

jó kis statisztika, ami mindent elfed :D
Ma meg lefagyott a TWStats

Szép napot.
No mi ez a csend?
Mindenki halkan figyeli az eseményeket?
Mi lett Bazsynkával?
Damas nem birta ki,hogy ne ő vezesse a CNN-t ismét,vagy Bazsynka sokalt be? :D
Remélem a SoD-Polo-Csörsz tagokkal,akiket felvettetek az RD-sek után nem fognak otthagyni titeket..;)
 

DeletedUser10079

Vendég
Nem halkan figyelünk, hanem felesleges nyálcsöpögtetés nélkül játszunk, illetve nem fúj ki a szél minden szemetet a szánkon, csak hogy kötekedjünk, mint te tetted az imént.
Azt hiszem a vezérek nevében is bátran nyilatkozhatok, hogy minden rendben, azért kösz, hogy aggódsz, viszont te mehetnél inkább játszani a felesleges és már igencsak unalmas hozzászólásaid helyett.
 

DeletedUser18324

Vendég
Szép jó reggelt mindenkinek!
Szeretnék gratulálni a CNN-nek a tegnapi Armához.
Igaz tudtommal kém súg nekik,de nem ez a lényeg.
Szépen megmozgatták a játékosaik,s ezt becsülöm!
A vége ugye 20 foglalt falu a CNN-nek.
13 visszafoglalt.
Vagyis 7 falut buktunk 1 CNN armán,s szereztünk 7 milla lev-et..:)
A csapatomnak pedig innen üzenem,nagyon büszke vagyok mindenkire,s gratulálok nektek! :)
 

DeletedUser13478

Vendég
Üdvözlet

Jó kis pofozkodás volt :D
Bruce bemutatta a hatékony védekezés számos módozatát
 

DeletedUser17710

Vendég
Szép jó reggelt mindenkinek!
Szeretnék gratulálni a CNN-nek a tegnapi Armához.
Igaz tudtommal kém súg nekik,de nem ez a lényeg.
Szépen megmozgatták a játékosaik,s ezt becsülöm!
A vége ugye 20 foglalt falu a CNN-nek.
13 visszafoglalt.
Vagyis 7 falut buktunk 1 CNN armán,s szereztünk 7 milla lev-et..:)
A csapatomnak pedig innen üzenem,nagyon büszke vagyok mindenkire,s gratulálok nektek! :)

Nem értem igazán, vki tájékoztatna? Mi történik itt? Milyen díjat nyert el ez a játékos? Valamit kapott, az tuti! :)


"A csapatomnak pedig innen üzenem,nagyon büszke vagyok mindenkire,s gratulálok nektek! "

Hol van most, éppen nyújtják át neki a Nobel díjat? A tévé nem adta?
Ritkán láthatja a csapatát, de azért gáláns, hogy még ott állva is megemlékezik a (volt?) csapatáról! Biztosan nagyon sajnálja, hogy nem lehetett ott köztük, de a fentiek szerint jobb is volt! Majd, ha megjön, virágfüzérrel várjátok, illetve virágszirmokat a lába elé, sőt vegyétek a vállatokra, megérdemli! Talán nem lenne túlzás halkan énekelni a hare krisnát sem.
Úgy tűnik... az időeltolódásból következtettek csak, hogy messzi van. Ha itt lenne köztettek, akkor megtehetné, hogy személyesen(körüzenetben teszi ezt) gratulál. Lehet jobban járnátok, ha ott maradna, ahol van? :)

7 millió? Na, spuri a twstat, ezt látnom kell.
Side 1:
Tribes: DREAM, DREAM.
Side 2:
Tribes: CNN


Timeframe: Előző 48 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:


Oldal 1: 13
Oldal 2: 20
Különbség: 7


chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:


Oldal 1: 97,109
Oldal 2: 152,713
Különbség: 55,604


chart

Aha, erről van szó!
Még 5-6 ilyen hozzászólás, s elkezdem sajnálni a Cnn-t! Most komolyan gondoljatok bele, mondjuk ötször fog még üzenni ez a játékos a klnjának, az a mai ismert matematika szerint is 5 X 13 = 65 falut fognak visszavenni!
Jaj, de sajnálom a Cnn-t, jaj bizonyistenmegesikrajtukszegényekenaszívem, a dörzsölt ellenfeleik bezzeg nem engedik, hogy magas LEV pontszámuk legyen, eddig összesen van 7 milliójuk! hol van ez a dream mércéjéhez? Ők egy nap alatt összeszedtek ennyit!
Azt szokták mondani, hogy a LET pontszámot Mi hozzuk össze, a LEV-ről meg nem tehetünk.

mmmmmilyen kém volt, James bond?


Ne kalondozzak már össze-vissza, hol is jártam? vagy mi a szösz!
Hihi, szegény CNN, ha LEV pontokat akar, akkor még bele kell kössön valamelyik bátrabb klánba is ott. tényleg, van olyan? Mert, ha 7 millát lehet ütni 24 óra alatt(vagyis értitek), s a Cnn ezt több mint 3 hónap alatt volt csak képes összehozni ...
CNN? Hahó vagytok? ttttiteket nem mernek támadni? Félnek tőletek?
Én nektek volnék díjat alapítanék, s az ellenfeleiteket díjazhatnátok vele! Nem gondoljátok, hogy megérdemelne a Dream1 és Dream3 vmi dizájnos, új díjat!
ha megengeditek alapítok egyet, legyen a neve: ÜTÉSÁLLÓ™
S inden ilyen arma után, ahol ilyen szerencsétlenek vagytok, hogy csak 13 falut buktok vissza(+ 13 a dream oldalán, oh my god).

Bakka meg, nekem sok barátom van az álomgyárban, remélem nem bigottak, s talán nevetni is tudnak!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16021

Vendég
Szép napot.
No mi ez a csend?
Mindenki halkan figyeli az eseményeket?
Mi lett Bazsynkával?
Damas nem birta ki,hogy ne ő vezesse a CNN-t ismét,vagy Bazsynka sokalt be? :D
Remélem a SoD-Polo-Csörsz tagokkal,akiket felvettetek az RD-sek után nem fognak otthagyni titeket..;)

Hmm nem tudom észre vetted-e hogy egyre többen hagyják ott ismét a DREAM-et.
 

DeletedUser16021

Vendég
Szép jó reggelt mindenkinek!
Szeretnék gratulálni a CNN-nek a tegnapi Armához.
Igaz tudtommal kém súg nekik,de nem ez a lényeg.
Szépen megmozgatták a játékosaik,s ezt becsülöm!
A vége ugye 20 foglalt falu a CNN-nek.
13 visszafoglalt.
Vagyis 7 falut buktunk 1 CNN armán,s szereztünk 7 milla lev-et..:)
A csapatomnak pedig innen üzenem,nagyon büszke vagyok mindenkire,s gratulálok nektek! :)

Föld hívja Bolcskeit. A "csapatod" szép lassan elfogy.
 

DeletedUser18324

Vendég
Dream...

Föld hívja Bolcskeit. A "csapatod" szép lassan elfogy.

Szép estét!
Való igaz,sajnos mondhatjuk,hogy úgy jártunk,mint ti a v28-on.
Irónikus,hogy addig addig emlegettem itt mig most velünk történik meg.
Azért azoknak akik nem tudnák.
A DREAM-ben komoly vita volt ,hogy Cotl-re ment az első Arma ,s nem a CNN-re.
Na most ilyen játékosok,mint pl a Top1 Séfbácsik 1 nuket ajánlott az armára.
Top2 Geralt a Witcher (Kilépés után azonnal átnevezve: Geralt36) 1 nuket sem.
S még sorolhatnám.
S mikor számon vannak kérve,kiderül,hogy Séf pl védőkkel is farmol,s ezért nem segithet semmiben,mert visszaveti a fejlődésben..
Igen..Ilyenkor elgurul kicsit a gyógyszerem,s igen is kitenném a klánból.
De megint a jó szivem,s a klán érdek miatt nem teszem..
S erre vezetett..
Sok semmittevő játékos belső toborzásba kezd,s kilépnek,majd 2 volt DREAM vezető,s csoportvezető is elmegy..
Hát ez igen,kicsit megtört..
Olyan emberek mentek ez után,kikben igen csak biztam,barátok mondhatni..
S miért?
Mondván sok a semmittevő..
S érdekes pont Geralt klánjába mennek,aki részt sem vett pl az armában,a foglalásai csak 10/20x kissebb játékosok/belsők voltak,s ő a nagy vezér 90+ faluból 11 nuket tud felmutatni,de azzal is farmol.."-.-
Gratulálni tudok csak nekik,ezzel a CNN nyeri a világot..
CNN-től elnézést tudok csak kérni,hogy ismét nem fognak méltó ellenfelet találni,s könnyedén behúzzák a világot innentől ha jól sejtem..
Hisz a megmaradt DREAM alapban piros tengerben volt,most a LEG klán is közte,s mellette van,akik meg egymást ütik volt társaikkal..
Na ez az amihez nincs gyomrom..
Volt barátok harcoljanak olyan indokokkal amiket komolyan egy amatőr klánban nem tudnak érvényesiteni,itt tudtak..
De sok sikert mindenkinek,s akkor VÉGSŐKIG DREAM!
 

DeletedUser14104

Vendég
why vállt ki tőletek akikkel állítólag közös érdekek miatt borultatok össze, fuu akkor is nevetségesnek gondoltam az egészet, másképp nem ment ÉK behúzása, de végül is voltatok fent is most meg lent, azzal hogy elhúztátok a CNN-től azt a pár ún. húzó tagot akiket most itt bőszen fikázod :D egy bölcs kijelentése alapján aki biztos ráismer a kijelentésére, ez a lufi bizony kidurrant....
 

DeletedUser4544

Vendég
Még egy jóslatom beigazolódott:

"Egyébként én úgy látom, bár létrejött egy újabb V28as Arma effektus, ez sokkal könnyebb most. Itt van esélyetek, talpraállhattok.
Miért? Mert ez a Dream a szerver végéig nem fog egyben maradni. Lesz széthuzás, különválás, egymás ellen harcolás. Nektek csendbe küzdeni talpraállni kell és a Dream szenny féle játékosokat elkerülni és a saját erőtökből építkezni. Ha CNN-be balhézott ez a malter/séfbácsik, akkor a Dreambe is fog. Kíváncsian várom vajon felveszitek-e a kesztyűt."

Nem titkolom ezen a szerveren a CNN-nek "drukkolok". Akkor csendben maradtam mit kellett volna tennie a Dreamnek, hogy a CNN abba a pillanatba szétessen. A Dreamnek egyből rákellett volna ugornia a CNN-re, nem cotl vagy kit kellett volna ütni, hanem az utolsó veszélyforrást eltörölni, a CNN-t. Ezért léptek át, hogy a CNN potyafalvaiból lakmározhassanak(V28-on ha emlékeztek még Nagyincze is próbált nektek időt kérni, de tudtuk ha nem állunk le rólatok és Armával karöltve támadunk akkor a CNN szétesik, ha a CNN kilépőkkel karöltve támadott volna a Dream akkor ma nem ez lenne....) De hálisten akkora bakot lőtt a Dream hogy öröm nézni. CNNnek meg grat a kitartásért és továbbra is kiemelnék egy részt:
"Dream szenny féle játékosokat elkerülni és a saját erőtökből építkezni"

Ha ezt betartjátok Damas, akkor megnyeritek a szerót. Most már a ti kezetekben a szeró sorsa, mert ez még nem az utolsó fordulat a Séfbácsik féle részlegtől, fogják még ő bebelsőzni a megmaradt pár Dreamest.
Kíváncsi leszek ők felveszik-e a kesztyűt mint Damasék akkor, amiért respekt. Vagy leléptek.
 

DeletedUser16021

Vendég
Nem lesz innentől sem sokkal egyszerűbb a CNN-nek. A top játékosok zöme ezek után is egy klánban van és komoly erőt képviselnek Északon. Én még az FC klánra leszek kíváncsi hogy haladnak majd, mert szerintem ők még megkavarhatják az északi részt.
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem mondtam hogy sokkal egyszerűbb, sőt semmivel, csak azt mondtam hogy elkezdődőtt valami...
" Lesz széthuzás, különválás, egymás ellen harcolás. Nektek csendbe küzdeni talpraállni kell és a Dream szenny féle játékosokat elkerülni és a saját erőtökből építkezni."
 

DeletedUser16021

Vendég
Nem mondtam hogy sokkal egyszerűbb, sőt semmivel, csak azt mondtam hogy elkezdődőtt valami...
" Lesz széthuzás, különválás, egymás ellen harcolás. Nektek csendbe küzdeni talpraállni kell és a Dream szenny féle játékosokat elkerülni és a saját erőtökből építkezni."

Ezt a pár mondatot Bolcskei írására reagáltam. Erre a mondatára "Gratulálni tudok csak nekik,ezzel a CNN nyeri a világot.." Csak elfelejtettem beidézni.:)
 
Fent