Világ 83 Csevegő

Principio

New Member
A reakció pontszáma
2
Azon csodálkozom csak hogy nem ismertétek még ki bobát :D
Neki az elején hadat kell üzenni és akkor a végén biztos nektek adja le a falukat xd Mert egy igazi nagy harcos szóban, tettekben meg az ellenkezője.
Egy JEDIS hadüzenettel az elején szerintem egyik csapat sem járhat rosszul :) Amíg ellenállnak addig is lehet falukat hozni, amikor inkább oda adják mert mégiscsak milyen jól harcoltatok a szövetségesek meg nem segítettek semmit, akkor lesz teljesen a haszon.

Mert kitartani sajnos sosem fognak egy döntés mellett.
 

mokri97

New Member
A reakció pontszáma
0
Azon csodálkozom csak hogy nem ismertétek még ki bobát :D
Neki az elején hadat kell üzenni és akkor a végén biztos nektek adja le a falukat xd Mert egy igazi nagy harcos szóban, tettekben meg az ellenkezője.
Egy JEDIS hadüzenettel az elején szerintem egyik csapat sem járhat rosszul :) Amíg ellenállnak addig is lehet falukat hozni, amikor inkább oda adják mert mégiscsak milyen jól harcoltatok a szövetségesek meg nem segítettek semmit, akkor lesz teljesen a haszon.

Mert kitartani sajnos sosem fognak egy döntés mellett.
Nem baj,amugy is igy szeretünk játszani,polihisztorok vagyunk kiszolgaljuk a tisztelt nagyérdeműt.
Nyugszik a beteg légy,a JEDI köszöni jól van.
 

Predator

New Member
A reakció pontszáma
0
"A morál kivételre kerülHET a 90. nap után, amennyiben az első és a második helyezésű klán összdominanciája eléri a 40%-ot."

Mitől függ még?
 
A reakció pontszáma
46
Hát nem szívesen mondom ezt, de ezen a szerón, a Red féle csapat egyértelműen megérdemli a győzelmet.

A Crow folyamatos fölényben sem tudta, a szarul elhelyezkedő MA-t beütni. Ráadásul 1 fiók miatt bedobták, az amúgy simán tartható perem területüket. Az persze nehezítő tényező, amikor a szövetséges támad hátba, csak ez minimális területet érintett (amit eleve fel kellett volna adni, vagy időhúzásra használni. Nem bele tolni a védőt ész nélkül). Az MA ezzel szemben folyamatos full frontban volt, minimális peremmel. Egyetlen korrekt akcióval el lehetett volna őket zárni k54-en. Nem is kellett volna hozzá semmi, csak FN.

Az AFK meg azóta stagnál, mióta a Vajda lebelsőzte az értelmiséget. A területük minimálisan változott a Király meghágása utáni időszakban. Gyakorlatilag felélték a fölényüket.

A Jedit nem jellemezném. Szerintem nem érdemli meg, hogy ott legyen a végén.

Viszont a stabil kis Winter (junior) egyértelmű második erőként fog zárni. Én a helyükben megütném a Jedit, és K45-öt is le simáznám. Szépítés lenne, és elérhető lenne a 30-40% zárásig. Jó kis csapat. Szerintem egy utolsó lendülettel odapörkölhetnének két irányba.

Visszatérve az MA-ra. Rengeteg munka van ebben. Vannak persze csúnyább lépések is, de a bele tett szervezés, és idő egyértelműen kimagasló a szerveren.

Én így gratulálok nektek MA! Bár Redet egy dolog miatt nem kedvelem, ettől még a bele tett munka (legyen az bármilyen eszközzel), megkérdőjelezhetetlen.

Ez csak amolyan egyéni elemzés, vélemény. Nem kell megsértődni! :)
 
Utoljára szerkesztve:

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
285
Azért a folyamatos fölényt a szerveren játszók nem biztos tapasztalták, 5 fiókot belsőztünk le egy 10 fős zárt világon, ami miatt a teljes keleti rész bedőlt, és északon a piros közepére ékbe került a legnagyobb fiókunk. Az 5 belső után sem voltunk túl aktívak :D

Valóságban ez inkább úgy nézett ki, hogy rossz diplomáciával az ellenfél oldalára került minden lényegesebb klán a nyugati kontikon, és hátrányból is sikerült tartani a tempót a faluleadások ellenére is :D Az lett volna a legcikibb, ha az ingyen kontis ABK és a klánok nagyrészével összefogó MA meg Crow hármasból pont mi nyertünk volna.

Ettől függetlenül tényleg ők érdemlik meg a legjobban (mi egészen biztosan nem).
 

Csohika14

New Member
A reakció pontszáma
6
Hát nem szívesen mondom ezt, de ezen a szerón, a Red féle csapat egyértelműen megérdemli a győzelmet.

A Crow folyamatos fölényben sem tudta, a szarul elhelyezkedő MA-t beütni. Ráadásul 1 fiók miatt bedobták, az amúgy simán tartható perem területüket. Az persze nehezítő tényező, amikor a szövetséges támad hátba, csak ez minimális területet érintett (amit eleve fel kellett volna adni, vagy időhúzásra használni. Nem bele tolni a védőt ész nélkül). Az MA ezzel szemben folyamatos full frontban volt, minimális peremmel. Egyetlen korrekt akcióval el lehetett volna őket zárni k54-en. Nem is kellett volna hozzá semmi, csak FN.

Az AFK meg azóta stagnál, mióta a Vajda lebelsőzte az értelmiséget. A területük minimálisan változott a Király meghágása utáni időszakban. Gyakorlatilag felélték a fölényüket.

A Jedit nem jellemezném. Szerintem nem érdemli meg, hogy ott legyen a végén.

Viszont a stabil kis Winter (junior) egyértelmű második erőként fog zárni. Én a helyükben megütném a Jedit, és K45-öt is le simáznám. Szépítés lenne, és elérhető lenne a 30-40% zárásig. Jó kis csapat. Szerintem egy utolsó lendülettel odapörkölhetnének két irányba.

Visszatérve az MA-ra. Rengeteg munka van ebben. Vannak persze csúnyább lépések is, de a bele tett szervezés, és idő egyértelműen kimagasló a szerveren.

Én így gratulálok nektek MA! Bár Redet egy dolog miatt nem kedvelem, ettől még a bele tett munka (legyen az bármilyen eszközzel), megkérdőjelezhetetlen.

Ez csak amolyan egyéni elemzés, vélemény. Nem kell megsértődni! :)
Ha mindenki tökéletes lenne, akkor meg az lenne a baj.

Nyílván a Jedi sosem érdemelt meg semmit, ezt mindig is tudtuk, de itt vagyunk a vegen. Nekünk már megérte ez is, hogy ilyet is megtapasztaljunk.

Amit sokak nem látnak, én kimerem jelenteni, hogy büszkék vagyunk arra a 9 játékosra, vagyis valojaban 11jatekosra, ( Jedi PP-ből is volt 2 tag, aki segített) Sok áldozattal jár ez a játék, de amit ezek a srácok letettek az asztalra ezen a szerveren, az tiszteletre méltó. Inkább vagyunk egy ilyen közösségben, mint egy olyan klánban, ahol remegnek a TOP1-ert, és ha nem jön össze betörölnek.
Szóval a Jedi klán nevében merem azt mondani, hogy a hibánk ellenére is itt vagyunk megérdemelten. Mi lesz a játék vége? Kitudja. Tanulni jöttünk ide, és mi lett belőle? Egyeni rekordokat döntünk. Nekünk megfelel.
 

Blöff

Member
A reakció pontszáma
61
Ha mindenki tökéletes lenne, akkor meg az lenne a baj.

Nyílván a Jedi sosem érdemelt meg semmit, ezt mindig is tudtuk, de itt vagyunk a vegen. Nekünk már megérte ez is, hogy ilyet is megtapasztaljunk.

Amit sokak nem látnak, én kimerem jelenteni, hogy büszkék vagyunk arra a 9 játékosra, vagyis valojaban 11jatekosra, ( Jedi PP-ből is volt 2 tag, aki segített) Sok áldozattal jár ez a játék, de amit ezek a srácok letettek az asztalra ezen a szerveren, az tiszteletre méltó. Inkább vagyunk egy ilyen közösségben, mint egy olyan klánban, ahol remegnek a TOP1-ert, és ha nem jön össze betörölnek.
Szóval a Jedi klán nevében merem azt mondani, hogy a hibánk ellenére is itt vagyunk megérdemelten. Mi lesz a játék vége? Kitudja. Tanulni jöttünk ide, és mi lett belőle? Egyeni rekordokat döntünk. Nekünk megfelel.
Hirtelen neked is lett időd írogatni.
 

Csohika14

New Member
A reakció pontszáma
6
Hát hogyne. Hirtelen 1 hónap elteltével lett időm.
Ha van kedvem és felesleges energiám ,akkor természetesen elpazarlom az ilyen kommentekre mint a tiéd. De mint azt láthatod, és jobban szemügyre veszed a dolgokat, akkor van kb maximum 3 hozzászólásom, ami azt jelenti az esetek többségében nem veletek foglalkozom, és bújom a fórumot, hogy kinek szúrhatok oda. :D
 

Falowme

New Member
A reakció pontszáma
4
Sziasztok!

Egy kis szösszenet azoknak akik úgy ölik a másikat, mintha kezdők volnának...

Komolyan hogy lehet egy játékon ennyit - kinek hogy tetszik - bosszankodni/veszekedni/acsarkodni? Tök mindegy kinek van igaza, attól még hogy itt élitek ki a frusztrációtok, nem fog változni semmi. Én nem védek senkit, és nem vádolok senkit, de a magyar KH ilyen hosszú évek óta, szóval nem értem sokak meglepődését és kifakadását. Mintha ti nem csináltatok volna már ilyet...
És attól még hogy itt páran ide jöttek jól megmondani a Jedinek, hogy "mekkora szarok vagytok", azzal pont az ellenkező hatást éritek el mint amit szeretnétek. Minden mára legendás klán tagsága valaha kezdőként állt ugyanitt, és bizony követtek el hibákat ugyanúgy. A konstruktív kritikából lehet és kell is tanulni, de az "anyázásból" nem lehet!

Választ nem várok és kérek, mert meddő vitába nem kezdek!
Peace!:cool:
 

b4ndika

Active Member
A reakció pontszáma
142
Sziasztok!

Egy kis szösszenet azoknak akik úgy ölik a másikat, mintha kezdők volnának...

Komolyan hogy lehet egy játékon ennyit - kinek hogy tetszik - bosszankodni/veszekedni/acsarkodni? Tök mindegy kinek van igaza, attól még hogy itt élitek ki a frusztrációtok, nem fog változni semmi. Én nem védek senkit, és nem vádolok senkit, de a magyar KH ilyen hosszú évek óta, szóval nem értem sokak meglepődését és kifakadását. Mintha ti nem csináltatok volna már ilyet...
És attól még hogy itt páran ide jöttek jól megmondani a Jedinek, hogy "mekkora szarok vagytok", azzal pont az ellenkező hatást éritek el mint amit szeretnétek. Minden mára legendás klán tagsága valaha kezdőként állt ugyanitt, és bizony követtek el hibákat ugyanúgy. A konstruktív kritikából lehet és kell is tanulni, de az "anyázásból" nem lehet!

Választ nem várok és kérek, mert meddő vitába nem kezdek!
Peace!:cool:
én kezdek

persze. védjük az aljas játékot, mert hogy hát amúgy is mindenki csinálja/csinálta kezdőként (amit kétlek) :D logikus, az a hiba,ha kezdőként vegyes faluval támadsz, az viszont bűn amik egyes esetekben történnek és egy játékba nem való :D

de nembaj, inkább mondd azt mint a sok félkegyelmű hogy "háborúban mindent szabad" és nem is kell többet vitázni ezen :D
 

Csohika14

New Member
A reakció pontszáma
6
Jedi a legjobb
Remélem lenyugodtak már a kedélyek, vagy még mindig mi vagyunk mindenért a hibásak?
 

Csohika14

New Member
A reakció pontszáma
6
Látom még mindig ez a téma. :p
Szóval easy.

Na de komolyra fordítva a szót, az MA-nak gratulálok a világhoz, a Winternek a sok armához, ügyesek voltak.;) Remélem élvezték a végén a csatákat, és megtudtuk nehezíteni valamennyire a dolgukat.

Találkozunk a kövi világon, puszi pacsi
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Kovetkezo vilagra a helyetekbe nem mennek csak mas nevvel.
Itt meg szerencsetek volt mert sikerult hulyiteni a szovetsegest, kovetkezo vilagon mar nyilegyenesen ratok fog mindenki menni. Kulfoldin ezeket leszarjak..magyaron viszont kis kozossegben soha sem felejtik el.
 

AtyaHUN

New Member
A reakció pontszáma
3
Kovetkezo vilagra a helyetekbe nem mennek csak mas nevvel.
Itt meg szerencsetek volt mert sikerult hulyiteni a szovetsegest, kovetkezo vilagon mar nyilegyenesen ratok fog mindenki menni. Kulfoldin ezeket leszarjak..magyaron viszont kis kozossegben soha sem felejtik el.
Szerintem Sith néven kellene indulni és Boba Fett legyen Jango Fett a jövőben. Tiszta lappal
 
Fent