Világ 83 Csevegő

EVANTEL

Member
A reakció pontszáma
18
@Boba Fett
Mar megint szembe hugyozt@d magadat Xd
Nagy Star W fan lehetsz, csak picit megcsavartad a szerepedet.

Sebaj xdd valahogyan kell ervenyesulni
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
293
5 napig játszottak tetszhalált amúgy, mert akkor már tudták, hogy el fognak árulni minket. Egy vezetőt sem értünk el, és mikor kétnaponta felajánlottuk, hogy leszervezzük nekik az armát, akkor már nem tartottuk tiszteletben az ő magánéletüket. Az egész szerveren ez volt az egyetlen 5 napos időszak, mikor senki nem ért rá egyeztetni xd

Nem tudom kit akartak átverni ezzel, lehet gerinctelennek lenni nyíltan is. De lehet csak úgy gondolták, hogy 1,5 konti sem elég 0,5 konti ellen, muszáj leöletni a seregeinket is. Mondjunk abban is biztos vagyok, hogy nem boba az ötletgazda, ha arra a következtetésre jutott magától, hogy ez a klánja érdekét szolgálja.
2 hét múlva már nem lesznek itt.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
293
Az pedig nyilván megint másik kérdés, hogy ilyen egyértelmű multifiók belépések mellett hogyan csinálhatják ezt büntetlenül.
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
221
na végre a blöff ki lett rakva külsőről... így mostmár kultúrált keretek között is meg lehet köszönni a jelenlegi supportnak,hogy továbbra is asszisztálnak a korrupcióhoz. Igaz Senq megmondta,hogy ti magatok teszitek tönkre a játékot,mert nem tudtok csalás nélkül játszani,de amikor az ő részéhez érkezünk,ahol fiókokat kellene kitiltani a szabályszegések miatt,akkor nem történik semmi. További szép estét az uraknak :cool:
 

Boba Fett

New Member
A reakció pontszáma
6
Attól,hogy ő szar vezető neked nem kellett volna gerinctelennek lenned.

Ez eléggé szar kifogás volt. :D
Jogos. A gerinctelenseget mindenki szubjektivan iteli meg. Nem vitazni jöttem, csak lattam a temat. Bontottunk egy dipot, utana pedig 48 orat nem tamadtunk. Mindenki eldönti maganak.
 

EVANTEL

Member
A reakció pontszáma
18
Meg szerencse hogy a Templomosak teged nem dobtak ki, mert te jo vezetö voltal.

Engem azert dobtak ki mert egyedul maradtam a fiokba illetve egy szerettemet kellett apolnom a betegseg miatt. Nyilvan nem armat meg klant fogok igy egyedul vezetni.

Olyan embereket szivattal most le akik ha akarmikor meglatnak teged vagy a minimano csapatodat meg a gatyadat is lefogjak szedni. Nem fogsz tudni mindig mas szoknyaja ala bujni mint eddig.

Kevesen vagyunk a magyar kh, nem felejtenek az emberek. Tapasztalat BobaFat.
 
A reakció pontszáma
46
Jogos. A gerinctelenseget mindenki szubjektivan iteli meg. Nem vitazni jöttem, csak lattam a temat. Bontottunk egy dipot, utana pedig 48 orat nem tamadtunk. Mindenki eldönti maganak.
Ezek szerint még nem ismered Redet. Ha sikerül lenyomnotok a Crow-t, Red nem az A-B-K ellen fog harcolni, hanem mondva csinált okokkal titeket fog "lebelsőzni". Így meg is lesz az 50%-a.

És nem azért nem fogja támadni az A-B-K-t, mert 1,5-szörös faluelőny nem lenne elég neki, hanem mert ő ilyen. Nem szereti a harcokat. Mindig gerinctelenkedik, leszervezi a falukat. Ha valakit megtámadnak, akkor annak is el van magyarázva, hogy mindenképpen ürítse a falukat az adott klán, mert semmi értelme védekezni, és nagyon megbánják, ha nem így tesznek.

A fenyegetés, gerinctelen húzások... ezekkel operálnak. Ez mindig így volt, és mindig is így lesz.

Szóval azzal, hogy egy internetes játékban telesz.rtad a gatyád, mert egy nagyobb klán megfenyegetett, és ezért hátba támadtad a - nála - sokkal erősebb szövetségesed... az szerintem vezetőként a bukást jelenti. De a vezetésre való alkalmatlanságot mindeképpen.

A gerinctelenség nem szubjektív. Bár mondják azt is "háborúban mindent szabad", azért következő szerveren sok szövetségesre ne számíts szerintem. :D
 

El Fedorento

Member
A reakció pontszáma
28
Előző szerveren volt szerencsém a Jedis mellett játszani.
No comment inkább, még Red is gerincesebb vezető ennél a tagnál..ami nagy szó.
Boba Fett nem csak ezen a szerveren szerepelt le mint vezető, maradjunk ennyiben.
 

Boba Fett

New Member
A reakció pontszáma
6
Örülök neki, hogy mint külsö nezö mindenki bölcs. Külsökent en is az szoktam lenni, sajnalom hogy az empatiakeszseg nincs meg sok emberben. A Crownak szive joga engem nem kedvelni. De ettöl függetlenül nehez döntes volt. Örülnek ha lezarnank ezt a temat es tovabbmenne az elet. Azok akik kövekkel dobaloznak most, megneznem, ahogyan a klanjaik erdeket hatterbe szoritjak es tudatosan lemeszaroltatjak magukat.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Ha forditott esetben a crow csinalta volna ugyanezt veletek,mint amit te veluk ,akkor te sem tartanad oket gerinctelennek?

Nem azzal van a baj,hogy dipot bontasz,hanem hogy megbeszeltetek mentek kozosen az mnt-re megvarod,hogy ok elinduljanak,aztan bontod a dipot es mesz ellenuk becsatlakozva masik ket klanhoz. Gondolom nem 10 perced volt donteni,hanem jol megvolt tervezve az egesz. De ha te es a slepped ezt korrektnek gondoljatok,csak gratulalni tudok.
Aztan majd ha redék es az mnt beut ket oldalrol titeket,akkor majd kijossz nyafogni es mutogatni rajuk, te nem a klanod erdekeit nezted,te egyszeruen csak probalod elkerulni azt amit nem fogsz tudni,hogy beussenek redék.
 

Boba Fett

New Member
A reakció pontszáma
6
Ha forditott esetben a crow csinalta volna ugyanezt veletek,mint amit te veluk ,akkor te sem tartanad oket gerinctelennek?

Nem azzal van a baj,hogy dipot bontasz,hanem hogy megbeszeltetek mentek kozosen az mnt-re megvarod,hogy ok elinduljanak,aztan bontod a dipot es mesz ellenuk becsatlakozva masik ket klanhoz. Gondolom nem 10 perced volt donteni,hanem jol megvolt tervezve az egesz. De ha te es a slepped ezt korrektnek gondoljatok,csak gratulalni tudok.
Aztan majd ha redék es az mnt beut ket oldalrol titeket,akkor majd kijossz nyafogni es mutogatni rajuk, te nem a klanod erdekeit nezted,te egyszeruen csak probalod elkerulni azt amit nem fogsz tudni,hogy beussenek redék.
1 hetig nem jatszottam privat okokbol, es helyeltek a fiokomat, amint visszajöttem, bontottam a dipot.
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Egy apróságot nem vesztek figyelembe.
A Jedi és az MNT egymásnak ment. Január 19.én reggel, Mondjuk hogy az MNT feltőrte a frontot.
A vezetők azon kezdtek beszélgetni, hogy menni kell tovább, van mivel és úgy látják hogy a Jedi meg lett fogva.
Este 19 órakor Hoqi bontotta az MNT vel való mnt ét :)
Majd aznap éjszaka a Sam fiók be is cápázott egy MNT falut, pedig a közös vezetői fórumon az MNT kijelentette hogy 72 óra lesz az esetleges bontás után.
Ekkor, ismétlem csak ekkor döntötte el az MNT hogy nem tehet mást, hisz a Crow 3x akkora, leáll a Jedi támadásával, és hajlandó egyűtt támadni a Crow t az MA val.
Per pillanat sincs semmiféle diplomácia beállítva/megbeszélve az MA és az MNT között.
Ezt tegnap tudtuk meg, hogy a Jedi és a Crow szöviben volt
Az MNT mnt ben a Crow val
Ha a Crow nem bont az MNT vel, hanem hagyja hogy a két "kis" klán lebokszolja a dolgokat egymás közt, akkor az egyik nyerése után, mivel mindkettővel volt dipója, kapott volna egy erősebb szövetségest.
Már bocs, nem Bobbát védem, de ezt a Crow vezetősége és a "mindent látó és tudó" :) Sam fiók szúrta el!
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
293
Egy apróságot nem vesztek figyelembe.
A Jedi és az MNT egymásnak ment. Január 19.én reggel, Mondjuk hogy az MNT feltőrte a frontot.
A vezetők azon kezdtek beszélgetni, hogy menni kell tovább, van mivel és úgy látják hogy a Jedi meg lett fogva.
Este 19 órakor Hoqi bontotta az MNT vel való mnt ét :)
Majd aznap éjszaka a Sam fiók be is cápázott egy MNT falut, pedig a közös vezetői fórumon az MNT kijelentette hogy 72 óra lesz az esetleges bontás után.
Ekkor, ismétlem csak ekkor döntötte el az MNT hogy nem tehet mást, hisz a Crow 3x akkora, leáll a Jedi támadásával, és hajlandó egyűtt támadni a Crow t az MA val.
Per pillanat sincs semmiféle diplomácia beállítva/megbeszélve az MA és az MNT között.
Ezt tegnap tudtuk meg, hogy a Jedi és a Crow szöviben volt
Az MNT mnt ben a Crow val
Ha a Crow nem bont az MNT vel, hanem hagyja hogy a két "kis" klán lebokszolja a dolgokat egymás közt, akkor az egyik nyerése után, mivel mindkettővel volt dipója, kapott volna egy erősebb szövetségest.
Már bocs, nem Bobbát védem, de ezt a Crow vezetősége és a "mindent látó és tudó" :) Sam fiók szúrta el!
Na azért ez is elég pofátlan. A fórumon az M-N-T írta, hogy ha bontanának, akkor 72 óráig érvényes lenne még az MNT. Mi a dipó megkötésekor 24 órában egyeztünk meg, amihez tartottuk is magunkat, támadás sem indult bontás után 24 órán belül.

A diplomáciai viszonyt pedig azért kellett bontanunk, mert akkor már legalább 3 hete szervezkedtetek ellenünk, több klánt is megkeresve. Ez érintette a RAM, MA, JEDI, WINTER stb klánokat, akikkel közösen akartatok ránk jönni. A dipó alapját szolgáló területi megállapodást szándékosan figyelmen kívül hagytátok, mikor sikerült életképes diplomáciai kapcsolatot kiépíteni az MA-val. Hiába nincsen beállítva a klánnál, ha Zodiákus és Devergo rendszeresen levelezik az MA vezetőséggel és közös akciókat szervez. Az M-N-T és JEDI harcokat meg teljesen feleslegesen hozod fel, mikor mi is tudunk róla, hogy köztetek is volt érvényben lévő MNT.

Felőlem még nagyon sokáig megmaradhatott volna a dipó, ti provokáltátok ki, hogy le kelljen zárni. És ezt ti is pontosan tudjátok, mert a magyarázat után a vezéretek is annyit írt, hogy "Érthető."

Vagy szerinted meg kell várnunk, amíg sikerül elég társat találni ütni minket? :D
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
293
Örülök neki, hogy mint külsö nezö mindenki bölcs. Külsökent en is az szoktam lenni, sajnalom hogy az empatiakeszseg nincs meg sok emberben. A Crownak szive joga engem nem kedvelni. De ettöl függetlenül nehez döntes volt. Örülnek ha lezarnank ezt a temat es tovabbmenne az elet. Azok akik kövekkel dobaloznak most, megneznem, ahogyan a klanjaik erdeket hatterbe szoritjak es tudatosan lemeszaroltatjak magukat.
Miért kéne veled empatizálni, mikor te árultad el a szövetségesed? De elhiszem, hogy örülnél, ha senki nem foglalkozna ezzel.
A klánérdeket meg már párszor kifejtette itt több ember is. Mellettünk a megállapodás szerint a legvégéig maradhattatok volna, az MA mellett márciusban már 85re fogtok készülni.

De fogunk még találkozni úgyis.
 
Fent