Világ 82 Csevegő

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Figyú, nem rosszból - de...te most nagyobb baromságot beszélsz, mint soha! xDD

1. Nem tudsz értelmezni egy kérdést. Kérlek máskor olvasd már el 5-6szor, hátha sikerül.
--> csak mert azt írtam/kérdeztem: KIKET VETTEM, azaz én - tudod első személy.
2. JackSparow már régóta lépni akart, pontosabban mióta Symy úgy gondolta, majd lebelsőzteti fronton és hátra küldi, mert kell másik barátjának ott a hely xDD
--> jack jött velem amikor átléptem 1-2 nap késéssel talán, de nem akarok hazuzni, nem tudom a dátumot.


De ha már "felvétel" XD
Hányszor lett megkeresve Orbán fiók? Hányszor Mézi? Hányszor Warrior? Hányszor Wich? Hányszor Smatte [Bolondok fiók]? Hányszor Astaw? Hányszor Kéti? Hányszor azok, akik első körbe a BUM.-ba kerültek? Na és még emellett csak mondom Symy hétfőn a fél klánnak körlevelet küldött, hogy "Hallom többen át akartok jönni mert a BUM-ba belsőzések vannak, Te is jössz akkor?" - körlevéllel XD Srácok instant mémeket alkottak róla; sőt...véletlen kapott annyi levelet?
Kérlek, ne bizonyísd amit mondanak/mondtak Rólad Classicon. Lehet lókötő vagyok, de nem tard!
Attól nem nem ugrottam a PARA klánnak, hogy miket, hogy tettek [leginkább a vezetőség], akkor kérlek maradj ink. csendbe.


Mert amióta Princi/DanesS fiók vezette a klánt, utólag a BAD 2 Hölgye, egyetlen egy PARA játékos SEM lett legalább FELKERESVE csatlakozás érdekében.
Annál ink. jöttek Ők, az útobbi 2 hétbe - top fiókok. Nyilván vissza utasítottuk az egészet.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Nem értem miért estél így nekem, egy ártatlan poénkodáson.
Azelőtt pedig ennyit írtam: “Hát már vettetek párat”. Ami igaz is, sehol sem állítottam olyat, hogy DaneS fiók hívta meg valamelyiket :D Azt te írtad utána, nem tudom miért, de aztán már el is vicceltem.
Hogy hányszor lett felkeresve mit tudom Wicsó (aki már akkor nem is volt klántag), erre mondhatom én is azt, hogy én vagy mit tom én Roli vagy akinek joga van hozzá nem kerestük fel. De mondom, viccelődök kicsit veled, aztán máris ugrasz…
Kik és mit mondanak Classicon? :D
Nem tudom ez hogy jött ide, de mondjuk ez érdekel, ha már felhoztad. Elég régen töröltem ahhoz hogy én legyek a téma xD
 

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Azt a lókötő barnit pl. :D
JackSparrow is.
JackSparrow említésre méltó játéka annyi volt, hogy oda adott ingyen falukat az enemynek (ahol most Derfel tömbje van mellettem), aztán átállt az enemybe. Az ilyen napraforgónak hívnám inkább :D
 

Principio

New Member
A reakció pontszáma
2
Szerintem arra gondol, mikor el lett üldözve ő, meg pl Warrior vagy Mézi, hogy nem csinálnak semmit… most is kirakjátok-e a fél klánt

Nem értem ezt hogy miért kéne most is kirakni a fél klánt.
Ha továbbra is az maradt volna a trend mint ami előtte volt, akkor nem tartanánk most itt.
Ha az a kérdés maradt-e még a csapatban akkor arra az a válasz, hogy igen. Hiszen most kezdtünk belelendülni.

Korábban a nagyobb taglétszám miatt tudtunk látszat előnyben lenni ideiglenesen.

Ezt próbáltuk tartalmi fölénnyé átalakítani, úgy sikerült ahogy, többváltozós volt az egyenlet ez nem kérdés.
 
Fent