Világ 81 Csevegő

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
117
Az igen gyerekek :D

Moderált Tartalom.

Szóval összegezve lehetett szavazni valamiről amiről nem lehetett szavazni de a szavazás eredménye ignorálva lett és nem az lesz ami megszavazásra került. Kérdés: Miért kellett megszavaztatni valamit amiről nem is lehetett volna szavazás, ha a szavazás eredménye nem lesz alkalmazva?

*tapsvihar*

Teljesen Jogos :D Illetve persze 30 napot hagynak a klánzárodásra, elvileg ez lenne a köztes megoldás de ha azt nézem hogy milyen hossz egy szerver átlag akkor megint csak az jár jól aki arra szavazott hogy záródjon a klán, mikor egyértelmű volt a szavazás eredménye, ebből kifolyolag talán több időt is lehetett volna hagyni. :D
A másik része pedig az, hogy alapból úgy volt a szeró hírdetve hogy Záródnak a klánok szóval ha most rögtön be állítanák sem mondhatunk semmi rosszat. Szerintem itt nincs jó megoldás ( mindenkinek nem lesz jó így sem úgy sem), be kell nyelni mindekinek és így tervezni ami jelenleg van. :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Itt mikor lesz várhatóan megcsinálva hogy ismét mutassa a kovinál a szinteket?
 

csatakan

New Member
A reakció pontszáma
6
Sziasztok.

Mint a szavazásnál is említettük Világ 81 hamarabb fog indulni, mivel a 20. születésnap jóvoltából egy speciális világot kaptunk, gyorsabb sebességgel, és speciális beállításokkal. Így például zászlók sem aktívok a világon.
de a duplázó igen....
 

Antos

New Member
A reakció pontszáma
14
Ahhoz képest mekkora itt a csend jó kis szerver volt ez. Az elmúlt két év lekorrektebb, legtisztább szerverének tűnt nekem. Gratula a Xellem klánnak a hamarosan bekövetkező győzelméhez!
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
285
Ahhoz képest mekkora itt a csend jó kis szerver volt ez. Az elmúlt két év lekorrektebb, legtisztább szerverének tűnt nekem. Gratula a Xellem klánnak a hamarosan bekövetkező győzelméhez!
Nincsen szerver drámák nélkül, de mi is köszönjük a játékot. Ha rajtam múlna, akkor minden harmadik szerver ilyen beállításokkal menne.
 
Fent