Világ 77 Csevegő

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Sziasztok!

Mivel a Winter "kapitányai" meglékelték a saját hajójukat, és elsőként menekültek el a süllyedő hajóról,
felteszem nyilvánosan a BANN vezetőségének, és tagjainak a nagy kérdést.
Szeretnétek, akarjátok-e folytatni ezt a szervert, vagy csak le szeretnétek zárni, és be akarjátok húzni a szerót?
Ha folytatni szeretnétek, akkor szükségünk van legalább egy két hetes tűzszünetre, ameddig rendezni tudjuk a sorainkat,
aminek a feltételeit természetesen pm-ben megbeszéljük.
Persze ha csak le szeretnétek zárni, és be akarjátok húzni, teljes mértékben megértem!


A fenti irományt pedig köszönjük, talán a tapasztalatlan játékosokat, vagy elvakult Winter-es fan-okat meghatja,
akiknek nem először hátat fordítottak, viszont azokat nem, akik már megéltek pár dolgot a KH-ban,
mint azokat a vezéreket sem, akik érnek valamit ebben a játékban, mivel tudják mit vállalnak magukra amikor elvállalják egy klán vezetését!
Ez amit ti műveltetek, ezt nevezik megfutamodásnak, még pedig úgy, hogy biztos orrukig az ürülékben hagyjátok azokat, akik folytatni szerették volna!
Azért engem érdekelne, hogy miattam miért vesztettetek területet, ugyanis ha nem lépek be a Winterbe az nem is lett volna a tiétek...
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Sziasztok!

Mivel a Winter "kapitányai" meglékelték a saját hajójukat, és elsőként menekültek el a süllyedő hajóról,
felteszem nyilvánosan a BANN vezetőségének, és tagjainak a nagy kérdést.
Szeretnétek, akarjátok-e folytatni ezt a szervert, vagy csak le szeretnétek zárni, és be akarjátok húzni a szerót?
Ha folytatni szeretnétek, akkor szükségünk van legalább egy két hetes tűzszünetre, ameddig rendezni tudjuk a sorainkat,
aminek a feltételeit természetesen pm-ben megbeszéljük.
Persze ha csak le szeretnétek zárni, és be akarjátok húzni, teljes mértékben megértem!


A fenti irományt pedig köszönjük, talán a tapasztalatlan játékosokat, vagy elvakult Winter-es fan-okat meghatja,
akiknek nem először hátat fordítottak, viszont azokat nem, akik már megéltek pár dolgot a KH-ban,
mint azokat a vezéreket sem, akik érnek valamit ebben a játékban, mivel tudják mit vállalnak magukra amikor elvállalják egy klán vezetését!
Ez amit ti műveltetek, ezt nevezik megfutamodásnak, még pedig úgy, hogy biztos orrukig az ürülékben hagyjátok azokat, akik folytatni szerették volna!


Helló Szatisz, hát ismét találkozunk :)

Részemről leírom én mit látok, és mi a kialakult helyzet.
Nem gondolom azt, hogy ezt a szervert akár tűzszünettel is vállvetve ki tudjátok tartani, hogy ha mégis, akkor szükségetek van mindenkire aki eddig bedobta / kilépett / vagy egyszerűen csak inkább többet fel sem lép.
Azzal a résszel egyet értek, sőt örülök neki, hogy Dead nem akarja elkúrni a nyarát az embereknek, sőt .. látja ami látható. A szomorú azért vagyok, mert volt egy sikeres armátok, ami ha azt nézzük, ezek után is megtudtatok volna izzasztani minket.
Ami tény, hogy ti még tőlünk 100%-os armát nem kaptatok, ezért Deadnek is nagy a szája, hogy mennyi falu jön vagy sem Wintertől. Na de a lényegre visszatérve.

Nem gondolom azt, és javíts ki ha tévedek, hogy ez a két hét bármit is befolyásolna a szerver alakulását illetően. Ha csak azt nem, nézzük, hogy harcolgatunk és harcolgatunk amíg letelik a 180 nap. Szerintem , a WINTER megtört ezzel a levéllel, szerintem az emberek lélekben adták fel... Ami az ellenfél részéről nézve nem rossz, de nem is tragikus, hogy egy híres filmből idézzek.. :D Na de komolyan. Kérlek magyarázd el, hogy hogy lehetne a soraitok rendbe rakni? Mert odáig értem, hogy új vezetőség, új szabályzat stb stb, de mi lesz a barnákkal? Amit mi elkezdtünk felszedni, az nektek csak hátrány lesz, úgy sem lesz fair play, már ahogy van a szerver sem az , sőt így hogy a legnagyobb "húzó" accok is bedobták. Vagy szeretnéd a kilépett tagjaid learmázni helyettünk? Az ismét csak nektek hátrány. Sajnos itt középút nincs, mert mindenképp nektek lose-lose szituáció.

Én így látom, ez az én véleményem, amit meg is fogalmaztam a mai szavazáson. Nem muszáj velem egyetérteni, de tényleg csak "vitázni" akarok arról, hogy még is hogyan?
Mivel nem vagyok vezető, így a nyilatkozatokat és pm-eket meghagyom nektek, így itt külsőn leírhatom a saját szemléletem is, ahogy jelenleg én látom.

Ivar.
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Szia Ivar!

A ha és a volna mondatokat én hanyagolom, mert semmi értelme!
Így is kaptam hideget meleget, amiatt, mert nekem ez a művelet nem volt sem fair, sem korrekt, és mert ennek hangot adtam.
A részünkről a győzelemről beszélni nincs értelme, realista vagyok és a többiek is azok akik folytatni szeretnék.
A többiről nem szeretnék nyilatkozni, addig ameddig nem állt helyre a vezetőség, és nincs döntés a részetekről.
Mint azt írtam, én megértem, azt is, ha nem mentek bele, és kihasználjátok az alkalmat, pár nap alatt lerendezitek a dolgot,
elvégre mindjárt strand szezon, nyár stb. aztán el lesztek ti is addig ameddig meg nem nyeritek.
Viszont akkor nekünk sincs értelme beletenni a munkát, és mi is csak el leszünk, zászlózunk és társai...
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Lebelsőztettem magam a meló miatt,aztán mán ilyeneket kell olvasnom,tudom hogy mély űrt okozott a hiányom,ha előbb tervbe volt szólhatatok volna mert,akkor megvártam volna a végét.
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Korrekt válasz lett volna, ha az adott kérdésre válaszolsz. :D (kicsit kell szívni a véredet neked is :D )

Na de komolyan véve, lassan ebbe a világba nem hogy nektek de nekünk sincs értelme időt belefeccolni (arma szempontból legalábbis) . Eléggé legyengültetek, nekünk ez nem dicsőség, se nem fényes győzelem hogy így nyerünk szervert, ha nyerünk ... de Summer is coming! :D
Az hogy mi volt és mi lehetett volna, azt sajnos már nem tudjuk meg . De én részemről boldogan megyek szabira, mert tudom, ha armát is kapok, max címkéznem kell :D
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Sziasztok!

Mivel a Winter "kapitányai" meglékelték a saját hajójukat, és elsőként menekültek el a süllyedő hajóról,
felteszem nyilvánosan a BANN vezetőségének, és tagjainak a nagy kérdést.
Szeretnétek, akarjátok-e folytatni ezt a szervert, vagy csak le szeretnétek zárni, és be akarjátok húzni a szerót?
Ha folytatni szeretnétek, akkor szükségünk van legalább egy két hetes tűzszünetre, ameddig rendezni tudjuk a sorainkat,
aminek a feltételeit természetesen pm-ben megbeszéljük.
Persze ha csak le szeretnétek zárni, és be akarjátok húzni, teljes mértékben megértem!


A fenti irományt pedig köszönjük, talán a tapasztalatlan játékosokat, vagy elvakult Winter-es fan-okat meghatja,
akiknek nem először hátat fordítottak, viszont azokat nem, akik már megéltek pár dolgot a KH-ban,
mint azokat a vezéreket sem, akik érnek valamit ebben a játékban, mivel tudják mit vállalnak magukra amikor elvállalják egy klán vezetését!
Ez amit ti műveltetek, ezt nevezik megfutamodásnak, még pedig úgy, hogy biztos orrukig az ürülékben hagyjátok azokat, akik folytatni szerették volna!
Kedves Szatisz!

Tök jó ,hogy találkozunk itt a közös V71es győzelem után.Sajnálom ,hogy most nem egy csapatban vagyunk.
61 ember szavazott a kb 75 játékosból és kb 100 hozzászólás született a fórumon .
A döntés az , hogy nem fogadjuk el a tűszüneti ajánlatot , de köszönjük ,hogy megkerestél vele gúnyolódás , cinizmus nélkül normális emberi hangnemben. Tisztelünk és becsülünk Benneteket és sajnáljuk , hogy a Winter klánban súlyos törés lett 3,5 hónappal a V77 kezdése után.
Rengeteg remek játékost ismertem meg a Ti soraitokban is és nagyon büszke vagyok a Bann klán tagjaira . Aki szeretne maradni szerver végéig annak jó játékot kívánunk és sok sikert ,aki pedig befejezi most annak köszönjük a közös játékot és jó egészséget kívánunk mindenkinek! HAjrá Bann! frici77
szavazás.png
 

Christian

Member
A reakció pontszáma
70
Szerintem amúgy jobb ezt minél hamarabb letudni. Vélhetően most a BANN is az ingyen falvakra fog ráugrani és nem minket zaklatni, aztán meg mindenki tudja, hogy elhordják az MF-et, a Bad-et, a HOH-ot, az Alt+f4-et meg a mi falvainkat is végül. :) Még időhúzásnak sem jó, mert konkrétan a barnák és könnyű célpontok összeszedése után meglesz a szükséges dominancia is...

Szóval zászlózzunk nyugodtan, elég, ha azt engedik nekünk. :D
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Szerintem amúgy jobb ezt minél hamarabb letudni. Vélhetően most a BANN is az ingyen falvakra fog ráugrani és nem minket zaklatni, aztán meg mindenki tudja, hogy elhordják az MF-et, a Bad-et, a HOH-ot, az Alt+f4-et meg a mi falvainkat is végül. :) Még időhúzásnak sem jó, mert konkrétan a barnák és könnyű célpontok összeszedése után meglesz a szükséges dominancia is...

Szóval zászlózzunk nyugodtan, elég, ha azt engedik nekünk. :D
Mi nem egy bizonyos klán vagyunk, aki szövetséget "köt" aztán learmáz :D khmm..
 

0KexX0

New Member
A reakció pontszáma
13
Szatisz úgy vetetted fel ezt a szavazást, mintha nem láttad volna, hogy a szerveren eddig a bannak az összes cselekedete arra irányult, hogy minél gyorsabban nyerjenek, nem arra, hogy szoros/hosszú háború legyen.

Ezzel persze nem őket akarom degradálni, hisz a játék lényege az, hogy nyerjen az ember.
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Pont a lényeget sikerült megfogni. Nem is kell arma, eddig is átadták konkrétan a falvakat (de most még a mi társaink is). :D
Tehát alényeg, hogy felesleges itt egyáltalán már bármit is szervezni...
Hagyjá'má' szívom a véredet xd nem bántanálak,, olyan szegény vagy profilháttérre se futja :D (lehet övön aluli volt, de muszáj :D :D )
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Szerintem amúgy jobb ezt minél hamarabb letudni. Vélhetően most a BANN is az ingyen falvakra fog ráugrani és nem minket zaklatni, aztán meg mindenki tudja, hogy elhordják az MF-et, a Bad-et, a HOH-ot, az Alt+f4-et meg a mi falvainkat is végül. :) Még időhúzásnak sem jó, mert konkrétan a barnák és könnyű célpontok összeszedése után meglesz a szükséges dominancia is...

Szóval zászlózzunk nyugodtan, elég, ha azt engedik nekünk. :D
Kedves szomszédom Christian!
Nem tervezzük befoglalni a szövetségeseinket ,úgy szeretnénk megnyerni a szervert .
Küzdöttek mellettünk és szeretnénk nekik is gratulálni a végén.Remélem sikerülni fog a győzelem.
frici77
 
Fent