Csevegő

Scorpions84

Member
A reakció pontszáma
13
Kedves support.
Kérdezném azt k9 ről hogy lehetséges az hogy k12 re mentek? Eddig mindig 2 vel lehetett lépkedni!!! Ez igazságtalan amúgy mert ismét jól ki lett szúrva majdnem mindenkivel. Nem egyenlő feltételek stb .k9 ről jobb esetben is K11 re mehettek volna.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Kedves support.
Kérdezném azt k9 ről hogy lehetséges az hogy k12 re mentek? Eddig mindig 2 vel lehetett lépkedni!!! Ez igazságtalan amúgy mert ismét jól ki lett szúrva majdnem mindenkivel. Nem egyenlő feltételek stb .k9 ről jobb esetben is K11 re mehettek volna.

Mindig épp futó végjáték utolsó fázisában lévő Könnyített világról átlehetett ugrani az új Könnyített világba.
Ez az utolsó alkalom, hogy erre lehetőség volt, a jövőben nem lehet már Könnyített világról Könnyítettre ugrani, mert a központ nem támogatja, így utoljára volt erre lehetőség.
Ez megtörtént K11 nyitásakor is, K10en stb., lehet csak most tűnt fel, viszont a jövőben induló könnyítetteken nem találkozhattok már ilyennel.
 

Scorpions84

Member
A reakció pontszáma
13
Mindig épp futó végjáték utolsó fázisában lévő Könnyített világról átlehetett ugrani az új Könnyített világba.
Ez az utolsó alkalom, hogy erre lehetőség volt, a jövőben nem lehet már Könnyített világról Könnyítettre ugrani, mert a központ nem támogatja, így utoljára volt erre lehetőség.
Ez megtörtént K11 nyitásakor is, K10en stb., lehet csak most tűnt fel, viszont a jövőben induló könnyítetteken nem találkozhattok már ilyennel.
K10 még le sem futott. Elmondom neked. Tehát akkor sem jogos hogy K9 ről egyből K12 re mentek hiába ez az utolsó. Akkor K9 finish. És K10 ről mehettek volna K12 re. Itt tuti fix valakinek a valakije kikőnyőrögte a K9ről az indulást.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
K10 még le sem futott. Elmondom neked. Tehát akkor sem jogos hogy K9 ről egyből K12 re mentek hiába ez az utolsó. Akkor K9 finish. És K10 ről mehettek volna K12 re. Itt tuti fix valakinek a valakije kikőnyőrögte a K9ről az indulást.
Már ez sem nyílt volna így, viszont mivel nem jelentettük be ezt előre, sokan így készültek, hogy ez úgy lesz, hogy K9-ről áttudnak lépni, utoljára még megtehetik. Ezért, ha a jövőben valaki az új könnyítetteken hasonlóan akarna indulni(hogy egyik könnyítettről a másikra) az már előre fogja tudni, hogy ez nem történhet meg.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Gondolom azért látjátok ti is mi itt a probléma? K9-en győztes volt hirdetve mikor átléptek. Gyakorlatilag ez a világ esélytelen bárki számára. Olyan aránytalanság alakult ki amit egyszerűen nem lehet megtörni. Tehát kérdem én, mi lesz ha kollektíve szabotáljuk a további játékot? És nem lesz a VR klánon kívül klán a K12-ön?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Gondolom azért látjátok ti is mi itt a probléma? K9-en győztes volt hirdetve mikor átléptek. Gyakorlatilag ez a világ esélytelen bárki számára. Olyan aránytalanság alakult ki amit egyszerűen nem lehet megtörni. Tehát kérdem én, mi lesz ha kollektíve szabotáljuk a további játékot? És nem lesz a VR klánon kívül klán a K12-ön?
Ez érthető reakció, pontosan emiatt sem támogatja a központ továbbá az ezutáni könnyítetteken ezeket a lépéseket.
Persze nem tudok arról nyilatkozni, hogy mi lenne, ha bojkottálva lenne K12 többek által, de bármi megtörténhet igazából, mivel normál világról is kiépített falut lehet átvinni pl., de mondjuk onnan nem biztos, hogy egy elég jó leltárat fogsz vinni.
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Minden könnyített ilyen. Nagyobb szervereken pontosan ezért csakis a legújabb szerverről lehet átmenni, tehát 2 hétig (vagy amíg el nem foglalnak) a szerver üres.
Normál esetben k12-t 8.-án kellett volna indítani v75-el együtt
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Ez érthető reakció, pontosan emiatt sem támogatja a központ továbbá az ezutáni könnyítetteken ezeket a lépéseket.
Persze nem tudok arról nyilatkozni, hogy mi lenne, ha bojkottálva lenne K12 többek által, de bármi megtörténhet igazából, mivel normál világról is kiépített falut lehet átvinni pl., de mondjuk onnan nem biztos, hogy egy elég jó leltárat fogsz vinni.
Pontosan! Itt gyakorlatilag mindent hozhatott magával aki onnan indult. Én részemről azon a világon nem fogok PP-t használni. és megpróbálom elérni, hogy ne is legyen több csak az az egy klán. Azt gondolom, hogy ezt a helyzetet is lehetne orvosolni, ha a szándék ez lenne. Hiba volt így indítani, főleg az után, hogy K9-en már győztes lett hirdetve! Vagyis a végjáték igazából befejeződött. De ezt a hibát lehetne orvosolni! Sajnálatosan én láttam már itt pár furcsaságot. Igaz nem szabad beszélni róla, se a szupporttal kapcsolatos levelezésekről! De említenék egy játékos nevet. Travis Barker! Hátha ez nektek mond valamit. Ti az egyenlőség, a tisztesség a kiegyensúlyozottság az azonos esélyek megteremtése végett kéne, hogy ténykedjetek. Kérem ennek fényében tekintsetek erre az újonnan indult világra. Hiszen ezt a VR klánnak megnyerni nem lesz dicsőség! Mert, hogy már az induláskor megnyerték!
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Pontosan! Itt gyakorlatilag mindent hozhatott magával aki onnan indult. Én részemről azon a világon nem fogok PP-t használni. és megpróbálom elérni, hogy ne is legyen több csak az az egy klán. Azt gondolom, hogy ezt a helyzetet is lehetne orvosolni, ha a szándék ez lenne. Hiba volt így indítani, főleg az után, hogy K)-en már győztes lett hirdetve! Vagyis a végjáték igazából befejeződött. De ezt a hibát lehetne orvosolni! Sajnálatosan én láttam már itt pár furcsaságot. Igaz nem szabad beszélni se a szupporttal kapcsolatos levelezésekről se! De említenék egy játékos nevet. Travis Barker! Hátha ez nektek mond valamit. Ti az egyenlőség, a tisztesség a kiegyensúlyozottság az azonos esélyek megteremtése végett kéne, hogy ténykedjetek. Kérem ennek fényében tekintsetek erre az újonnan indult világra. Hiszen ezt a VR klánnak megnyerni nem lesz dicsőség! Mert, hogy már az induláskor megnyerték!

Igen érthető is amit mondasz.
Persze bővebb infókat nem adhatok ki, de tudjuk mit is mondasz pontosan, de már késő lenne változtatni is rajta, és mivel eddigi szerverek is hasonlóan indultak(K11 is ilyen volt, amiről tudok pl.) így úgy gondolom érthető, az is, hogy ezen jelenleg nem igazán lesz változás.
Saját véleményt tudok max mondani, hogy ez így tényleg kb. esélytelen, max azoknak nem, akik normál világról átlépkednek kiépített faluval, mert valamennyi minimális úgymond erőt visznek magukkal(30% nyersi csomag, lovagok, tele raktár stb.). De akik nem készültek elő(mert azért tudok olyat, aki előkészült K12-re) azok nagy hátránnyal indulnak.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Igen érthető is amit mondasz.
Persze bővebb infókat nem adhatok ki, de tudjuk mit is mondasz pontosan, de már késő lenne változtatni is rajta, és mivel eddigi szerverek is hasonlóan indultak(K11 is ilyen volt, amiről tudok pl.) így úgy gondolom érthető, az is, hogy ezen jelenleg nem igazán lesz változás.
Saját véleményt tudok max mondani, hogy ez így tényleg kb. esélytelen, max azoknak nem, akik normál világról átlépkednek kiépített faluval, mert valamennyi minimális úgymond erőt visznek magukkal(30% nyersi csomag, lovagok, tele raktár stb.). De akik nem készültek elő(mert azért tudok olyat, aki előkészült K12-re) azok nagy hátránnyal indulnak.
Változtatni sose késő! Egyetlen esetet se tudok, ezen kívül ahol szabadon teljes letárral lehetett átlépni egy amúgy már befejezett világról. A kérdés csak az mennyi ebben a szándékosság? Mert azért az is érdekes, hogy egy megnyert világról szinte azonnal léptek át. Mint ha tudták volna, hogy most indul. És ha (.-a lett volna a kezdés dátuma akkor addigra K9 is záródik. Vagyis onnan se jött volna át senki. Olyan pedig nincs, hogy ne lehetne változtatni, sőt még újrakezdeni se késő. Mint ha a napokban lett is volna erre példa egy speciális világon .
 

SzRicsi

Member
A reakció pontszáma
31
Uraim!

K9-en is egyenlő feltételekkel indultunk, ugyanúgy, mint bárki más, mégis bucira vertük a brigádot.

Játszani kellene, nem fórumon meg privát levelekben üzengetni, hogy aztán meg se várjuk amíg az illető válaszol hanem nagy tökösen már előtte letiltsuk.
Mert ehhez aztán értünk ugye...!?

Nem kenyerem a fórumozás, én inkább játszani szeretek, szóval nem is fogok itt belemenni a szájkaratéba.
Csak vicces olvasni ami itt megy.
Mintha egyes embereknek az életük múlna egy játékon.... :/

Minden jót!
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
241
Én mondjuk azt nem vágom, hogy miért ilyen gyengén farmolnak az emberek itt. Fél gőzzel se tolom, aztán harmadik vagyok farm listán :D
Bár tény sose játszottam könnyített szerveren, meg most se hiszem, hogy megtetszik, szóval nem értek hozzá. Mindenesetre fura, hogy úgy foglalja mindenki a 26 pontos falvakat, mint ha nem lenne holnap :D
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Átmennek 500 zászlóval és 20000% nyersi csomaggal, befoglalnak minden barbárt és konkrétan szerver végéig semmit nem csinálnak csak fiókkezelő húzza a falukat, napi egy érmézés, újabb barbi foglalás
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
241
Átmennek 500 zászlóval és 20000% nyersi csomaggal, befoglalnak minden barbárt és konkrétan szerver végéig semmit nem csinálnak csak fiókkezelő húzza a falukat, napi egy érmézés, újabb barbi foglalás

Az szép.
De hol ebben a kihívás?
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Uraim!

K9-en is egyenlő feltételekkel indultunk, ugyanúgy, mint bárki más, mégis bucira vertük a brigádot.

Játszani kellene, nem fórumon meg privát levelekben üzengetni, hogy aztán meg se várjuk amíg az illető válaszol hanem nagy tökösen már előtte letiltsuk.
Mert ehhez aztán értünk ugye...!?

Nem kenyerem a fórumozás, én inkább játszani szeretek, szóval nem is fogok itt belemenni a szájkaratéba.
Csak vicces olvasni ami itt megy.
Mintha egyes embereknek az életük múlna egy játékon.... :/

Minden jót!
Tehát ha leltárat esetlegesen nullázzuk, az új Játékosok akik bemennek a szerverre ugyan úgy semmi leltárral, akkor nem lesz belőle semmi hiszti, mert "az életed nem múlik a játékon" (ahogy írtad) ill. játszani szeretsz, nem forumozni.

Jól értelmezem amit írtál? :)


(Ez csak egy személyes kérdés, vélemény)
 
Fent