Világ 73 Csevegő

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Bocsi még mindig nem boldogultunk a szövetségeseitekkel több mint 3 hónappal szerverkezdés után se. Szánalmas de ez van. Szép gesztus volt Márkótól,hogy leadta ő is a seregejelentését az armabekérőnkbe, de attól tartok nem indulna el a CP-re, így csak fölöslegesen hátráltat vele, akármennyire is jó a szándék. De mindenkit megnyugtatnék, hogy az utolsó cotl támadás óta ami pár napja volt 25 falut buktunk a hangovers ellen. Még ők sem kaptak armát a szerveren és előbb őket illene eltüntessük. Spoiler: Nem fogjuk tudni. Jó unatkozást, nekünk nem volt még rá lehetőségünk, tekintve, hogy nincs olyan nap amikor nem támadnak valakit. Jelenlegi állás 2963 falu vs 1,783. A többség már rég betörölt volna,hogy hagyjon titeket barbizni még 3 hónapot. Gúnyolódni ettől függetlenül nyugodtan szabad.
Uristen, hat el sem hiszem, hogy tortenhet ilyen a Klanhaboruban, hogy egy klan ellen osszefognak!

Hogy tortenhet olyan, hogy egy nagykepu, bekepzelt, Istenkomplexumu vezer ellen osszefognak es nem hagyjak gyozni, meg egy ingyen szerot adni!

Hogy tortenhet olyan, hogy felajanljak az 50-50%-ot majd fight, elutasitjuk, erre Ok is strategiat valtanak es elfogadjak, ha van segitseguk!

Hogy tortenhet olyan, hogy nem csak mi gyozkodhetjuk a kis klanokat, de a masik fel is kot mas kis klanokkal szovetseget! URISTEN, EZT HOGY??? :O

Hogy lehet az, hogy elitelnek azert, mert toboroztam volna a CA-bol (is), mikozben csiranak neztem oket? MOST EZERT MIERT KELL ELITELNI???

HOGY TORTENHET EZ, ARTATLAN VAGYOK! :O
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
994
Bocsi még mindig nem boldogultunk a szövetségeseitekkel több mint 3 hónappal szerverkezdés után se. Szánalmas de ez van. Szép gesztus volt Márkótól,hogy leadta ő is a seregejelentését az armabekérőnkbe, de attól tartok nem indulna el a CP-re, így csak fölöslegesen hátráltat vele, akármennyire is jó a szándék. De mindenkit megnyugtatnék, hogy az utolsó cotl támadás óta ami pár napja volt 25 falut buktunk a hangovers ellen. Még ők sem kaptak armát a szerveren és előbb őket illene eltüntessük. Spoiler: Nem fogjuk tudni. Jó unatkozást, nekünk nem volt még rá lehetőségünk, tekintve, hogy nincs olyan nap amikor nem támadnak valakit. Jelenlegi állás 2963 falu vs 1,783. A többség már rég betörölt volna,hogy hagyjon titeket barbizni még 3 hónapot. Gúnyolódni ettől függetlenül nyugodtan szabad.
Lets See Who This Really Is 12082022185141.jpg
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Nekem van olyan ötletem hogy bekellene törölni att adni a szerver győzelmet az FSnek(még nem kizart hogy ígyis meg lesz nekik szoktam tipmixelni hozott má penzt a 45 az 1 hez) szerintem annal nagyobb fak you nem is lehetne hogy tesék ingyen szerver
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Arra nincs mentségünk hogy tudtunk ennyire alulteljesíteni az biztos. Mindenki ott akart lenni szinte az FS utolsó szerverén a tagok közül de amint kiderült nagyon kevesen akartak ténylegesen érdemben hozzátenni és játszani is. Ettől függetlenül a felelősség az enyém, nem kellett volna bevállalni a dolgot, hanem szimplán kiszállni játék nélkül. Pár évvel ezelőtt ez másképpen nézett volna ki, de most más sincs szerver eleje óta, mint abbahagyó és első támadásoknál bedobó fiókok. Buktunk eddig olyan 20 frontos játékost, nincs az a klán ami hosszútávon ezt elbírná. Mire befoltozunk egy részt kettő lesz lyukas helyette. Headshot meg örüljön a fejének nyugodtan, itt csak kárt csinált magának. Sem róla, sem az SBT-ről nem lett jobb a véleménye senkinek, max pár ember játékát baszta el, azért hogy vihoghasson magában. Erre a teljesítményre pont annyira lehet büszke,mint mi a szerveren nyújtottra.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.117
Majdnem könnyem csordult, de aztán mégsem
Hajlando vagyok mnt-t kötni ha kiadjátok Dirichet
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.158
Nem akarnak, nyerni se akarnak. Csak elbohóckodnak velünk majd ha arra kerül a sor bedobják a fiókokat és mennek kövi szerverre. Már azt is felajánlottuk nekik,hogyha sikerül megfordítani övék a győzelem, de sokkal kényelmesebb minket szivatni nekik is. Nyugodtak lehettek ők nem fognak 1000+ faluhátránnyal szopni majd később, ott dobják be instant.
Durva hogy egy ilyen “inas” csapat teszi gyaszba az FS-t
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Durva hogy egy ilyen “inas” csapat teszi gyaszba az FS-t

Nem teszi inasba, csupán egy értelmes fiókkal se kerültek összetűzésbe..
Akárkit megtámadtak az vagy végig mozizta ahogy elhordják vagy egyből bedobta, és napokig nem volt elérhető.
Lásd conq, forsaken kétszer, Felderito22, roberti és még kitudja hanyan azon a részen.

Talán roberti volt az egyetlen aki próbált védekezni, de ő se vitte túlzásba.

A hangovers annyira nem veszi komolyan hogy 200 nl-ekkel küldik a vonatot vagy éppen 30 katapulttal jön a nemes.

De mindenesetre úgy nehéz védekezni ha nem is akar az ember, vagy éppen úgy adja át a fiókot, hogy a 20 óráról indult támadás nincs címkézve, vagy mindent is bent hagy a támadások előtt amikor nemes se megy a falura.. Te meg tégy csodát 1 óra alatt.

Lehet itt a nagypofájú kihaénnem legjobbklánvezér Lájtra mutogatni, de ő egy dologban hibázott hogy annyira megbízott a tagjaiban, hogy azt hitte mindenféle ellenőrzés nélkül is tudják a dolgukat. Hát tévedett.
Olyan alapvető dolgokkal nem volt tisztában a nagy forsaken, hogy vallás nélküli falut nem védünk, fronton nem 70%os támadó aránnyal állunk fel, vagy éppen 40 falunál nem húzunk 3 templomot úgy, hogy az se fedi le az összes faluját.. XD

Én nagy lelkesedéssel jöttem erre a szerverre játszani egy jót utoljára!
De sajnos egyes tagok nem akarása megpecsételte a v73as FS sorsát. Pedig ebben sokkal több volt mint amit sikerült megmutatni.
Hiába izzadunk vért egy Csaby88 - martonerik fronton és hozunk le egy cotló armát minimális faluveszteséggel ha a következő nap egy 30-40 falus tag bedobja a fiókját hangovers oldalon.

Én mindenesetre köszönöm ezt a 12 évet itt a kh-ban. Kár hogy egy méltó ellenféllel szemben saját magunkat vertük meg és nem úgy sült el a dolog ahogy azt terveztük.

Maradok amíg van falum, már csak becsületből is.

Gratulálok Márkónak, és Cotl klánnak a győzelemhez.
Ui: ha lehet ne húzzátok sokáig a dolgokat.

Patrik
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Mondjuk ha nem kaptok nemest úgy csoda is lenne falut bukni.

Másik meg forsaken ha olyan támadó fiókot épített akkor ott nagyon hamar kellett volna támadni és folyamatosan, mert azt ki kell használni.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent