Világ 73 Csevegő

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Hát más már nem sok maradt. Legalább ennyi örömöm legyen :)
Sok nagy klán futott már bele nagy pofonba! MHC, ,SPARTA, MESEHŐSÖK, RANDOM ,EW, stb.. is átélte amit ti most!
Nincs ezzel gond,.. ez a KH része!
A kérdés az, hogy ki tud felállni a padlóról!
Nagyon jó csapat vagytok! A Klánháború meghatározó klánja!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Elég lett volna elfogadni az FS2 be a jelentkezésünk hármunknak az elején..Szalával és Barbival..még lehet állna az FS front is!:)
Így ebből most kimaradtunk:)

Ez valami urban legend, vagy tényleg van olyan, hogy valakit nem vesznek fel az FS-be??? Mondjuk az sokat elmond, hogy szala még az FS-be se kellett, amikor oda több klán be tud olvadni, mint ahány összesen játszik :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
En remélem, hogy nincs olyan aki a fizetését ide teszi, hogy neadjIsten 3-4 hétig tovább legyen a világon jelen a falvaival.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
En remélem, hogy nincs olyan aki a fizetését ide teszi, hogy neadjIsten 3-4 hétig tovább legyen a világon jelen a falvaival.
Hát blúz már nincs itt szóval 1 ilyen kiesett. :D A többi majd felbukkan hamarosan. Pedig milyen lelkesen írta a Blúz acc amikor levédte Totti-t hogy engem is levédenek szívesen ha úgyvan, amikor gratuláltam nekik ehhez a lépéshez. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Hát blúz már nincs itt szóval 1 ilyen kiesett. :D A többi majd felbukkan hamarosan. Pedig milyen lelkesen írta a Blúz acc amikor levédte Totti-t hogy engem is levédenek szívesen ha úgyvan, amikor gratuláltam nekik ehhez a lépéshez. :D

Plecsni meg nem kért védőt, mert hogy majd ő megoldja magának :D Ez kétszer is faszán sikerült a szerón.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Elég lett volna elfogadni az FS2 be a jelentkezésünk hármunknak az elején..Szalával és Barbival..még lehet állna az FS front is!:)
Így ebből most kimaradtunk:)
nana! azt elfelejted, hogy én tudom hogy kell a top4 játékost hatástalanítani!
-szala ellen csak be kell kérnem 500 vf-et a frontomra, és nem tud mit kezdeni ellenem
-légilyós ellen kell szervezni egy akkora armát, amivel egy egész klánt el lehetne hordani, és bár a nem támadott hátországát megtartja olyankor, de utána elmegy a kedve
-hcsf-nél meg kell várni, amíg összeveszik a társaival, és becápázni miközben belsőzik
-sose tudom ki volt a negyedik.. sass vagy tgszisz? előbbinél meg kell fogni a védővel küldött nemeseket, aztán besétálni az üresen maradt falvakba, utóbbitól pedig elvenni az idegen szavak szótárát.

az mondjuk durva, hogy ti már a barbikat is be tudjátok hívni magatok mellé erősítésnek!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
nana! azt elfelejted, hogy én tudom hogy kell a top4 játékost hatástalanítani!
-szala ellen csak be kell kérnem 500 vf-et a frontomra, és nem tud mit kezdeni ellenem
-légilyós ellen kell szervezni egy akkora armát, amivel egy egész klánt el lehetne hordani, és bár a nem támadott hátországát megtartja olyankor, de utána elmegy a kedve
-hcsf-nél meg kell várni, amíg összeveszik a társaival, és becápázni miközben belsőzik
-sose tudom ki volt a negyedik.. sass vagy tgszisz? előbbinél meg kell fogni a védővel küldött nemeseket, aztán besétálni az üresen maradt falvakba, utóbbitól pedig elvenni az idegen szavak szótárát.

az mondjuk durva, hogy ti már a barbikat is be tudjátok hívni magatok mellé erősítésnek!
Jogos igazad van!:)
Talán az utolsó izgalmas világok egyike lett, abból a Random féle belső harcból! Még kívűlről is tetszett sokaknak mert fordulatos világ volt!
De tényleg nem szeretném ezt a topikot offolni!
Várom a híreket inkább hogy mi lesz ezen a világon!
 
Utoljára szerkesztve:

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Jogos igazad van!:)
Talán az utolsó izgalmas világok egyike lett, abból a Random féle belső harcból! Még kívűlről is tetszett sokaknak mert fordulatos világ volt!
De tényleg nem szeretném ezt a topikot offolni!
Várom a híreket inkább hogy mi lesz ezen a világon!
Én azt hittem már vége van o_O
 
Fent