Világ 73 Csevegő

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
te még mindig nem érted mi?
nem
azért ne túloz mindenkinek szabályos.
mert nem véletlen lépnek le a játékból és maradtok itt ti 5 ben egyek xd
Azért lépnek le a játékosok mert már boldog boldogtalan tud venni egy olyan gépet amin elfut a böngészősnél jobb játék
(valószínű a te kivételed erősíti ezt a szabályt). És azon kívül hogy a többi játék kialakításából adódóan több contentet ad jobb grafikát több élményt, még nem is követeli meg hogy 0-24-ben a gép előtt rohadj. Ez az elsődleges oka hogy az összes böngészős játék folyamatosan veszíti a játékos bázisát.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
A kettő nem zárja ki egymást. Épp ez a fiatalabb generáció az, akik már nem ülnek le khzni/hamar megunják, mert más játékok sokkal gyorsabban sokkal többet nyújtanak.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
A kettő nem zárja ki egymást. Épp ez a fiatalabb generáció az, akik már nem ülnek le khzni/hamar megunják, mert más játékok sokkal gyorsabban sokkal többet nyújtanak.
Aki meg nem un rá betoborozza egy nagy klán aztán meg lebelsőzi mert kezdő, ès azzal is elveszi az ujoncok kedvèt...
 

Kekhy

New Member
A reakció pontszáma
2
Én lassan 13 órája próbálom értelmezni ezt a 73-as chat-et (ebből 12,5 Goblin volt) és egyszerűen nem tudok rájönni, hogy köztetek mi értelme van ennek a fasz méregetésnek?! Hiszen mindenki jól tudja hogy a végén az
FS2-őt Fonákkal,
az FS-t pedig tenyeressel!!:cool:
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
A játék megadja a lehetőséget a toborzásra, PP pontok használatára valamint a világ beállítások pl. a külső segítség nyújtást, ezen kívül a morál harcot is. Nekem se tetszik mikor valaki boldog boldogtalant betoborozz a környékemen ne adj isten az ellen vagy a klánom esetleg a szövi. Az sem tetszik mikor más tehetősebb és kiütközik a játékban,mint amikor 10 nuke csapódik a mindig 20-as falon, ne adj isten még rám is ír ha nincs pénzed mit keresel itt?! Volt már rá példa. Harcolni kell a játék beállításokért mint a zárodó klánok és a nincs külső támogatás lehetőségének a combojára. Mindjárt fel értékelődik a toborzás valamint a diplomáciai kérdés. Az anyagi részének a megoldása pedig a világokon át tartó PP szerzés vagy a Classic. Szerintem.
Èn most nem támadtam senkit csak arra utaltam ha bejön egy kezdő ezt mind nem tudja lebrlsőzii ès már elvettèk a kedvèt a játèktól
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Én lassan 13 órája próbálom értelmezni ezt a 73-as chat-et (ebből 12,5 Goblin volt) és egyszerűen nem tudok rájönni, hogy köztetek mi értelme van ennek a fasz méregetésnek?! Hiszen mindenki jól tudja hogy a végén az
FS2-őt Fonákkal,
az FS-t pedig tenyeressel!!:cool:
Ajovoben oktatnifogjak a irasomat
 

Kekhy

New Member
A reakció pontszáma
2
Úgy is fogalmazhatnám hogy inkább több ezren tanuljanak meg Goblinul olvasni mint Goblin helyesen írni
 
Fent