Világ 73 Csevegő

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ki az a truth? Valamijen pankratornak vot ijen neve regen a viasat 3 on vagy a 6 on ment jovolt nezni
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79

Richie Mandano ő a második aki kilèpet K.j.kból ès leadja az fsnek a faluját ugy hogy ex szövetsègesre lövi a támadóit. Elèg gáz hogy k.j.k ba is kell FSnek enyi kèm​

 

DeletedUser21216

Vendég

Richie Mandano ő a második aki kilèpet K.j.kból ès leadja az fsnek a faluját ugy hogy ex szövetsègesre lövi a támadóit. Elèg gáz hogy k.j.k ba is kell FSnek enyi kèm​

Nem kém vagyok csak egy csalódott játékos aki nem akart tömeg klánokban játszani. Ráadásul mindenki szöviben van mindenkivel. Felveszik azt a játékost is aki nekem 36percre van nemessel és még csak meg sem kérdeznek hogy ok e? PP-ni jöttem de kedvet kaptam játszani így váltottam. Aztán azt látom hogy szövi amíg a szem ellát ezen a mini világon. Vasárnap napközben telibe kaptam 2 játékost a 3-ból. Inkább ez a gáz. Tömegklán. Majd az első tag nevét is írd már ide ,hogy teljes legyen az agymenésed.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1534987

Vendég
Nem kém vagyok csak egy csalódott játékos aki nem akart tömeg klánokban játszani. Ráadásul mindenki szöviben van mindenkivel. Felveszik azt a játékost is aki nekem 36percre van nemessel és még csak meg sem kérdeznek hogy ok e?
Jó kifogás
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Szép tereles de nem hiszek neked,megint sumákolsz!!!4!4!4!!
te szerencs.tlen goblin engem nem erdekel ki milyen viszonyba van kivel
de lattom téged jobban zavar hogy en vagyok.
Remélem egyszer majd elmagyarazod mert en teged nem is ismerlek de mondjuk ez a te szerencséd.
Én soha senki nem bantottam még egy szoval sem mig itt a tobbseg azert nyomja rendesen
de ez legyen az o dolguk nem ram tartozik.
Bármilyen hihetetlen számodra de gondolom ugy is tudod jelentkeztem a CotL ba de nem fogadtak el nem vettek fel.
Amivel szamomra nincs is gond nem baj valoszinu nem vagyok veluk egy szinten ezt is megértem.
Van egy FS és egy CotL amivel nekem nincsen bajom ket jo klán jo jatekosokkal.Na en probalom veluk felvenni verseny
de az sem erdekel ha nem nyerek mert ellenuk igazan nehez lenne és sok mindenek sikerulni kell hogy ez sikeruljon.
Tisztaba vagyok az eroviszonyokkal tudom hol helyunk jatszunk egy jot aztan meglatjuk mire lesz elég.
Nekem tok mindegy ki nyer csak legyen tisztesseges mert ez ami fontos a tobbi ugy se szamit

További jó játékot mindenkinek
Gyozzon jobbik es ugyesebb klán
 
Fent