Világ 73 Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Szánalmas vagy Patrik, csak ennyit tudok írni. Fáj az igazság és ha valaki megmondja, meg visszahívja a védőket kirakod a klánból, de egy nagy nulla teljesítményt tudsz felmutatni, hogy egy csomó védőt lekötöttél elején is mert, hogy kell közben meg többieket elhordják. Aztán írogatod, hogy balben meg az én védőimmel tudsz normálisan védeni, de ha visszahívom már jön a hiszti. :D fel kell neked még nőni, örülök, hogy kiraktál a klánból, de úgy érzem ez eddig is ilyen volt, mert csak az ismerősökre lehetett számítani. :) további jó próbálkozást és recsit, hogy 5 nap helyett 10 nap lesz míg elhordanak. :)
Na hát miért hívtad vissza? Xd
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az a tiltás a baráteltávolítás lett volna, de tényleg tiltottalak, de mire töröltem volna láttam kiraktál, nyugodtan küldheted a levelet amiben azt írod, hogy neked miért olyan fontos a rengeteg védő. (De nem vagy tiltva mióta írt balben, hogy véletlen letiltotallak más helyet, ne ő legyen a postás ahogy sírásodat kell olvasnia. :D Te írtad, hogy menj külsőre szapulni az fs-t.
Aztán istenited magad, hogy te vagy az egyetlen vezető aki még itt van és csinálja és blablabla... nagyon szuper örülök neked, hogy jól érzed magad, így tovább én csak ennyit írtam. :D
Lássuk a levelet, balhét a népnek
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Kérlek mesélj még...
7174 bővítmény megtekintése
De nem izgat ki mit mond, mert tudom hogy ez csak ellenem szól, nem a teljesítményem ellen...
Hiszen semmivel nem mutatott többet se Csaby88, se martone mégis ők vannak agyon dicsérve.. Én meg csak a savat kapom.
De legalább még itt vagyok, és védekezek.. Ja várj csak itt vagyok, mert nem tudok védekezni.
Leírom neked is amit pár napja lightnak. Ez semmit nem jelent hogy ott annyi a leved, csak annyit amit írunk is, hogy nálad minden beton és a klán összes védője oda van gyűjtve és az nyomja a pontokat.


Ez olyan mint a farm statok az új szervereken amiket kiraknak most. Nem nagyon tükröz valóságot mert csak 1 szempontot figyel.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Kérlek mesélj még...
7174 bővítmény megtekintése
De nem izgat ki mit mond, mert tudom hogy ez csak ellenem szól, nem a teljesítményem ellen...
Hiszen semmivel nem mutatott többet se Csaby88, se martone mégis ők vannak agyon dicsérve.. Én meg csak a savat kapom.
De legalább még itt vagyok, és védekezek.. Ja várj csak itt vagyok, mert nem tudok védekezni.

Nem azért vagy még itt, mert tudsz védekezni, hanem mert a klánod összes védője nálad.
Akárkit foglalunk, akárhonnan nálad a védője, szerinted majd téged fogunk elsőnek vinni?
Arról nem is beszélve, hogy egyik részt gátinak ígérted, hogy átadod, biztos valami trükk volt, hogy a nemes ölő plecsnit is növeld.

Amennyi védőt kaptál nulla falut kellett volna buknod eddig, de látszik jól, hogy hiába vagy még akár a kéktengerbe is beton, ugyanúgy képes vagy bukni.

Szóval mégis milyen dicséretet vársz? Ügyes vagy, szép beton? :D
Ahhoz, hogy a játszani tudó ellenfél tiszteletét kiérdemeld normális védekezést kellett volna produkálni a szerveren, de ezt Mi nem hívjuk annak.

Ha én bevédetem magam a klánommal, majd a fél klánom bukik emiatt, akkor én védek jól, és mindenki más rosszul? Mert körülbelül így teszel.

Van egy olyan szabály védekezésnél, hogy 50-50% támadó - védő arányban, ha nem kapsz egy védőt sem, és csak vonatos bejövőid vannak, akkor bukni nem kellene. Max, ha átszakad vágás 2-3-mat mert az megesik. Te beton voltál a legutóbbin, amikor valóban cél volt foglalni tőled, és így is buktál 30+-t. Az egyetlen amiért visszafoglalni tudtál, mert nem védtünk utána.

Szóval martone, csaby legalább nem jár ki ide, vagy minden más platformon veregetni a saját vállát, hogy "jaj de ügyes voltam", és vagy szidni minden egyes tagot, hogy "jaj de rosszak voltatok én meg legjobb". De nem tudsz olyan kommentet mondani, ahol én pl. dicsérném a védekezésüket. Szóval ez a kis siránkozás tőled hiábavaló. Klántársaid kárán próbálsz "utolsó faluig" maradni. De ez egy játék, semmi értelme annak, hogy azt várod hogy megdícsérjük, hogy utolsó faluig tudtál betonozni. Szóval tőlem maximum szánalmat kapsz, de azt magas szinten, mert a teljesítményed közel azonos a társaiddal, csak vezetőként ki is használod őket, és még elvárod mindenki ujjongjon neked, és téged dícsérjen éjjel nappal.

A LE pontokkal meg ne dicsekedjetek. Majdnem minden támadásunknál 1:1 LET:LEV arányt hoztatok, ami nem 1:1 arány az max forduláskor fogott nukeok. Ha minden vonatot vágnak is a tagok, még akkor is 1:2 arány szokott jönni, összehasonlításképp. Szóval mikor azt említitek, hogy több a LEV pontotok, akkor csak hallkan jegyzem meg, hogyha valóban olyan pró védők lennétek, mint tartjátok magatokat, akkor a CotL LETjének 4-5x-se lenne, és közel nem dőlt volna el a szerver, és nem kéne 0-24 túlerőre meg minden másra fogni, hogy felsültetek.

Persze vert ellenfelet nem "alázunk", mert Messala kijön és írja, hogy jaj a régi nagyok, de azért vannak határok, amiket azért sokadik után nem szívesen tűrök csendben én sem.
 

jocoi

New Member
A reakció pontszáma
14
Na hát miért hívtad vissza? Xd
nem segítek egy perccel se tovább senkinek, komolyan mondom egy jó pillanat se volt ebbe a szerverbe többen lelkesen akartunk játszani és volt kedvünk, de most újra kezdhetnem biztos nem ezen az oldalon lennék. Mert tudom jól h vannak balhék mindenhol plusz nézeteltérések, de ami itt folyt az röhej és vezetőibe meg mi lehetett. Vissza hívtam védőket mert nincs kedvem azt nézni ahogy recsizik hogy milyen jól védekezik mennyi ellenséget győzött le. Stbstb… ez nem egy óvoda ahogy örülsz mert 6os dobtál üveg golyóval… ja de ez az volt…vissza se kellett volna jönni v23 utan, annak orulok h ilyen hamar vege lett. Elején már tudtam h ez egy szar szerver lesz bárkit foglalni akartam vagy felvettük vagy várjunk az akcióra milyen akcióra? amit én szerveztem vagy egyet a patrik és ennyi. Én ezzel le is zárom a külsőt. Hajrá.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
nem segítek egy perccel se tovább senkinek, komolyan mondom egy jó pillanat se volt ebbe a szerverbe többen lelkesen akartunk játszani és volt kedvünk, de most újra kezdhetnem biztos nem ezen az oldalon lennék. Mert tudom jól h vannak balhék mindenhol plusz nézeteltérések, de ami itt folyt az röhej és vezetőibe meg mi lehetett. Vissza hívtam védőket mert nincs kedvem azt nézni ahogy recsizik hogy milyen jól védekezik mennyi ellenséget győzött le. Stbstb… ez nem egy óvoda ahogy örülsz mert 6os dobtál üveg golyóval… ja de ez az volt…vissza se kellett volna jönni v23 utan, annak orulok h ilyen hamar vege lett. Elején már tudtam h ez egy szar szerver lesz bárkit foglalni akartam vagy felvettük vagy várjunk az akcióra milyen akcióra? amit én szerveztem vagy egyet a patrik és ennyi. Én ezzel le is zárom a külsőt. Hajrá.
Értem. Hát sok sikert neked egyénileg akkor. Vagy jobb klánban vagy passz. Hali

Ui: akkor végülis csak nem mondunk mi hülyeséget, ha belülről is ilyen vélemények jönnek.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Semmi esélye nem volt itt az FSnek. Mindenki tudta hogy jön Light, így sokan “csakazértis” bejöttek. Ami rendjén is van, nincs is ezzel gond.
Light hangsúlyozza nyilván hogy a bemenetel nem önös érdek volt, vannak akik hisznek is neki.
De tudom jól hogy a sok basztatást amit kapott tőletek itt szerette volna úgymond, megbosszúlni. Nemtom ez e a helyes szó rá, de lényegtelen.
De amivel nem számolt sem ő sem a vezérkar az az ellenfél felmérése játéktudás szempontjából.
Hiába mondtam hogy nem jó ötlet, mert erősek nagyon, nem érdekelt ez senkit. Mi vagyunk az FS, ennyivel letudva.
Meghogy jön StormCorner meg mittoménkik. (Megjegyzem hiába jöttek volna)
Szóval megtudtam hogy indulnak, amit jól el is titkolt előlem xd
Noob Nmat írt hogy mennek, tőle kelett megtudnom.
Aztán a reg.
2 konti.
Azt hogy 50-50% ról dumált az FS mega Citl arról nemtudok, nem is foglalok inkabb véleményt.
Ez megint csak ott csúszott el hogy Light a tagjait túlbecsülte. Azt hitte mindenki hyperaktív lesz és 100k ppt beleöl és pikk-pakk meg lesz a két konti. Itt mentségére szóljon tényleg voltak olyan tagok akik azt a tudást sem képviseltek amit alapból elvárt volna nem csak ő, hanem mindenki. Feleslegesen mondanék neveket.
Persze voltak tagok akik ppt nem sajnálva mentek fel a ranglistán de többsége csak ész és előreláthatóság nélkül tette azt. Össze vissza foglalt mindenki ha kellett ha nem, szem előtt tartva az előző világokat ahol ezt úgymond “meg lehetett tenni”.
Ezek lettek az első áldozatai is a nagy FS klánnak, ahogy sokan mondják…lufi fiókok.
Északi szövetség. Erről sem tudok mondani sok mindent, nem voltam még a szerverem.
Mikor ott a Cotl kipucolta őket, könnyen, 1 frontra koncentrálhattak.
Míg az FS nemhogy frontra, de még a kettő kontiból egyet sem uralt.
Az hogy nyugaton bejöttek Bingoék vagy Kriszék keleten ezt senki az ég világon nem róhatja fel nekik.
Nem kezdődik úgy világ hogy egy adott kontinensen csak egy klán van, harcol. Lényegtelen mi vezérelte őket, lényegtelen miért vannak-voltak ott.
Az FS képtelen volt e kis klánokkal megbirkózni.
Nyilván a játéktudás és a minőség a Cotl mellet szólt. Akik mást gondoltak azoknak már bizonyára leesett.
Most nem azért, de Csaby, forsaken,Petrik,erathor,halottas és még sorolhatnám mind mind single fiók. És egyik sem fiatal, hogy északázzon amikor kedvük tartja xd
Rengetegszer lett volna alkalom hogy duálosodjanak, de nem tették meg. Ez óriási hiba volt. Talán azt hitték elég lesz, hát nem. Az elejétől kezdve mikor odakerültem naponta többször is másról sem volt szó csak artól hogy ki kit helyel majd éjjel v napközben. Nyilván volt 7-8 player akik úgymond fronton voltak és majdhogynem naponta helyelték egymást a fronton. Frontos frontost helyelt. Dehát más nem is vállalt, vagyis ritkaság volt.
Talán 1 v 2 akció volt a CAra.
Hangoverre meg a Cotlra tudtommal nem is volt. Hát de eleve ki is szervezte volna.
Miből xd
Mivel mi nem támadtunk, egyre több deff falu lett, ennek arányában északon egyre több támadó.
Innen ugye meg már visszaút nincs.
Kétségbeesett lépések.
Hát belőlük volt pár.
De mivel sosem vezettem klánt, nem tisztem azt mondani Lightra meg a többi vezérre hogy szarul csinálták a dolgokat.
Írják itt Halottast.
De ott volt ő is, érdemben nem tudott hozzátenni semmit ő sem.
Kivéve azt hogy mikor éjjel dolgozott, helyelt fiókokat fronton.
Légió szerintem még kevesebbet tett hozzá mint én, ami el is mond mindent.
Ha ez a klán nem úgy indult volna itt el mint az FS, hanem valami akárni, szerintem többet is ki lehetett volna hozni ebből.
Nyilván nem win klán lett volna, de tuti nem állnának ilyen szarul.
Sokan savazzátok itt Petriket, de túl sem kell esni azon a bizonyos lovon. Rengeteget helyelt, segített sokaknak fejlődni és szerintem egész jó meglátásai is voltak a vezériben.
Az hogy bekérte a deffet? Hát melyik frontos nem? Xd
Ha fake ha nem, mindenkinek ment a deff.
Személy szerint Relace fiók sosem küldött oda és nem is fog.
Tőlünk 80% deffet Csaby kapta, Martone 10%. Majd a maradékot Nokia,conan meg halottas keveset. Ennyi.
Magával a klánbal baj nem volt, szerintem DCn is jó volt a hangulat mindig. Nem volt ott sem egó, sem harag. Tényleg egy olyan társaság, akik kijönnek egymással.
A játék és a játéktudás terén meg…hát ebben ennyi volt.
Sokkal jobbak és aktívabbak is voltak az ellenfelek. Nem láttam magam előtt azt a forgatókönyvet ahol FS win lett volna. Ha Bingo meg Krisz nem jött volna, akkor sem. Túl jók, ennyi.
Nem azt sajnálom hogy az Fs kikapott, inkább azt, akiktől.
Amit Light felépített évek során, az most le lett rombolva. Olyan szintű a vereség, hogy most mindenki azzal fog jöbni hogy az előzők is érdemtelenek voltak. És itt érzek kiscsit szomorúságot. Nem így kelett volna ennek végződnie, nem így kelett volna ezt befelyezni.
 
Utoljára szerkesztve:

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Több mint 1 hónapja kiment a game over levél a klánnak. Addig próbálkoztunk ameddig volt bármennyi esély. Mikor az a levél kiment már semennyi nem volt, akkor már minden lehetőséget megpróbáltunk, többszörösen. Nem tudom mi ez a cirkusz a végén, nem is érdekel. A következő ilyennél oszlatom a klánt, ha a maradék pár játékos nem képes kulturáltan és civilizáltan megvárni amíg ezt a pár falut még elviszik tőlünk. Ehhez a végső cirkuszhoz nem adom a nevem és a klán nevét sem. Aki akar engem nyugodtan hibáztathat, a felelősség az enyém és ez alól kibújni nem akarok. Lehet itt részletezni az okokat amiért kikaptunk, de ez nem ok arra, hogy mikor már semmi értelme nincs itt vergődjünk és mutogassunk egymásra. Kikaptunk, méghozzá csúnyán. Gratula a Cotl-nek a győzelemhez. Jobbak voltak, jobban akarták, nekünk meg semmi nem jött itt össze. Tessék továbblépni.
 
Fent