Világ 71 Csevegő

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Rinnen a barbarok jo kemeny ellenfelek, csak bird nukokkal. Mondjuk tul sok sereged se lehet elviszi a nyersit az erme. Bar mondjuk a szinted hozod. Legalabb nem tamadnak vissza.
 

Rinnen

Member
A reakció pontszáma
78
Csak 275000 egység. De igazán foglalkozhatnál a saját dolgaiddal a 30hoz közeledve. Olyan nehéz kussban játszani?
Azt hittem ezt már kinőttük :D
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Jah, ne kötözködj már rinnen tesómmal! Btw még minding no oiling? monkaHmm
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
40 körül ke
Csak 275000 egység. De igazán foglalkozhatnál a saját dolgaiddal a 30hoz közeledve. Olyan nehéz kussban játszani?
Azt hittem ezt már kinőttük :D

általánosságban 40 éves kor körül tud s kezd megváltozni az ember, akkor tud igazán és tartósan lehiggadni, megnyugodni s jobban elfogadni a másikat, addig viszont a gyermek és ifjú korból hozott örökölt és nevelt jellemzők uralják javarészben a viselkedést.
tehát jó 10 év, s lehet h puszi cimbik lesztek :)
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Amikor meg a kirohanasait is megmondjak az embernek mikor es hogyan teheti. Koszi foni!
 

Trama

New Member
A reakció pontszáma
0
Értelmező kéziszótár kinőtte szó olvasása és értelmezése. Szó nem volt megmondásról főnizésről. Mindenkinek joga van úgy lejáratni magát ahogy szeretné.
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Van egy uj fiokod, osszesen 2 kommenttel, mind a kettoben szidsz valakit. Ezt a lanyod veletlenul nem notte meg ki?
 

Trama

New Member
A reakció pontszáma
0
Van egy uj fiokod, osszesen 2 kommenttel, mind a kettoben szidsz valakit. Ezt a lanyod veletlenul nem notte meg ki?
Olvastam értelmeztem és elnézést kérek a lányomtól, hogy ilyet mertem írni. Ez csak hasonlat volt. Bár én más családját nem hoztam fel de ez nem engem minősít :)Mind1 olvasok tovább. Csak teszt volt. Ismerősön annyit mondott bármit és bármilyen témában írsz szólsz hozzá itt akkor kb az első 5 kisebbségi komplexusos beléd fog kötni. Én állítottam, hogy nem így van az emberek azért nem ennyire legyengítettek. Ezért fogtam és hozzászóltam 1 témához amiben csak a lányom említettem és senkit sem sértegettem :) És lám Gézunak igaza lett. Mind1 nem fórumozok tovább és nyugodtan tolhatod lekezelő módban tovább az nem engem minősít.
Még egyszer bocsi :) Nem akartam senki egóját bántani. Szép estét :)
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Sikerult osszehoznod egy uj fiokot es az osszes kommented semmi mas csak a masik degradalasa. Szedd ossze a 3 kommentedbol azokat a reszeket amik barmihez adtak erteket. Megis mit gonoldolsz? Ide jossz es elkezdesz masokat szidni akkor mi fog tortenni? Nezd mar meg a szemellenzodet mert elfelejtetted lerakni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Olvastam értelmeztem és elnézést kérek a lányomtól, hogy ilyet mertem írni. Ez csak hasonlat volt. Bár én más családját nem hoztam fel de ez nem engem minősít :)Mind1 olvasok tovább. Csak teszt volt. Ismerősön annyit mondott bármit és bármilyen témában írsz szólsz hozzá itt akkor kb az első 5 kisebbségi komplexusos beléd fog kötni. Én állítottam, hogy nem így van az emberek azért nem ennyire legyengítettek. Ezért fogtam és hozzászóltam 1 témához amiben csak a lányom említettem és senkit sem sértegettem :) És lám Gézunak igaza lett. Mind1 nem fórumozok tovább és nyugodtan tolhatod lekezelő módban tovább az nem engem minősít.
Még egyszer bocsi :) Nem akartam senki egóját bántani. Szép estét :)

Akárhogy számolom Gabriel IQ tesztjét mínuszba teljesítetted :/
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Olvastam értelmeztem és elnézést kérek a lányomtól, hogy ilyet mertem írni. Ez csak hasonlat volt. Bár én más családját nem hoztam fel de ez nem engem minősít :)Mind1 olvasok tovább. Csak teszt volt. Ismerősön annyit mondott bármit és bármilyen témában írsz szólsz hozzá itt akkor kb az első 5 kisebbségi komplexusos beléd fog kötni. Én állítottam, hogy nem így van az emberek azért nem ennyire legyengítettek. Ezért fogtam és hozzászóltam 1 témához amiben csak a lányom említettem és senkit sem sértegettem :) És lám Gézunak igaza lett. Mind1 nem fórumozok tovább és nyugodtan tolhatod lekezelő módban tovább az nem engem minősít.
Még egyszer bocsi :) Nem akartam senki egóját bántani. Szép estét :)
Neked van kisebsegi klomplekszusod! Aki mongya masra az mongya magara!!4!4!!
 
Fent