Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

Deleted User - 1540239

Vendég
Kobiak az nem olyan, már csak a kulsorol is megtanulható. Ki áll magáért, inkább visszahúzódó, de mindenképp tisztességes. Fura is volt ra ellenségként tekinteni korábbi hozzaszolasokban, de ami muszaj az muszaj. Kevés olyan probléma mentes embert ismerek itt, mint ő :D
És meg kikezdeni is nehéz, mert támadás nélkül hárít :D:D
 

Racher86

New Member
A reakció pontszáma
3
Ez szép volt,Racher86!

Szép volt vagy nem volt szép tökmindegy.... ez nem szépség verseny.
De azért vicces az is hogy pont olyan irja ezt aki már elöttem ki lépet és ugyanugy vezért volt és fel sorolhatnék még itt pár nevet akik hasonló képpen tettek.
Nálam annyi a külömbség, hogy én a kilépésem után nem lehetetlenitettem el magam, hanem tovább tudok játszani egy vagy két régebbi ismeretségnek köszönhetően.
És ennek köszönhetően rengeteg felesleges tehertől és problémától szbadultam meg, mert ugye az köztudott hogy az ATL-WoD-ban van probléme bőségesen. De mivel nem lenne fair ide ki teregni a dolgokat mindenki szeme elé, inkább ejtsük a dolgot szerintem.

Az ott lévőknek nincs semmi felni valójuk, úgy jöttem át hogyfeltételem volt hogy semilyen infót nem adok ki a másik klánról és ők ezt tiszteletben is tartják. Ezt Reboluc és Dani is tanusitani fogják biztosan.
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Szép volt vagy nem volt szép tökmindegy.... ez nem szépség verseny.
De azért vicces az is hogy pont olyan irja ezt aki már elöttem ki lépet és ugyanugy vezért volt és fel sorolhatnék még itt pár nevet akik hasonló képpen tettek.
Nálam annyi a külömbség, hogy én a kilépésem után nem lehetetlenitettem el magam, hanem tovább tudok játszani egy vagy két régebbi ismeretségnek köszönhetően.
És ennek köszönhetően rengeteg felesleges tehertől és problémától szbadultam meg, mert ugye az köztudott hogy az ATL-WoD-ban van probléme bőségesen. De mivel nem lenne fair ide ki teregni a dolgokat mindenki szeme elé, inkább ejtsük a dolgot szerintem.

Az ott lévőknek nincs semmi felni valójuk, úgy jöttem át hogyfeltételem volt hogy semilyen infót nem adok ki a másik klánról és ők ezt tiszteletben is tartják. Ezt Reboluc és Dani is tanusitani fogják biztosan.


Daniszépfiú nem igazán arrol híres amit igért azt be is tartja de mindenki mashogyan jatszik nem vagyunk egyformák
de mindegy racher86 amit tettél az nagyon övön aluli volt
További sok sikert kivánok
 

Racher86

New Member
A reakció pontszáma
3
Többször szóltam neked hogy gyökeres változások kellenek mert nem lesz jó vége... ennek ellenére nem történt semmi. ahogy szokták mondani a lóf*sznak is van vége
 

Dani Szépfiú.

Active Member
A reakció pontszáma
142
Daniszépfiú nem igazán arrol híres amit igért azt be is tartja de mindenki mashogyan jatszik nem vagyunk egyformák
de mindegy racher86 amit tettél az nagyon övön aluli volt
További sok sikert kivánok

Halo
Megigértem,hogy a közjó fog nyerni,megigértem,kemál lesz a top1
Azon kivűl senkinek nem igértem semmit.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.392
Armanal lelépni es atmenni az ellenseghez hat szerinted mint gondoljanak a többiek?

Arra, hogy a túl oldalon gyenge a szervezés és nem tudnak erővel foglalni és muszáj így terjeszkedjenek. --> inkomptenes az ellenfél vezére, az is rossz vezetés, ahonnan leléptek a tagok, mert, ha jó a szervezettség akkor a tagok sem lépnek le, mert hisznek abban, hogy együtt eléritek a győzelmet.
Szívesen
 
Fent