Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.383
az a jó ebben a top1 lev plecsni belopásába, hogy tudjuk majd tutira hogy sajtoslecso csak egy noob aki védekezni se tud, de azért valaki úgy gondolta övé a díj :D
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
az a jó ebben a top1 lev plecsni belopásába, hogy tudjuk majd tutira hogy sajtoslecso csak egy noob aki védekezni se tud, de azért valaki úgy gondolta övé a díj :D

ismerem az egész sztorit, végigkövettem az eseményeket.
legyenek vele boldogok, s akinek van annak rendszeres korai magömlést a gatyóban...

mondjuk ha hamarabb ébrednek, s nem lövöldözik el a nukokat utolsó kis falvak foglalásra, akkor talán az össz eredmény is meg lett volna...
dehát ennyi...
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
Már megkapta a védő plecsnit XD

Raznik meg a támogatót XD

mindkettőt fel kell írni :D

Krestóf támadó plecsnie ér innen ténylegesen valamennyit , mert ő akkor is ment ha nem volt arma , míg az a két szellemileg visszamaradott jómadár hereveréztek :D

jogos, igazat tudok adni...
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Elsore tipenem kene ez a feri fiokja mer kapszeresnek nez ki de feri nem ismer ojan szavakat h ironia meg cinizmus szval sztem ez reboluc xd De kene ip cim mer ha londoni akkor a ferijé!!! Bar a halozatanak tob tagja van xd londonbo szalitya a dogokat xd
Nincs nekem ilyenekre idom.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Már megkapta a védő plecsnit XD

Raznik meg a támogatót XD

mindkettőt fel kell írni :D

Krestóf támadó plecsnie ér innen ténylegesen valamennyit , mert ő akkor is ment ha nem volt arma , míg az a két szellemileg visszamaradott jómadár hereveréztek :D

Ilyen “madarak” ellen nem tudtatok falut hozni. Mondjuk armat se tudtak nalatok szervezni, vedelmet meg plane.

Kelzso nem te infoztad vegig a szervert nekunk ? Es atakartal jonni folyamatosan. Helyedben csendbe lennek nehogy masoljak dolgokat.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Ilyen “madarak” ellen nem tudtatok falut hozni. Mondjuk armat se tudtak nalatok szervezni, vedelmet meg plane.

Kelzso nem te infoztad vegig a szervert nekunk ? Es atakartal jonni folyamatosan. Helyedben csendbe lennek nehogy masoljak dolgokat.
Már ne haragudj , két kis csikó volt az egész közjó ? Ne járasd le a többit a másik kettő miatt , főleg ne magadat aki azzal akar büszkélkedni , hogy mennyi infót nyert ki a klánokból és kit uszított ki ellen :D
Szerintem te Nikita és Vigyó valami féle genetikai mutáns gyermeke lehetsz :D ezek csinálták folyton ezt , itt gyenge volt a vezetés ahhoz , hogy ez ne történjen meg , de láss csodát ők se jutottak sokáig :) te sem érsz mindig célba :)
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Uszitottad te eleget a vezetoseget es a jatekosokat egymas ellen abba a klanba, en hatradolve neztem ezt vegig :D te voltal a legnagyobb ellensege annak a klannak. Neked is koszonhetik hogy nem jutottak sokaig, szval inkabb te maradj csendben Peti.

Egesz vegig a kemeket kerested, kirakattal olyanokat meg megvadoltal olyanokat akiknek semmi koze nem volt az egeszhez. Még facebookon is rankirtal, Adamra es ram is :D krealtal olyan dolgokat amiknek a negyede nem volt igaz. De elhittek neked mert butak voltak
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
Már megkapta a védő plecsnit XD

Raznik meg a támogatót XD

mindkettőt fel kell írni :D

Krestóf támadó plecsnie ér innen ténylegesen valamennyit , mert ő akkor is ment ha nem volt arma , míg az a két szellemileg visszamaradott jómadár hereveréztek :D

jogos, igazat tudok adni...
Ilyen “madarak” ellen nem tudtatok falut hozni. Mondjuk armat se tudtak nalatok szervezni, vedelmet meg plane.

Kelzso nem te infoztad vegig a szervert nekunk ? Es atakartal jonni folyamatosan. Helyedben csendbe lennek nehogy masoljak dolgokat.


uhh more, miket
Ilyen “madarak” ellen nem tudtatok falut hozni. Mondjuk armat se tudtak nalatok szervezni, vedelmet meg plane.

Kelzso nem te infoztad vegig a szervert nekunk ? Es atakartal jonni folyamatosan. Helyedben csendbe lennek nehogy masoljak dolgokat.

Ejjejj more, nekem belemenni vitaba meg kulonfele vadaskodasokba se idom se kedvem.
Legyen neked is tovabbi szép napod!
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Uszitottad te eleget a vezetoseget es a jatekosokat egymas ellen abba a klanba, en hatradolve neztem ezt vegig :D te voltal a legnagyobb ellensege annak a klannak. Neked is koszonhetik hogy nem jutottak sokaig, szval inkabb te maradj csendben Peti.

Egesz vegig a kemeket kerested, kirakattal olyanokat meg megvadoltal olyanokat akiknek semmi koze nem volt az egeszhez. Még facebookon is rankirtal, Adamra es ram is :D krealtal olyan dolgokat amiknek a negyede nem volt igaz. De elhittek neked mert butak voltak
Sok ember sok vélemény , vannak akik szerint nem , 3 klikk volt , velem , ellenem , meg azok akik azt nézték a másik 2 mit csinál :D akarsz te is látni beszélgetéseket ? XD Ádám legalább letagadott mindent :D te meg elszóltad magad mint egy balfék :D
Annyira jó , mikor egyszer valami sikerül neked végre kijössz ide mint egy óvodás mesélsz jobbra balra közben mindenki tudja , hogy amit kérdezel még az is hazugság :D
Olyan jó ellenzéki klikket csináltak ellenem , hogy még nekem is kedvem támadt belépni :D de olvasni jobb volt mifolyik ott mert hát annyi eszük nem volt , hogy végiggondolják ki is van velem meg ellenem :D
 
Utoljára szerkesztve:

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
Na akkor megis irok par sort:

Az nft-ben valoban nem voltam elegedett a belso helyzettel.
Ez miatt tobbszor is hangot adtam, tudjak ott jól...
A ket alapito vezer elment, ott hagyott minket.
Utana hullott szet az egesz, volt aki probalta összerakni a csapatot, sok energiát beletett, beletettek, de nem sikerult, a belső feszkók miatt...

Kezdo jatekoskent probaltam helyt allni a tengernyi tamadassal, minimális támogatás mellett (akik segitettek, nekik nagyon köszönöm) mersekelt sikerekkel.

Nagyon sok taggal beszelgettem altalanos temakrol a jatek ideje alatt, ellenfelekkel, sajat tarsakkal.
ellenfelek kozott is nagyon sok jó arcot talaltam.
volt amikor betellett a pohar, hivtatok, el is gondolkodtam rajta, de a cimbikat nem hagytam ott, ez nem korrekt.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Na akkor megis irok par sort:

Az nft-ben valoban nem voltam elegedett a belso helyzettel.
Ez miatt tobbszor is hangot adtam, tudjak ott jól...
A ket alapito vezer elment, ott hagyott minket.
Utana hullott szet az egesz, volt aki probalta összerakni a csapatot, sok energiát beletett, beletettek, de nem sikerult, a belső feszkók miatt...

Kezdo jatekoskent probaltam helyt allni a tengernyi tamadassal, minimális támogatás mellett (akik segitettek, nekik nagyon köszönöm) mersekelt sikerekkel.

Nagyon sok taggal beszelgettem altalanos temakrol a jatek ideje alatt, ellenfelekkel, sajat tarsakkal.
ellenfelek kozott is nagyon sok jó arcot talaltam.
volt amikor betellett a pohar, hivtatok, el is gondolkodtam rajta, de a cimbikat nem hagytam ott, ez nem korrekt.

Siman atjottel volna, elfelejtetted ? Pont nem erdekelt akkor a korrektseg vagy a cimbiseg :D nem kellett sok es siman bomlasztottad a klant. Szoval ne beszelj itt nekem a korrektsegrol meg arrol hogy milyen huseges vagy a csapattarsaiddal szemben.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Sok ember sok vélemény , vannak akik szerint nem , 3 klikk volt , velem , ellenem , meg azok akik azt nézték a másik 2 mit csinál :D akarsz te is látni beszélgetéseket ? XD Ádám legalább letagadott mindent :D te meg elszóltad magad mint egy balfék :D
Annyira jó , mikor egyszer valami sikerül neked végre kijössz ide mint egy óvodás mesélsz jobbra balra közben mindenki tudja , hogy amit kérdezel még az is hazugság :D
Olyan jó ellenzéki klikket csináltak ellenem , hogy még nekem is kedvem támadt belépni :D de olvasni jobb volt mifolyik ott mert hát annyi eszük nem volt , hogy végiggondolják ki is van velem meg ellenem :D

Te most a gyereram accrol beszelsz, mert meg mindig nem volt kem. Ha akarod leirom az osszes olyan ember nevet aki infokat adott ki, még te is elszoltad magad egyszer ketszer. Es te artottal a legtobbet abba a klanba. Szo szerint neked koszonhettuk hogy ennyi belso feszkot csinaltal es szethuztad a csapatot, neked is jarna a plecsni meg a pp. Ha akarod atulatok egy keveset mert megerdemled :D
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Hagyjuk mar ezt a kurva szar világot
Nyertettek de azon kivul semmi másra nem lehettek buszkék!!!
Sajtoslecso meg amit Raznik muvelt a végén az tipikusan jellemzi a közjó tobbségének
a gondolkodását es hozzáállást.
Semmi mést nem csinaltatok mint koholmányokat krealtatok
hazugságokat terjesztettek akirol csak tudtatok hogy sokan
akik vele voltak elbizonytalanodjanak es atmenjenek oda
ahol ahol nem korrekt és tisztességes többség.
Minden klánba volt nektek kémetek hol sima tag hol vezer
ezert nem csak ti vagytok híbásak hanem azok is akik
ebbe bele mentek.
Szóval szálljatok le magas lóról
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Te most a gyereram accrol beszelsz, mert meg mindig nem volt kem. Ha akarod leirom az osszes olyan ember nevet aki infokat adott ki, még te is elszoltad magad egyszer ketszer. Es te artottal a legtobbet abba a klanba. Szo szerint neked koszonhettuk hogy ennyi belso feszkot csinaltal es szethuztad a csapatot, neked is jarna a plecsni meg a pp. Ha akarod atulatok egy keveset mert megerdemled :D
Az általad tudott emberek arról is meséltek , hogy helyettük kellett védekezni vagy támadni ? Vagy legalább a hitelességedet védd màr meg köszi :D
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Hagyjuk mar ezt a kurva szar világot
Nyertettek de azon kivul semmi másra nem lehettek buszkék!!!
Sajtoslecso meg amit Raznik muvelt a végén az tipikusan jellemzi a közjó tobbségének
a gondolkodását es hozzáállást.
Semmi mést nem csinaltatok mint koholmányokat krealtatok
hazugságokat terjesztettek akirol csak tudtatok hogy sokan
akik vele voltak elbizonytalanodjanak es atmenjenek oda
ahol ahol nem korrekt és tisztességes többség.
Minden klánba volt nektek kémetek hol sima tag hol vezer
ezert nem csak ti vagytok híbásak hanem azok is akik
ebbe bele mentek.
Szóval szálljatok le magas lóról

Igy van :D az egesz szerveren atvertunk mindenkit es minden klanban voltak kemek, supportokat veletlenul nem alkalmaztunk ? Biztos nova sugott le mindent.
 
Fent