Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Aldinak..
Jajj, ne egózzál már. :D
Írhatnánk fordítottan is. Mik a Közjó érdemei, nem?
Csak én innen láttam bele leginkább a dolgokba. De megpróbálom akkor a ti szemszögetekből pozitívan. (nem biztos, hogy jól látom, előre szólok).

Cím: Közjó a győzelem útján
1. Minden, de tényleg minden lehetőség megragadása a területszerzés érdekében.
2. Lemorzsolás, az arra alkalmasak felhízlalása.
3. Fronton csak többjátékosfiókok kiépítésé. Tömbösen. Lényegében a teljes Közjó frontot kevesebb mint 10 fiók építi fel, amíg az NFT úgy foglalt mint az ökörhuggyozás.
4. Terület tartása Ianonál a végsőkig. Csali az NFT-nek, amíg fontosabb területeken visszafordíthatatlan előny épül (hátul+K45).
5. Közös armák a GoS-R el. Az NFT szinte nem is támadott közösen az IH-val.

A Közjó folyamatosan az orránál fogva vezette az NFT-t, és egyre halmozta az előnyt. Fiókjait gyönyörűen építette fel a fronton, és ott ütött igazán ahol haladni is lehetett.

Én ezt láttam.
Undorítóságfaktor pedig vagy nem említhető, vagy mindkét félnél ugyan az.
Téged valahogy nem lehet letiltani az életről ? Ha jól tudom nem csak a mi klánunkba bizonyítottad , hogy a gyümölcs dararaboknak a joghurtba is több esze van nálad , de ha jól tudom a gos-r is inkább kiköpött téged
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Mert azt hiszed valami régi játékos ha visszatér (most nem kivételesen süsüékre gondolok)egyből világot nyernek mert anno istenkirályok voltak.
A mai fiatalok sokkal ütőképesebbek, alkalmazkodóbbak és sokuknak rakás idejük is van. Nézd Arch asg ellen pl, úgy bukott mint a huzat.
Az utobbi 1-2 évben komolyra kinevelkedett játékosok sokkal ügyesebbek mint a régiek akik visszatértek.
Lehet van kivétel, de nem tudok róla.
Saját vélemény.
Egyet értek , sokkal másabb a felállás mint régen volt , kisebb agresszívabb világ pp dominál , sok az újítás , mivel kisebb a világ nagyobb aktivitás több energia kell , vagy különben már mehetsz is a térképszélére , plusz persze a regelésen is sok múlik , másabb a kezdésstílusokat követel stb stb
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Nem feltetlen volt ennyire komplex ahogy leirtad, teny hogy sok belso volt, de csak igy nyerhettunk. Azert nalunk se volt annyira gordulekeny minden. Nagyon sok ismeretlen jatekos van/volt akikrol semmit se tudtunk, es buktunk is miattuk falvakat. Legalabb 20 ilyen jatekost tudnek sorolni kapasbol. Teny hogy az aktivabb fiokonak adtuk a belsoket hisz maskepp nem haladhattunk fronton, meg ha ez nem fair azokkal szemben akik nem voltak fronton. De nagyon sokat koszonhetunk a vedo accoknak es Raznik folyamatos vedelem intezeseinek. Illetve fenének a folyamatos arma szervezeseinek. Nem volt egyszeru, de kijelenthetem batran, hogy nyertunk. Bar sokakat mar ez sem motival. Pl engem se! Persze Csabika volt az aduász, aki egyedul tartotta a frontot nagyon sokaig. Vele csak nyertunk es, hogy Dani ravette a jatekra.
Teny hogy elottuk jartunk egy lepessel az utolso 2 honapban amikor mar leszukult annyira a taglista, hogy kiment minden vedo es tamado hatulrol armakba. Szenvedos volt nagyon sokszor es idegőrlő, nem kivanom senkinek ezt, hogy epits olyan klant a vezetoseggel ami nyerni is fog, es senki se vegye magara, akik maradtak mind olyanok akik abszolult odatettek magukat. De szarbol varat epiteni kurva nehez…

A Gosr pedig az egyik legjobb szovetseges klan akit a khban megismertem. Senkinek nem kivanok roszabbat. Es koszonunk mindent amit tettek ertunk.

Mocskolodasok inkabb a hatterbe mentek, mennek még mindig, szemelyeskedesek… ezert se lathattatok.
 

RAZNIK

Member
A reakció pontszáma
74
Sziasztok!

Szerver eleje óta leginkább csak olvasgatom a fórumot, de én is próbálnék egy komment erejéig ide pofátlankodni, hogy mégis az én fejemben, hogy néz ki ez a szerver.

Először is köszönöm a pozitív hangokat a kívülállóktól, valamint az ellenfél klán tagjaitól. Én úgy gondolom, hogy mostani NFT problémákig tisztességes harc zajlott, mindkét oldalon kisebb ügyeskedésekkel, de ma már nincs szerver szerintem, ahol ez máshogy menne.

Az NFT oldaláról nem tudok nyilatkozni, találgatásokba meg nem bocsátkoznék, azt az NFT tagok majd megírják mi történt náluk. Annyi lenne a minimális komment, hogy a szerver elején szinte esélyt sem kapva indultunk a külsős hangok szerint, és talán volt egy olyan réteg magán az NFT-n belül is akik ezt vallották és meglepetésként érte őket, hogy nem feltett kezekkel jöttünk be a szerverre.

A mi oldalunkon Dani az elején igyekezett akkora tempót diktálni, amit csak egyedül sikerült neki összeszerveznie. A regelés szépen megtervezett volt, és sok energia ment el a játékoskeret megválasztásához.

Az első problémák ott jelentkeztek amikor az NFT, a kezdeti jobb szervezettsége miatt elkezdett egy olyan tempót diktálni, amihez az akkori front, és a hátország sem volt nálunk életképes. Se foglalásban, se képzésben, se szervezettségben, se játékban töltött időben nem vettük fel a versenyt. Emiatt jött azaz átszervezési, vagy ahogy itt külsőn volt hangoztatva belsőzési hullám, amire feltétlen szükségünk volt, különben egy jól szervezett arma simán keresztül vágta volna az akkori frontunkat.

Ekkor kerültek a vezérkarba azok a tagok, akiket Aldi mellett én is dícsérnék, Csabi, aki egymaga volt az aktivitás és az NFT front, Krestof, patikán intézte a K54 konti közepét, feneee átvette az armákat, így igyekezve segíteni Danit.

Viszont én a magam részéről azt nevezném a legnagyobb előrelépésnek, hogy igyekeztük a tagokat lenevelni arról, hogy ne az NFT vagy az IH belső dolgaival, az ő problémáival foglalkozzanak, hanem mindenki a saját fejlődésével, saját feladataival legyen elfoglalva. Ehhez persze elengedhetetlen volt, hogy ezt letisztázzuk az egyes fiókoknál, valamint rávegyük őket a kommunikációra, hogy akik azonos területen mozognak legyenek képesek önállóan is haladni, Aldinak ebben hatalmas munkája van. Én úgy gondolom emiatt tartunk jelenleg ott, ahol. Lehet mondani, hogy a fronton kellenek a keményebb fiókok, de azért az se árt ha ütőképes, aktív, gondolkodó hátországot válogat össze az Nber. És bár sok belső és hiszti árán, de úgy érzem megvan ez a keretünk jelenleg.

A GoS-R meg igen… Az egyik legjobb szövetséges, akivel valaha együtt játszottam, ezúton is köszönöm a munkájukat és a kitartásukat az irányunkban.

A végső gondolatom, hogy itt a tapasztaltabbak már hangoztatják a szerver győzelmet, de majd ennek csak akkor lesz vége ha 75% meglesz és jön a szerver végét jelző üzenet. Szóval kedves Közjó tagok ha olvassátok a külsőt, ne tessék itt hinni a többieknek, védelem és támadó bekérők mennek ki a héten, DC-n találkozunk a megbeszélt időpontokban, és nyomjuk tovább, ahogy a csövön kifér.

Szép napot mindenkinek!

R
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Mert azt hiszed valami régi játékos ha visszatér (most nem kivételesen süsüékre gondolok)egyből világot nyernek mert anno istenkirályok voltak.
A mai fiatalok sokkal ütőképesebbek, alkalmazkodóbbak és sokuknak rakás idejük is van. Nézd Arch asg ellen pl, úgy bukott mint a huzat.
Az utobbi 1-2 évben komolyra kinevelkedett játékosok sokkal ügyesebbek mint a régiek akik visszatértek.
Lehet van kivétel, de nem tudok róla.
Saját vélemény.

4tFkvCt.png


Legalább van bennük közös :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Amúgy bárhogy is kapott ki az NFT, ati szavai eléggé rendben vannak. A vKorai legendák semmit nem érnek manapság, mert az a múlt. Ma kell jónak lenni, nem 40 szerverrel ezelőtt. Itt most a Közjó volt az ügyesebb (vagy képzeljetek ide bármilyen jelzőt).
 

DeletedUser20998

Vendég
Téged valahogy nem lehet letiltani az életről ? Ha jól tudom nem csak a mi klánunkba bizonyítottad , hogy a gyümölcs dararaboknak a joghurtba is több esze van nálad , de ha jól tudom a gos-r is inkább kiköpött téged
Te már bebizonyítottad teljes mértékben, hogy alkalmatlan vagy egy klán helyes arma cp területének meghatározására. És engem próbálsz oltani, miközben rajtad kívül már mindenki tisztában van ezzel.

De, le lehet tiltani.

Igen, kidobott a GoS-R, mert valamit, valaki a nyakamba varrt. Pontosan nem emlékszem valami Ashe vagy milyen fiókból csináltam valamit a Közjóban, ami csúnya volt nagyon. Ennyit tudok én is, mert többet nem mondtak.

U.i.: Mi az a "nálunk"? A klán ami belsőz téged? Biztos a gyümölcsdarabok miatt, amik a fejedben vannak..
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Megint ez a régi új. Igazából csak delusional emberek hülyesége. Hogy lehetne elvarni valakitől aki éveket hagyott ki, hogy folvegye a versenyt olyannal aki aktívan játszott ez idő alatt?
Lehet errefelé sok az ilyen és csak én nem vágom de annyira nem találkozom ma már senkivel aki a régire veri a nyálát , sőt süsüéktől sem láttam hogy a múltra hivatkozva aláznának. Light volt és nem ők. Ez a hülyeség valszeg 1-2 világi noobnak köszönhető akik verték a nyálukat és csak védekezésnek használták, hogy régen God gamerek voltak mert mással nem tudtak visszavágni . Akikkel én találkoztam visszatérő arcok azok mindig azt mondták hogy rozsdásak és megkérdezték mik az új dolgok.

Az érem másik oldala amiről már egyszer írtam, hogy azért mert most 0 valaki nem azt jelenti, hogy régen is az volt. Régen a vonatvágás egy nagy és új dolognak számított nem hiába a Swak memek. Tehát régen ha tudtál vágni akkor jóval erősebb voltál a többieknél ergo akkor azzal igenis jó játékosnak számítottál. A mai világban ez kevés és ha a vágáson kivül nem tudsz mást fölmutatni akkor sajnos igen, noob vagy.

Amikor gyenge játékosok próbálják eladni magukat erősnek csak azzal, hogy régi sikerekre hivatkoznak akkor érthetőek a fenti dologok. Viszont amikor régi arcok visszatérnek és nem verik a nyálukat akkor örülni kéne és nem pedig szidni őket és ha most specifikusan süsüékről beszélünk egy pillanatra nem pedig általánosítunk akkor azért sem kell szidni régi visszatérőket (pontosan ki mennyire visszatérő nehéz megmondani, lehet végig fake nickezett mint mondjuk damas, ha jól tudom), mert lehet én kutyába se nézem őket, de egy messalának a szemében pedig legendákat láthatott újra akcióban, ami valszeg boldoggá tette. Közel biztos vagyok benne ha egy firka/Dartonn/kölyök77 térne vissza azt a szervert én is figyelemmel követném és lehet a települést is eláztatnám ahol lakom annak ellenére, hogy egy meghámozott krumplival nem érnének föl. Fölöslegesen nem látom értelmét elvenni mások boldogságának. Arra kell odafigyelni, hogy tényleg a régi visszatérő flexel (akkor érhető ha tükröt próbálunk tartani neki) vagy pedig csak a fanboyok elvárásait lehet látni (amik ugye irreálisok), mint például Light-ét, de az nem süsüék hibája és azért nem kéne bántani őket.

1632951206021.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Szép napot.

Meglepődve tekintek a világra,mert kezdéskor fogadni mertem volna hogy Süsüék rutinból lehozzák a világot.
Valaki leírná mi történt hogy ekkora fordulatot vett a világ?

Egyébként gratulálok a Közjó klánnak,esélytelenebb klánként úgy nézem lassan nyernek! :)
Szia semi ujdonsag csupan annyi h a kozjoban vagyok es lehoztam ezt a vilagot is.Már mindenki tudhatná,amelyik klánban vagyok az nyer.Ez már bevett szokás.Ahogy a nóta is szól:Jöhecc mehecc goblinnál jobb nem lehecc
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Te már bebizonyítottad teljes mértékben, hogy alkalmatlan vagy egy klán helyes arma cp területének meghatározására. És engem próbálsz oltani, miközben rajtad kívül már mindenki tisztában van ezzel.

De, le lehet tiltani.

Igen, kidobott a GoS-R, mert valamit, valaki a nyakamba varrt. Pontosan nem emlékszem valami Ashe vagy milyen fiókból csináltam valamit a Közjóban, ami csúnya volt nagyon. Ennyit tudok én is, mert többet nem mondtak.

U.i.: Mi az a "nálunk"? A klán ami belsőz téged? Biztos a gyümölcsdarabok miatt, amik a fejedben vannak..
Nem tudtam , hogy 8 főből áll egy klàn :D

Alkalmatlan ? Hm ha jól tudom , az első közjós armámnál a klán soha nem hozott többet , 16 tiszta foglalás plusz a forgások és az armát megelőző hajnalon még cápáztam is egyet ,a másodiknál csak 5 hoztunk de ott ki maradt az a fontos része a dolognak amit forgásnak hívunk ... akkor lépett ki először a sötét veréb .... utána szünet ,bumbum átvette a szervezést , gos-r arma ami jó lett volna , szintén hiba .... hogy velem együtt talán 3 max 5 ember forgott , az elkèpzelés nem volt rossz.

Nos , a valaki valamit rád kentbe benne volt az , hogy ostoba vagy, védőt kérsz nft-ből , meg a gos-r -től is majd egyaránt fogod , és bevéded az egyiket a másik elől

Ott is sokat akartál ötletelni ... ilyen az amikor valaki kis korában komp akar lenni ... de nemkomplett :))

Kicsit kezded utánozni az egykori nagy stratégákat , de csak a szöveg részét tanultad be , tudást nem másoltad fejben .
 

DeletedUser20998

Vendég
Te egy nagyon vicces ember vagy.
Nem rontom miattad a Like statomat, annyit nem érsz. :D

Az IH védett a GoS-R ellen, oda akartam csatlakozni. Amikor NFT lett belőlük, visszahívták az erősítést, és nem maradt más lehetőségem. 1 napig voltam a GoS-R-ben. Kiraktak. Azóta építgetem a normandiai partraszálló "birodalmam". :D
Ennyi a történet.
 
Fent