Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
Ha ennyit dolgoznek es jol is keresnek, nem foglalkoznek goblinnal kulso forumon. Foleg nem vernem a nyalam arra, mekkora penzosszegbe fogadnal, hogy elverik goblint.

Amugy se kene szabalyokat szabnod. kelzsonak is ott a lehetosege felboostolt accokba bemenni, nehogy mar ne hasznalja ki az adott lehetosegeit. Egyenkent is ki ez a kelzso ? Vinszent vagy Barcsa leszarmazottja ?

Érdekes gyerek vagy... Ekkor még nem ismered Kelzsot, de pár hét múlva meg közlöd , hogy a v67-en a kémed volt... Hát igen, ezek szerint Barcsa testvér, vagy rokon lehet.
 

Csatolmányok

  • barcsa testver.png
    barcsa testver.png
    335,6 KB · Megtekintések: 25

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
Ja tiszta cinkek miutan megnyertem nekik a vilagot azutan meg lecsajak a listakat is.Nem tudom ki vagy miez a kezso de mar enis felek,de azer adok neki tampon tot 73ra megy a kozjo meg a cotl a kozjora kel raregelnie majd,ennek a kezsonak.
6345 bővítmény megtekintése6346 bővítmény megtekintése
Remélem most már eszedbe jutott, hiszen a klánotok kéme volt :D Aldaron is hirtelen világosodott meg, te kicsit lassabb vagy, de hátha neked is eszedbe jutott azóta.
 

Csatolmányok

  • barcsa testver.png
    barcsa testver.png
    335,6 KB · Megtekintések: 10

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
Ha ennyit dolgoznek es jol is keresnek, nem foglalkoznek goblinnal kulso forumon. Foleg nem vernem a nyalam arra, mekkora penzosszegbe fogadnal, hogy elverik goblint.

Amugy se kene szabalyokat szabnod. kelzsonak is ott a lehetosege felboostolt accokba bemenni, nehogy mar ne hasznalja ki az adott lehetosegeit. Egyenkent is ki ez a kelzso ? Vinszent vagy Barcsa leszarmazottja ?

Sokat dolgozom, éppen ezért nem is játszok régóta. Most akartam, de nem volt időm. Megírni pár hozzászólást az valóban belefért... Nem vertem a nyálam a "mekkora" pénzösszegre, hiszen nem számszerűsítettem. Nem vagy túl okos gyerek, ha nem ismered ezt a kifejezést. Mindenkinek más a "nagy pénzösszeg". Az is lehet te sokkal többre gondolnál, mint én. Amúgy igazad van, nem kellenek szabályok , hiszen úgyis mindenki megszegi. A lényeg ki lesz a végén a TOP 1.
 

KÉM TEK

Member
A reakció pontszáma
11
Nem kell haragudni Kelzsóra, jó munkát végzett. Újabb tagokat kerestünk a v74-re és átesett egy kiképzésen. Szépen beépült, ahová csak kellett. Első feladata az Atlantisz volt, aztán a NFT.. A jelek szerint jó munkát végzett, bár nagyon szomorúak vagyunk, hogy kiderült. Valószínűleg a CotL-be már nem sikerül betennünk. Sajnos így már nem sokat ér az a profil.

u.i. A v71-es klánváltása magánakció volt. Ott nem dolgozunk a NOOB ellen, mert a KP-et nem szeretjük. Ott talan Peti keze van a dologban.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Nem kell haragudni Kelzsóra, jó munkát végzett. Újabb tagokat kerestünk a v74-re és átesett egy kiképzésen. Szépen beépült, ahová csak kellett. Első feladata az Atlantisz volt, aztán a NFT.. A jelek szerint jó munkát végzett, bár nagyon szomorúak vagyunk, hogy kiderült. Valószínűleg a CotL-be már nem sikerül betennünk. Sajnos így már nem sokat ér az a profil.

u.i. A v71-es klánváltása magánakció volt. Ott nem dolgozunk a NOOB ellen, mert a KP-et nem szeretjük. Ott talan Peti keze van a dologban.
Jólvan azért minden titkot nem kell kiadni
 
Fent