Világ 65 Csevegő

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Igen, az OS valóban elhordott minket, nem kicsit. :D Voltak hibák, melyeket elkövettünk és utólag belátva tényleg nem szabadott volna meglépnünk több dolgot, azonban egy összeszokatlan csapatként, szinte teljesen idegenekkel, minimális pp-vel ilyen beállításokkal indulni nem volt egyszerű. És mélységesen megdöbbent és bánt a tény kirájom, hogy mikor az OS minket hordott te már v65-re terveztél így nem tudtál segítségünkre lenni!!! A dicső ASG előbb szétesett mint egy 2 hét alatt összeverődött keret. :(

Sajnos a semmiből esett szét a klánod sokadszor, majd ASG-s becsületről kezdtél el nekem magyarázni, hogy ti ilyen szintre soha nem süllyednétek mint amit mi teszünk, ezzel egyidőben meg az OS-nek, az ellenfeleteknek adtátok le ingyen a falvaitokat :) Azoknak, akik szint úgy tudják, hogy egy banánt nem tudsz meghámozni és azzal trollkodtak, hogy az OS szétesik, ezért szeretnének beléd olvadni? :DD

Te meg könyörögtél nekik, hogy jöjjenek mert az ASG szervergyőzelem sokat ér és ezt ők is tudják? xd

Erre fel mikor beszélek veled hangba és megemlítem, hogy amúgy az OS nem fog ám szétesni ha lenne ilyen infód, az rá a válaszod, hogy Te Őket, yugi féléket úgyse vennél be, mert nem ütik meg az ASG-s szintet? :D


Kéregesd inkább tovább Igortól a selfieket, ehhez van eszed semmi máshoz... feleséged boldog lehet...
Csak irigy vagy!4!4!!!
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Én már Nmat-nak is mondtam, hogy ne menjen az ASG-ba a bohóchoz, hát a maga módján kitapasztalta a dolgot, Én csak azt nem értem, hogy vannak még olyan agymosott emberek, akik ehhez a tudatzavaros söpredékhez adják a nevüket még. Egyszer csak felnyílik a szeme mindenkinek, csak max utóbb és nem előbb. :)

Asgardia bohóca, illene már sok X szerver után belátni, hogy Te magad teszed tönkre a játékát az embereidnek, vagdalkozni, meg másokra mutogatni nagyon tudsz, jó lenne ha végre belátnád, hogy mekkora egy szánalmas loser vagy.

Te mondod, hogy kinek van tudása meg kinek nincs? XD Húha van baj van baj. :D
Irigy vagy,mert soha nem voltal ASG-s!! Meny be az ASG be es mutasd meg akkor hogy kel
Jacani!4!4!4!!
 

Deleted User - 1540239

Vendég
Idegesítő hogy az összes farmomat elfoglalják. Ez is a király elve, mint a 12-s fal.. le merném fogadni. Számomra ezzel annyit értek el, azt feltételezem tudásotok még gyerekcipőben jár és féltek. Azért a 12-s fal legyen meg :D :D
 

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
2021. 03. 16: Mikieger elso khs sikerelmenye


Azt hiszem ezt a napot senki nem fogja elfelejteni
 
Fent