Világ 65 Csevegő

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
117
Mikor Romeo nem bírja elviselni hogy pp nélkül is lefarmolják az egész Asg-t :eek::rolleyes::D:D
 

Csatolmányok

  • zombomeme23012021150630.jpg
    zombomeme23012021150630.jpg
    99,9 KB · Megtekintések: 45

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Sziasztok @sikamaru123 @Everything. @Nber
Mit szégyenítitek magatokat itt külsön nem Rómeó dobja be a fiókját egy arma után hanem tik . Én se birom DonGabort meg az ÁSGÉT de lazán elpicsáz benneteket

Ne is mondd, teljes mértékben igazad van! Rómeó egyedül elveri az egész v65-ős világot! 63-on meg nem egy arma után dobtam be a fiókot mivel ha úgy nézzük engem nem is támadtak nagyon inkább csak fakelgettek. Hanem azért mert finoman fogalmazva sok volt a selejt, akik felszedtek 30+belsőt aztán 1 armánál elbuktak 50-60 falukat. Vagy éppen volt az illetőnek 150 faluja de armánál nem indított. Bele mehetünk 63-ba ha szeretnéd nyugodtan. Ott kb. aki a beastből felmutatott valamit az tomo és rasiel account. beton nélkül védekeztek és tartották magukat. Hirtelen több nem jut eszembe bár hozzá tenném nem is voltam annyira aktív azon a világon főleg nem december idején.
 

YNWA-9

Member
A reakció pontszáma
30
Ne is mondd, teljes mértékben igazad van! Rómeó egyedül elveri az egész v65-ős világot! 63-on meg nem egy arma után dobtam be a fiókot mivel ha úgy nézzük engem nem is támadtak nagyon inkább csak fakelgettek. Hanem azért mert finoman fogalmazva sok volt a selejt, akik felszedtek 30+belsőt aztán 1 armánál elbuktak 50-60 falukat. Vagy éppen volt az illetőnek 150 faluja de armánál nem indított. Bele mehetünk 63-ba ha szeretnéd nyugodtan. Ott kb. aki a beastből felmutatott valamit az tomo és rasiel account. beton nélkül védekeztek és tartották magukat. Hirtelen több nem jut eszembe bár hozzá tenném nem is voltam annyira aktív azon a világon főleg nem december idején.
A klánotok 80% a 63 ról van ezt hogy magyarázod ?
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Sziasztok @sikamaru123 @Everything. @Nber
Mit szégyenítitek magatokat itt külsön nem Rómeó dobja be a fiókját egy arma után hanem tik . Én se birom DonGabort meg az ÁSGÉT de lazán elpicsáz benneteket
Most komolyan próbálod beadni romeot pozitív példának? Azért az elég erős, pedig hidd el neki is szokása bedobni klánt árulni és lehetne még sorolni az érdemeit... :rolleyes:
 

YNWA-9

Member
A reakció pontszáma
30
Most komolyan próbálod beadni romeot pozitív példának? Azért az elég erős, pedig hidd el neki is szokása bedobni klánt árulni és lehetne még sorolni az érdemeit... :rolleyes:
Hallottam én is ezeket ,de ennek ellenére mégis bevettem duálnak Powerhell ajánlotta .Feri nekem azt mondta ,hogy nehezen tudtatok átmenni rajta 64 en , Sőtt ő adta át a faluit . Vagy ebből mi igaz ?
 

YNWA-9

Member
A reakció pontszáma
30
De még így is többre tartottak a klánban mint téged :rolleyes: szóval te sem tehettél le ott semmi maradandót.
Én nem tartom magam egy világklasszisu játékosnak én egy normal PLAYER vagyok ennyi .De te profinak tartod magad és meg nem is volt akkora frontod mint nekem szóval errol ennyit
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Én nem tartom magam egy világklasszisu játékosnak én egy normal PLAYER vagyok ennyi .De te profinak tartod magad és meg nem is volt akkora frontod mint nekem szóval errol ennyit

Profinak tartom magam? :O Szeretem mikor új dolgokat tudok meg saját magamról. ha 63-as külsőt vissza nézed megtalálhatsz egy olyan kommentet ahol le is írtam hogy nem tartom magam profinak viszont átlagnak sem. Mikor A.johhny elfoglalta ott a kezdő falum akkor volt ez :)
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Hallottam én is ezeket ,de ennek ellenére mégis bevettem duálnak Powerhell ajánlotta .Feri nekem azt mondta ,hogy nehezen tudtatok átmenni rajta 64 en , Sőtt ő adta át a faluit . Vagy ebből mi igaz ?
Ebből az igaz, hogy klánvezérként átmenekült másik klánba mert biztos olyan jól állt :) falvait leadta de biztos azért adta Le mert elvenni nem tudtuk volna és good guy romejo már csak ilyen. Egyéb botorság?
 
Fent