Világ 64 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Még az a jó hogy ti ketten már nem játszotok itt magyaron, 2 nagyképű gyökérrel legalább már kevesebb. Itt kiélhetitek a beszólogatós fétiseiteket, kevesen olvassák.hajrá

Te meg legyél egyenes, nagyon gyásznak tartom, hogy itt oltasz mindenkit, privátba meg folyton nyalizni próbáltál. Miért vagy ilyen ideges, Light ma nem engedi? :O
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Nem oltok senkit!
Nem olyat akit nem ismerek és nem vagyok vele amúgy jóban!
Facen oltok én mindenkit, mert tudom hogy akiről szó van az tudja hogy nem gondolom komolyan.
Ellentétben veletek.
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
1-1es a háborús statod 2v1ben, és jelenleg izomból zabálod a barbibelsőt, erre próbáltam utalni. ha a barna barbikat is hozzácsapjuk a stathoz, nálad egy laza 100% jön ki.
összehasonlítás gyanánt:
Extreme: 56-31
rabneo: 44-17
picikuckó: 1-1
vasgolyó kapitány: 17-2
ghost town: 6-2
Aphrodité: 8-9

Aphroditénél jobb vagy majdnem dupla akkora fiókkal, meg a PP bácsikád van még egy szinten veled.

igen, vadinál voltam triálként nagyjából december 26-7ig. utána nem nagyon néztem mit foglalt a bot. a morálos beszólás azért jól sikerült. legközelebb még csapd hozzá, hogy kiléptem 5 éve a skype csoportból. úgy az igazi az oltás

Elírtad haver, de nyugi javítottam :D

5 éve kiléptél egy 3 és fél éves skype csopiból? Neked meg Chuck Norris a bácsikád, hogy ilyenre képesek vagytok? Nem tudsz nekem szerválni egy autogramot? Persze nem igyen kell, pici rendezi. :D
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Elírtad haver, de nyugi javítottam :D

5 éve kiléptél egy 3 és fél éves skype csopiból? Neked meg Chuck Norris a bácsikád, hogy ilyenre képesek vagytok? Nem tudsz nekem szerválni egy autogramot? Persze nem igyen kell, pici rendezi. :D

hú, a fenébe. szóval 3 éve léptem ki belőle, nem 5. ez mindent megváltoztat.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Beszéljünk inkább másról. Mondjuk arról hogy a Temp várja-e a közös armánkat a winterrel ami ugye elôször lesz :)
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Nem menekültek, csak a saját szintjükön szeretnének játszani nemzetközi szervereken :)
A magyar kh az a level 0... Bárki aki rászán napi 8-10 órát vagy egy kis pp-t lehet első

Szerintem lassan lassan odáig fajul ez a tőzsdézés, hogy senki nem vesz pp-t csak a rendszerben keringő mennyiség fog vándorolgatni a játékosok között és szépen egybe lesz olvasztva a nemzetközi szerverrel az egész. Ott majd meg lehet mutatni ki mit tud
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Nem menekültek, csak a saját szintjükön szeretnének játszani nemzetközi szervereken :)
A magyar kh az a level 0... Bárki aki rászán napi 8-10 órát vagy egy kis pp-t lehet első

Szerintem lassan lassan odáig fajul ez a tőzsdézés, hogy senki nem vesz pp-t csak a rendszerben keringő mennyiség fog vándorolgatni a játékosok között és szépen egybe lesz olvasztva a nemzetközi szerverrel az egész. Ott majd meg lehet mutatni ki mit tud

Ez még messze, amikor a dán szerókat olvasztották, 800-1000 falus szerók voltak, és a top1 45-50 falukkal zárt. Meg sajna még mindig vannak olyan hülyék, akik veszik a ppt, így addig biztos nem zárják be a magyart.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Nem menekültek, csak a saját szintjükön szeretnének játszani nemzetközi szervereken :)
A magyar kh az a level 0... Bárki aki rászán napi 8-10 órát vagy egy kis pp-t lehet első

Szerintem lassan lassan odáig fajul ez a tőzsdézés, hogy senki nem vesz pp-t csak a rendszerben keringő mennyiség fog vándorolgatni a játékosok között és szépen egybe lesz olvasztva a nemzetközi szerverrel az egész. Ott majd meg lehet mutatni ki mit tud
A nemzetkoziseknek uzennem: you can come you can go better than a goblin you can never go
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Aki szerint könnyű a barbibelsőket meg a barnákat elhordani az még nem foglalt Wintertől!
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Valaki arról beszéljen itt, mikor fogja a TEMP győzelemmel lezárni a szervert. Ez a 2vs1 siralmas még mindig. Mondjuk mit is várna az ember egy olyan klánokból álló világon ahol ilyen kurucz féle noob 0 tudású playerek top fiókok lehetnek XD Annál azért kevés inaktívabb pp-s fiók létezik. PP az van végtelen mennyiséggel, csak a többi nincs meg.

Hajrá TEMP. Bailey kapd össze magad, figyelem azért 64-t időnként, jólenne ha odacsapnál ennek a sok botnak XD

Sf.
 
Fent