Világ 64 Csevegő

zon35

MIVAN KALACSKEPUUUU
A reakció pontszáma
77
9 éve harcolsz velünk!
years_of_service_9.png

Gratulálunk, 9 éve csatlakoztál a Klánháborúhoz!

Van egy kis ünnepelni való: 100 Prémium pont!
 

zon35

MIVAN KALACSKEPUUUU
A reakció pontszáma
77
Holnap beinditom a kis kocsit es begurulok a bankba ppt tolteni
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Lesz itt valamire való ellenfelünk???

Vagy behúzunk még egy ingyen szerót a tömegklánnak nevezett FS-sel???
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Most hogy indul az FS v64 en, az Ismeretlen Ismerősök nek hirtelen jobb dolguk akadt, van akinél az élet szólt közbe van aki a macskáját gyászolja.. így az indulást elhalasszuk akár melyik kövi ellenfél nélküli szerora.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Amugy nem indul a(z) F0S, csak figyelem hianyuk van, senki ne figyeljen a cummantóikra.
 

Don Vito Corleone

PoA, ELME, WINTER, CotL, I.I
A reakció pontszáma
78
Már azthittem nemis Eki és Zsömi tért vissza, de tévedtem:(
FS? Nagyon szépen kérem Lightrexet és a csapatát, induljanak itt, vagy valamelyik világon ahol méltó ellenfélre találhatnak.
Játszanék egyet ellenük, megfelelő klánban, megfelelő vezetés mellett!
Nem leszólni akarom őket, én azok táborát erősítem akikét Eki és Zsömi sosem fogja, de jó lenne egy klán-klán ellen ahogy 58-on, csak most az FS ellen.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.392
Hallod @darkdevil @dongábor vagy kitudja milyen néven hazudozol külsőn is, ha már megy a kamu össze vissza miért tiltasz le válasz helyett
Tudok ingyen pszichológust ha gondolod, a megrögzött hazudozás az a pszichopata antiszociális személyiségzavarral rendelkező betegség egyik főjellemzője, ha nem kezelteted végzetes bajok lehetnek, szóval ha gondolod teloszamot is adok a pszichológushoz csak kezeltesd magad, mert fentebbi betegség mellett gyanús az erős pszichés elmezavar is.
Neked is és a közösségnek is jobb, ha kezelteted magad, és meggyógyulsz, tudom, hogy csábító a jobbnál jobb nő áradat meg a milliós üzletek, de az egészség a fontos, előbb gyógyulj meg, aztán tiszta elmével jöhet az is!
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Hallod @darkdevil @dongábor vagy kitudja milyen néven hazudozol külsőn is, ha már megy a kamu össze vissza miért tiltasz le válasz helyett
Tudok ingyen pszichológust ha gondolod, a megrögzött hazudozás az a pszichopata antiszociális személyiségzavarral rendelkező betegség egyik főjellemzője, ha nem kezelteted végzetes bajok lehetnek, szóval ha gondolod teloszamot is adok a pszichológushoz csak kezeltesd magad, mert fentebbi betegség mellett gyanús az erős pszichés elmezavar is.
Neked is és a közösségnek is jobb, ha kezelteted magad, és meggyógyulsz, tudom, hogy csábító a jobbnál jobb nő áradat meg a milliós üzletek, de az egészség a fontos, előbb gyógyulj meg, aztán tiszta elmével jöhet az is!
Violethez küldenéd?
 
Fent