Világ 63 Csevegő

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Sose hallottam a rendőrségen hogy 2569421 kérem kisérje vissza az asztalhoz az úriembert,b.zd Máté hozzál már egy szendvicset nekem,meg Attila mi a f.szt csináltál már megint na ilyen szokott lenni.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sose hallottam a rendőrségen hogy 2569421 kérem kisérje vissza az asztalhoz az úriembert,b.zd Máté hozzál már egy szendvicset nekem,meg Attila mi a f.szt csináltál már megint na ilyen szokott lenni.
Bemutatkozaskor sem a jelveny szamot mondják, hanem nevet, rangot, meg hogy honnan vannak, legalábbis nálunk Romániában.
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Másodjára jossztok tűzszünet előttre ,én a helyedben olyan csendben maradnék hogy még a légy zumoges is hangosabb legyen :)

Hogy nincs jobb dolgotok mint karácsony és szilveszter előtt támadni.....
Nem is tudom kik jöttek 24.-e 9:59-re bújj màr el elèggè szavahihetetlen vagy a fèl bagàzsoddal együtt. Nem volt arma nem tudom mit kell sírni.
 

Rinnen

Member
A reakció pontszáma
78
Azért erre kíváncsi volnék, hogy ki volt. Menjünk gyónni a Support felületre, beszéljük meg hogy mi volt vagy inkább ne beszéljünk butaságokat?
Én megbízok minden társamban, nem hinném és gondolnám róluk, hogy csinálnának ilyeneket. Azt meg főleg nem, hogy annyi melóval a hátuk mögött még erre is van idejük, hogy csaljanak a játékban.

A névváltoztatásra pedig azért van szükség, hogy megtudjuk különböztetni a munkát és a szórakoztatást. Ha csak sarkítva nézzük a dolgokat, akkor pl egy Rendőr is jelvényszámmal van ellátva, ami alapján Ő azonosítható. A munkában ezt használja, míg a való életben a saját nevét. Nem meglepő dolgok ezek, véleményem szerint teljesen okés ez a rendszer, hisz szétszedi a már fent említett munkát a játéktól:) De hát ki hogy gondolja ezt.

Jogos amit írsz. De a fehérorosz balhén is verték a népet a rendőrök, ment a visszaélés, aztán amikor előkerültek a jelvény mögötti nevek egyből mindenki behúzta mindenét. Kétélű a dolog:oops:
 

Protoss

New Member
A reakció pontszáma
2
Nem is tudom kik jöttek 24.-e 9:59-re bújj màr el elèggè szavahihetetlen vagy a fèl bagàzsoddal együtt. Nem volt arma nem tudom mit kell sírni.


Ha ők jönnek 24.én az teljesen oké . Ha vissza nyal a fagyi az már nem tetszik :D Ki érti ezt ? :O
Meg a kémkedéssel vannak nagyra, anélkül már nem megy a kh :D Igazi profik vagytok :)
Boldog Új évet mindenkinek :)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ha ők jönnek 24.én az teljesen oké . Ha vissza nyal a fagyi az már nem tetszik :D Ki érti ezt ? :O
Meg a kémkedéssel vannak nagyra, anélkül már nem megy a kh :D Igazi profik vagytok :)
Boldog Új évet mindenkinek :)

Tudomásom szerint nektek küldték el a csapatmozgásokat és nem nekünk ,szóval ne beszélj zöldségeket :p

HA lenne is ,akkor legalább egyenlőek lennénk ebben .

De azért köszi ezt a semmitmondó írást beton maestro , máris vidáman kezdődik az évem miattad :p
 

Protoss

New Member
A reakció pontszáma
2
Nekem is vidáman kezdődik ahogy a soraidat olvastam :) Sok szerencsét erre az évre is . A beton csak akkor az mikor kell, de tapasztalt játékos vagy te is úgy gondolom tehát ezt nem kell részleteznem :)
 
Fent