Világ 58 Csevegő

Varmax

Active Member
A reakció pontszáma
159
Építészmérnök (Arany - Szint 4)
Építs vagy bővíts 100.000 épületet!

Szerintem eldölt! Amelyik klán tagja ezt rajtunk kívül megszerzi az fog nyerni..:D 1 év múlva találkozunk.:D

Ui: Köszönjük methadone, ez a legjobb plecsni eddig.:D
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
Szervusztok
Gratulálok a mai védéshez, szép munka.
A segítségeteket szeretném kérni kedves HNKs kollégák. Dá Kó Márkó nem vallja be, de ugye a Cotl északi része támadásban sokkal kimagaslóbb mint a déli?
 

erik4161

Member
A reakció pontszáma
98
Szervusztok
Gratulálok a mai védéshez, szép munka.
A segítségeteket szeretném kérni kedves HNKs kollégák. Dá Kó Márkó nem vallja be, de ugye a Cotl északi része támadásban sokkal kimagaslóbb mint a déli?

Dá Kó Márkónak igaza van, nem teljesítmény egy mozgó fióktól levakarni a friss falukat. Aki szervezte oda az armát, az tudta mit csinál, utólag annak az illetőnek egy nagy pacsi, ügyes volt!
Ettől függetlenül nekem is okoztatok meglepő pillanatokat, rég nem izgultam így, mint ma. Visszahoztátok a játék varázsát számomra, amit köszönök szépen nektek.
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.101
Szervusztok
Gratulálok a mai védéshez, szép munka.
A segítségeteket szeretném kérni kedves HNKs kollégák. Dá Kó Márkó nem vallja be, de ugye a Cotl északi része támadásban sokkal kimagaslóbb mint a déli?
@Fives készítsd azokat a nemeseket, ugy érzem át veszed eszakot iso_O
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Dá Kó Márkónak igaza van, nem teljesítmény egy mozgó fióktól levakarni a friss falukat. Aki szervezte oda az armát, az tudta mit csinál, utólag annak az illetőnek egy nagy pacsi, ügyes volt!
Ettől függetlenül nekem is okoztatok meglepő pillanatokat, rég nem izgultam így, mint ma. Visszahoztátok a játék varázsát számomra, amit köszönök szépen nektek.

Hali, köszi a pacsit. :D
Igazából én kenődésre számítottam, de azért egy próbát megért, és lásd mi lett belőle :p
 
Fent