Világ 58 Csevegő

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Ez az egész ezeket a supp tagokat minősíti.. Mindent a győzelemért!
Ha a supporterek partnerek a gerinctelen jatekban, akkor hogy varhatjak el egymastol a sima egyszeru jatekosok, hogy jatszanak becsuletesen?
A support tagok kozott is van olyan, akik régen arrol volt hires, hogy mekkora csalo volt. Ugy latszik van amikor semmi nem szamit.
Nyilvan van normalis supporter aki probal korrekt es tiszta lenni, de sajnos ebbol van a keves!

Félrértés ne essék ez nem uszitas, csupán a véleményem és elvileg ez a forum a velemeny kinyilvanitas miatt van.
 

DeletedUser20221

Vendég
Ez az egész ezeket a supp tagokat minősíti.. Mindent a győzelemért!
Ha a supporterek partnerek a gerinctelen jatekban, akkor hogy varhatjak el egymastol a sima egyszeru jatekosok, hogy jatszanak becsuletesen?
A support tagok kozott is van olyan, akik régen arrol volt hires, hogy mekkora csalo volt. Ugy latszik van amikor semmi nem szamit.
Nyilvan van normalis supporter aki probal korrekt es tiszta lenni, de sajnos ebbol van a keves!

Félrértés ne essék ez nem uszitas, csupán a véleményem és elvileg ez a forum a velemeny kinyilvanitas miatt van.
Teljes mértékben egyetértek.
 

DeletedUser20221

Vendég
Ez az egész ezeket a supp tagokat minősíti.. Mindent a győzelemért!
Ha a supporterek partnerek a gerinctelen jatekban, akkor hogy varhatjak el egymastol a sima egyszeru jatekosok, hogy jatszanak becsuletesen?
A support tagok kozott is van olyan, akik régen arrol volt hires, hogy mekkora csalo volt. Ugy latszik van amikor semmi nem szamit.
Nyilvan van normalis supporter aki probal korrekt es tiszta lenni, de sajnos ebbol van a keves!

Félrértés ne essék ez nem uszitas, csupán a véleményem és elvileg ez a forum a velemeny kinyilvanitas miatt van.
Hasonló bár drasztikusabb megfogalmazásért kaptam a bant. Mondjuk én abban a bejegyzésben nevét is megemlítettem a híres csaló Supporter tagnak.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Sracok, tenyleg azt hiszitek kaptok valaszt? :D Tortenik 1 sunyi dolog, mindjart jon a sablonszoveg es mehettek is nyaralni. Megvan ennek is a "szep" politikaja.
Nehogy mar azt higyjetek, hogy minden Sup olyan, mint amit itt bemutat kulson. #tisztelet a tenyleges kivetelnek
 
Fent