Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Srácok,

Egyébként volna egy kérdésem hozzátok :D
Tudnátok-e olyan játékosokat mondani, akikkel nem készült még interjú (sok játékossal nem készült még), de Ti szeretnétek olvasni róluk egy jó sztorit? Jelenleg ötlet hiányban szenvedek és jó volna egy kis help :D
Esetleg aki úgy érzi, hogy van türelme és kedve hozzá, nyugodtan megkereshet pm-ben is:p

Kobiak
 

DeletedUser20064

Vendég
Ajánlanék játékosokat, de a fele már nem játszik, így szerintem össze hozni bármi ilyesmit nem lenne egyszerű. Engem személy szerint EzL, vinszent, Zola09, ati.mached :rolleyes::D érdekelne, de vadiról is olvasnék ilyet, kíváncsi lennék mit sikerül összehozni. De látom a celebekről már van interjú mint a DJ meg a Márkó, megnyugodtam :D:D
 

DeletedUser20064

Vendég
Viszont örülök, hogy sikerült egy normális moderátort is beszereznünk újra, te leszel a favorit korboncnok után Stormbringer.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ajánlanék játékosokat, de a fele már nem játszik, így szerintem össze hozni bármi ilyesmit nem lenne egyszerű. Engem személy szerint EzL, vinszent, Zola09, ati.mached :rolleyes::D érdekelne, de vadiról is olvasnék ilyet, kíváncsi lennék mit sikerül összehozni. De látom a celebekről már van interjú mint a DJ meg a Márkó, megnyugodtam :D:D

Állítólag V47-en Dévből topegyet csináltam, V53-on meg megnyeretem az ASG-t, nálam nagyobb sztár nincsen!
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Ajánlanék játékosokat, de a fele már nem játszik, így szerintem össze hozni bármi ilyesmit nem lenne egyszerű. Engem személy szerint EzL, vinszent, Zola09, ati.mached :rolleyes::D érdekelne, de vadiról is olvasnék ilyet, kíváncsi lennék mit sikerül összehozni. De látom a celebekről már van interjú mint a DJ meg a Márkó, megnyugodtam :D:D

Igen bizony, róluk készültek. Elég baj is az. Tudod miért? Mert nem nekem hozta a nézettséget :c :D
 

DeletedUser

Vendég
Biztos megint egy túltolt kreálmány alapos felülvizsgálata miatt történt egy harmadik személy jóvoltából. Na j ó akkor erről ennyit.
Nehogy bajba kerüljek. :)
 

DeletedUser

Vendég
Srácok,

Egyébként volna egy kérdésem hozzátok :D
Tudnátok-e olyan játékosokat mondani, akikkel nem készült még interjú (sok játékossal nem készült még), de Ti szeretnétek olvasni róluk egy jó sztorit? Jelenleg ötlet hiányban szenvedek és jó volna egy kis help :D
Esetleg aki úgy érzi, hogy van türelme és kedve hozzá, nyugodtan megkereshet pm-ben is:p
PL. -Archangel- ?
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Tuti megbeszéltétek, hogy mikor írjatok rám :D
Egyszerre soroztatok meg pm-ben és itt is :'D
Ha nem ma, akkor holnap legkésőbb felveszem minden olyan játékossal a kapcsolatot, akiket eddig írtatok nekem. Nagyon szépen köszönööööm a segítségét mindenkinek :cool:
 
Fent