Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser19757

Vendég
Minden csak nézőpont kérdése.
Egyébként kipróbáltam.Nem működik abban a formában amire én gondoltam.Áttolja illegálisba , ha orvosoljuk a hibát:(
 

DeletedUser19709

Vendég
Tehát ,ha a GPS kb ...határozza meg az útirányt az neked ugyanaz , mintha pontosan irányítana? Akkor ne húzd fel magad, ha a következő zsákutcában , arra kér következő sarkon fordulj balra. Végülis majdnem betalált. KB...

nekem a kedvencem mikor a gps az autópályán azt kiabálja, hogy "100méter múlva forduljon élesen balra" :D
 

DeletedUser19757

Vendég
nekem a kedvencem mikor a gps az autópályán azt kiabálja, hogy "100méter múlva forduljon élesen balra" :D


az pont majdnem :D nekem ismerősom ment csak GPS után :) 1 x meg is bánta. Wiena-nal balesete volt emiatt :( felkenődött a falva autópályán az ÖMW olajfinomitonál.Azóta az utat figyeli.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Infits ilyen vonatokbol vagy 40-et én felnyomlak és meglássuk mi lesz :D

Semmi nem lenne :D mivel ha nem scripttel csinálja nem tilthatják :) a meg tegyük fel hogy azzal csinálta akkor azt a suppnak valamivel bizonyitania is kell és ha nem tudjak bizonyítani csak tiltják mert csinálta akkor a suppot szorongatják meg :) Szóval nyugodtan nyomassatok a fake vonatokat persze csak kézzel és ne scripttel :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Semmi nem lenne :D mivel ha nem scripttel csinálja nem tilthatják :) a meg tegyük fel hogy azzal csinálta akkor azt a suppnak valamivel bizonyitania is kell és ha nem tudjak bizonyítani csak tiltják mert csinálta akkor a suppot szorongatják meg :) Szóval nyugodtan nyomassatok a fake vonatokat persze csak kézzel és ne scripttel :D
Jolvan :D halgassatok sikamikára :p
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem is láttam még sose olyan scriptet.. 50en kérdezték páran meg 52-n* is írta egyik,hogy neki van..de fingom nincs hogy néz ki:D de nem is érdekel
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19757

Vendég
Semmi nem lenne :D mivel ha nem scripttel csinálja nem tilthatják :) a meg tegyük fel hogy azzal csinálta akkor azt a suppnak valamivel bizonyitania is kell és ha nem tudjak bizonyítani csak tiltják mert csinálta akkor a suppot szorongatják meg :) Szóval nyugodtan nyomassatok a fake vonatokat persze csak kézzel és ne scripttel :D

Igen ez így van.Viszont ha, minden igaz van egy team supportól függetlenaki a scriptelőket figyeli.Igaz-e vagy sem nem tudom.
 
Fent