Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sophie a garancia a LAKAT sikerére!
Írok én is neked valamit ami lehet,hogy logikusabb.

DA nem köt semmit a Lakattal. Behúzza a saját kontit. Az SF meg a DA neki megy a lakatnak. Így a DA nak jut egy masik konti is lazába. Az AC is behúzza a kontit,nem foglalkozva hogy a lakat mit csinál,mert neki oda nyúlik pár EMME tag.
Az EMME meg dönthet..
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19651

Vendég
A HNK megmarad szuverén hátországi szövetséges és a legkitartóbb harcosok idővel mehetnek át az üresedett helyekre a technikai klánba. De nem kötelező. 2
hely is bravúr számukra
.
 

DeletedUser19651

Vendég
Mi lesz a Lostal? Szerintem a Sparta be van kaksizva nehogy úgy járjanak mint v50en ezért karöltve a Lostal ütni fogják az EMME klánt. A Lostnak van jövője a Sparta árnyékában, viszont az a kérdés megelégszenek-e egy TiSa-Lost minősítéssel...
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Mi lesz a Lostal? Szerintem a Sparta be van kaksizva nehogy úgy járjanak mint v50en ezért karöltve a Lostal ütni fogják az EMME klánt. A Lostnak van jövője a Sparta árnyékában, viszont az a kérdés megelégszenek-e egy TiSa-Lost minősítéssel...
Később kezdtem v50en... De ha jól tudom a sparta startja ott is el volt ítélve a winter ellen meg a környék ellen s láss csodát még mindig ott van a winter már rég nincs. S ez a világ még csak most indult..
 

DeletedUser

Vendég
Az átpártolás jogát fenntartom, véleményem szerzői jog védi!
Akkor kell hosszú szöveget írni hogy lehesen látni rendesen a dolgokat mint elemzés, dehát miről is lehetne irni. Pl a semmiről sokat lehet irni még ha nem hiszed is, a végére úgyis be ismered hogy valójában így van hiszen a semmi magába foglalja egy dolgot ami a semmi de egy dologról már lehet sokat írni még ha az ember nem ért hozzá vagy azt sem tudja mi az csupán írni kell sok faszságot egymás után s a semmi is ilyen, de nem faszság mert semmi az semmi sok dolgot nem árul el de ha jobban belegondolsz hogy már mennyit olvastál a semmiről s ha itt jársz olvasásban agyfaszt fogsz kapni hogy lényegében egy lényegtelen dologról írtam s csak időd pazarlod az olvasásra miközben ez a hosszű iromány csak is a semmire ment ki mint te elemzések, te pedig ezt olvasod na grat, csak a valót kell nézni ami miért olvasod még mindig, csak nézd milyen szép a semmi ^^

véleményem az elemzésről
 

DeletedUser19761

Vendég
Mi lesz a Lostal? Szerintem a Sparta be van kaksizva nehogy úgy járjanak mint v50en ezért karöltve a Lostal ütni fogják az EMME klánt. A Lostnak van jövője a Sparta árnyékában, viszont az a kérdés megelégszenek-e egy TiSa-Lost minősítéssel...


De jó hogy te ezt így el döntötted azért ha nem gond ebbe azért mi is majd bele szolunk egy kicsit nem nagyon csak egy kicsit.:cool::cool:
Őszinte leszek nem nagyon gondoltam volna hogy mi így fogunk állni főleg hogy kb 10-en beszéltük meg hogy jövünk és komolyan vesszük a világot erre azt látom hogy nem vagyunk rosszak és a kis csapatom/csaptunk elég szépen teljesít minden szinten ami az elején elég meghatározó dolog tud lenni!!
LOST-Sparta össze fogás????:mad::mad::mad:
Ahogy nézem a taglistát max akkor ha az egyik be kebelezi a másikat!!!:p:p
Nagyon az eleje ez még majd kiderül mi és hogyan lesz majd minden a jövőben fog csak kiderülni.:eek::eek:
Addig meg mindenki találgasson ki és hogy lesz a világ győztese mert az nem a héten fog kiderülni:D:D:D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Sziasztok!

Látom Eki még mindig szerelmes belém.

Nem fogok többször erről írni, de most pár szót megejtenék. A LAKAT NEM RANDOM. "Rövid" pályafutásom során három klán volt aminek alapítója lehettem:
V17 - TERROR
V26 - LAKAT
V29 - Random

A három klánban két közös pont van: Fire és én. Viszont a TERROR és a Random bőven túlnőtt rajtunk. A TERROR harcolt az =SBT= ellen és le is győzte, majd kikapott a Red Devilstől, ezt követően V20-on folytatta és bár csak a második hely jutott neki, a Spárta legnehezebb győzelmét és egy hatalmas csatát hozott a szerver, ahol végül a TERROR elbúcsúzott a Klánháborútól, hisz azok a meghatározó emberek akik miatt működött, az igazi Terroristák, már nincsenek köztünk.
V26-os LAKAT mondhatni felért a csúcsra, de nem ezen a néven fejezte be, a LAKAT tagjai fúzió után nyertek. Ez a franchise nem volt hosszú életű, hisz V29en korábbi TERROR és LAKAT megmaradt tagjai adták a Random alapját. A Random több, mint néhány nagy név. Ezt nem részletezem, arról a klánról lehet beszélni V47-es és V50-es fórumrészben (meg a V29-es és V38-asban).

Az itteni LAKAT egy teljesen új klán és bár van benne (kettőnkön kívül) régi LAKAT játékos, pusztán a kreativitásom hiánya miatt játszunk ezen a néven. Egyszer már elkövettem, hogy egy olyan nevet használtam, amihez nem lett volna jogom (V46), most ezt akartam kerülni. A célunk egy jót játszani, új embereket megismerni, kicsit kilépni a Randomos közegből és nyitni a világ felé. Nem panaszkodom, rendkívül intelligens társaságot sikerült összetenni és bár egy középcsapatnak sorolnám magunkat, valahogy mégis számoltok velünk, köszi :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Magyarul mondva a Random Triplázni szeretne! Ilyen még nem volt a KHk történelmében


Barcsak te se lennel a khk tortenelmeben :D neha mar sok beloled :( de hala isten mostanaban nincs idom olvasgatni meg itt jatszani ora hosszakat igy mar annyira nem is zavar :) bar a tobbieket sajnalom hogy a te "okossagaidat" kell hallgatniuk
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Sziasztok!

a Spárta legnehezebb győzelmét és egy hatalmas csatát hozott a szerver, ahol végül a TERROR elbúcsúzott a Klánháborútól

V20 szerver nem a legnehezebb Spártás győzelem volt, annyival cáfolnám meg az írásodat.
V20 szerveren fejezte be Zola, ott a klánnal azzal kellett megküzdeni "apa" nélkül maradt.Ott Lezso vs Zola harcolt iszonyatos nagyot.
Castleai valóban hatalmasat védett a Terror fronton. Jó harcok is voltak veletek később.
Azonban a V5 szerver MHC, Farkasháborúkba a klán majdnem elvérzett.Azt nehezebb időszaknak tartom.
V15 szerveren a Skulls ellen is iszonyat hajrázás kellett, ott akkor Vigyori, alfino gyors szervezései voltak.
Brookyt lengyelek ütötték, az nem volt egy egyszerű kezdés. Frost Raven ellen.. ha ez még mond itt valakinek valamit..
Számomra a V45 szerveren amit a klán harcolt, az mindent visz.
V50 azért sem említem, mert az nem nevezhető klánharcnak. Balley és Krisztián fantasztikus játékkal dobták fel a csapatot.
Mindenki kivette a részét, de ők voltak a favoritok. Verseny is ment, melyik vág meg több vonatot :) Talán Krisztián nyert ;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19730

Vendég
V20 szerver nem a legnehezebb Spártás győzelem volt, annyival cáfolnám meg az írásodat.
V20 szerveren fejezte be Zola, ott a klánnal azzal kellett megküzdeni "apa" nélkül maradt.Ott Lezso vs Zola harcolt iszonyatos nagyot.
Castleai valóban hatalmasat védett a Terror fronton. Jó harcok is voltak veletek később.
Azonban a V5 szerver MHC, Farkasháborúkba a klán majdnem elvérzett.Azt nehezebb időszaknak tartom.
V15 szerveren a Skulls ellen is iszonyat hajrázás kellett, ott akkor Vigyori, alfino gyors szervezései voltak.
Brookyt lengyelek ütötték, az nem volt egy egyszerű kezdés. Frost Raven ellen.. ha ez még mond itt valakinek valamit..
Számomra a V45 szerveren amit a klán harcolt, az mindent visz.
V50 azért sem említem, mert az nem nevezhető klánharcnak. Balley és Krisztián fantasztikus játékkal dobták fel a csapatot.
Mindenki kivette a részét, de ők voltak a favoritok. Verseny is ment, melyik vág meg több vonatot :) Talán Krisztián nyert ;)


FrostRaven....START klán pl v10 is játszottam vele...kár,h kiszállt bnőjével együtt egy egyéniség volt Ő is.
És egy sakkozót is lepipált ezerszer,olyan logikus játékos volt.....
talán Arch Stanton hasonló,h előre felépít,leszervez mindent és szisztematikusan halad, zökkenő nélkül.
Remélem egyszer feltűnik még
 
Fent