Csevegő

Deleted User - 1504609

Vendég
Akkorát csapódott az arma, hogy Márkót megint egy árokban fogják megtalálni, gumibogyó szörppel a kezében.
 

DeletedUser19053

Vendég
Pedig most akartam kérdezni chewet hogy hogyan is van ez a két hónap és kifingunk terv?
Bele akarnak fojtani minket az ingyen faluk tömegébe vagy mi???
Mondtam mar. Az oroszok is ragyujtottak Moszkvat Napoleon seregeire s a szazezer katonabol tizezer jott vissza mert rajuk dolt valami/halalra fagytak/halalra eheztek
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
De Márkó nem úgy volt hogy 1500 falus túlerőben van a szövetség és hogy pont ezért fogunk veszteni?
Lehet úgy van vele chew hogy sok ez az 1500 falus előny lead pár falut :D
 

DeletedUser15604

Vendég
nagyon visszataszító ez a cotl-os arc ami van itt, mint valami kisgyerekek az 1. arma végéig sem bírják ki dicsekvés nélkül és már már úgy érzik mintha nyertek volna pedig ez nem egy 100 m -es síkfutás, messze van még a vége
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Side 1:
Tribes: CotL2, CotL
Side 2:
Tribes: AC, AS, ~F~, ~F2~

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 154
Oldal 2: 21
Különbség: 133

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,458,321
Oldal 2: 199,418
Különbség: 1,258,903

chart
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Side 1:
Tribes: CotL2, CotL
Side 2:
Tribes: AC, AS, ~F~, ~F2~

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 154
Oldal 2: 21
Különbség: 133

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,458,321
Oldal 2: 199,418
Különbség: 1,258,903

chart

Chh fs, akarom mondani CotL bérenc :D:p
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
A remény hal meg utoljára #Respect
A remény hal az a halak melyik törzséhez tartozik? Az illékonyhoz?

Viccet félretéve, ahhoz valami nagy rendet kell vágni ott az AC-F es fejekben, hogy ebből legyen valami. Elkönyvelték a CotL-t egy rakás arcoskodó játékosnak, a védekezést félvállról vették a saját armájukat úgy eltoszták hogy azóta is zavarban vagyok, hisz a 0%-os hozott falu is jobb mintha nem hoznak falut, de hogy többet bukjanak saját arma alatt olyat 39 óta nem láttam és nem vagyok benne biztos hogy jobb mintha nem támadtak volna, mert morálisan csak tovább lendítették a CotL-t. Azóta nem tudom volt-e részükről akció.

A faluszám azt jelenti, hogy mennyi faluja van az adott klánnak amit kitudNa használni. Az már a vezetőségük feladatköre hogy gondoskodjon ezek maximális felhasználásáról, addig amíg ez nem történik meg csak egy lufi az egész. Szerencsére/sajnos nem látok bele hogy konkrétan az adott klánban mi történik, de 1500-as előnnyel bőven nem ilyen támadást/védekezést kéne produkálni.

Persze korai az első adok-kapok után elkönyvelni a dolgot, jelenleg a mérleg a CotL felé billen de még fordítható a helyzet, ha 1-2 armán belül érzékelhető javulásra képesek a túloldalon.
 

Sand

Active Member
A reakció pontszáma
113
A tegnapi napot 157-21 aránnyal hozta a Cotl. Ebből a Cotl-AC párharc 26-16-ra végződött. Let-Lev arány 23,7-37.. ebből 15,5 az AC rész. Az F kapta a nagyobbat.
Északon kb. ugyanazt látom mint KDJ/ASG időkben. Ha nem sikerül stabilizálni azt a részt akkor boritékolható a végeredmény. Persze ez csak az én véleményem.
 

DeletedUser19087

Vendég
Elnézve a térképet, elég sokáig el lesznek még egymással.
Taglétszámok:
CotL: 81
AC+AS+F+F2: 151
Viszont ha nem a térképet nézem, hanem a taglétszámot, az AC ugyanúgy szívni fog, mint az ASG.
Iszonyat sok ez a 151 ember, annó a colban is ennyi körül voltunk, talán eleinte súrolta a 200-at is, teljesen kezelhetetlen.

Eltelt kb. fél hónap és nehogy nem csökkent az AC taglétszáma, de emelkedett 156-ra. Így már nem is akkora meglepetés, hogy bekaptak egy ekkora pofont.
Az CotL ugyanúgy maradt 81.
 

parik king

Active Member
A reakció pontszáma
140
By Say Hi:

bJcBpeO.png


Itt a múltkori óta eltelt időről egy stat meg térkép, a faluelőnye a szövetségeseknek rendesen megapadt. Aki külsőre is akarja, az másolja ki, és rakja ki oda :p

vhodzzh.png
 

Sand

Active Member
A reakció pontszáma
113
Eltelt kb. fél hónap és nehogy nem csökkent az AC taglétszáma, de emelkedett 156-ra. Így már nem is akkora meglepetés, hogy bekaptak egy ekkora pofont.
Az CotL ugyanúgy maradt 81.

Az F és AC klánok külön klánok. Igaz, hogy szövetségesek, de hogy ki hány tagot toboroz be az az ő döntésük. Abban viszont igazad van, hogy nem elég betoborozni a tagokat, az ezáltal kialakult helyzetet is tudni kell kezelni. Mert igy csak az jön le, hogy felvették őket pajzsnak akiket a Cotl lemészárol.
 
Fent