Csevegő

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Nikitaa okt 22, 12:56


Üdvözöllek,

Szövetség kötéssel kapcsolatban kereslek meg. Kérlek beszéljétek meg vezetőtársaiddal az ajánlatunkat.

Szeretnénk szövetséget kötni veletek, ami a szerver végig kitartana.
Spárta csak egy szövetséget köt, de az mellett a végsőkig kitart.

V36 szerveren a FIRE klánnal segítettük egymást, a V40 szerveren az MF (lezso1974) klánjával a végsőkig harcoltunk közösen.
Mai napig tartjuk lezsoval a kapcsolatot, több játékosuk is most velünk indult.

Ezt csak azért írom le, mert ha mi szövetséget kötünk, azt nem időszakosan gondoljuk.

Természetesen egyeztetni kell a területbe, tagfelvételekbe, ha a szövetség létre jönne.
Akár skypon is beszélhetne egymással a két klán vezetősége.

Montit kerestem, igaz az KH független dolog miatt, de úgy veszem észre nagyon kevés ideje van, ezért is írom a levelet neked.

Azt szeretném kérni, hogy a mai nap adjatok választ, illetve ha tudunk beszéljünk egymással skypon.

Tisztelettel:
Nikitaa


Ez a klán tényleg csak így tud szervert nyerni? Pedig régen milyen nagyra tartottam őket...
 

DeletedUser19217

Vendég
LOL, kijössz ide a Spártát fikázni, amikor ti ugyanúgy egyezkedtek a -DA--val, vagy kitudja, lehet már meg is egyeztetek.
Persze, nektek mindent szabad, de ha a Spárta akar szövit kötni, akkor azzal egyből ki kell jönni külsőre, ráadásul úgy, hogy a nevedet sem vállalod (így én sem fogom, bár tudom ki vagy...).
Arról nem is beszélve, hogy a DSA is leszövizett északkal (FS), azt érdekes módon nem kaptátok fel (ők is így akarnak szervert nyerni, hmmm?). Tényleg nagyon érdekes, hogy a Spárta akármit csinál, azzal gerinctelenséget követ el.
Na szép napot, csak szánni tudlak titeket, hogy ezen még nem tudtatok túllépni :D
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
1. Fogalmad sincs ki vagyok.
2. Elèg ciki, hogy megpróbálja a Spárta betoborozni azt/azokat a klánokat, amelyek falut kèpesek foglalni tőlük.
 

Radamesz

Member
A reakció pontszáma
39
Szegény Sparta azért néha indokolatlanul sokat kap, mint ha ők lennének a főgonosz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19217

Vendég
1. Fogalmad sincs ki vagyok.
2. Elèg ciki, hogy megpróbálja a Spárta betoborozni azt/azokat a klánokat, amelyek falut kèpesek foglalni tőlük.

Tanulj meg levelet értelmezni, szó sem volt benn betoborzásról. Azt viszont tudom, hogy a mocskolódáshoz értesz...
Viszont tényleg tévedtem, nem FE-s vagy, hanem vérbeli FS-es, és az is lehet, már falud sincs, mert belsőztek ;)

Gyere mocskold csak a Spártát, ehhez értesz, csak előbb javaslom tanulj meg értelmezni.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
1. Ez már csak rizsa, nincs kedvem olvasni a magyarázkodást.
2. Sorolj mèg fel nèhány klánt a szerverről, hátha ráhibázol ki vagyok.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Teljesen logikus lépés a részükről,bár szerintem egy kicsit elkéstek már vele. :)
Mondjuk fura,hogy pont a Vasakkal,úgy tudtam Nikita nincs jó véleménnyel róluk :p
 

DeletedUser19194

Vendég
Nikitaa okt 22, 12:56


Üdvözöllek,

Szövetség kötéssel kapcsolatban kereslek meg. Kérlek beszéljétek meg vezetőtársaiddal az ajánlatunkat.

Szeretnénk szövetséget kötni veletek, ami a szerver végig kitartana.
Spárta csak egy szövetséget köt, de az mellett a végsőkig kitart.

V36 szerveren a FIRE klánnal segítettük egymást, a V40 szerveren az MF (lezso1974) klánjával a végsőkig harcoltunk közösen.
Mai napig tartjuk lezsoval a kapcsolatot, több játékosuk is most velünk indult.

Ezt csak azért írom le, mert ha mi szövetséget kötünk, azt nem időszakosan gondoljuk.

Természetesen egyeztetni kell a területbe, tagfelvételekbe, ha a szövetség létre jönne.
Akár skypon is beszélhetne egymással a két klán vezetősége.

Montit kerestem, igaz az KH független dolog miatt, de úgy veszem észre nagyon kevés ideje van, ezért is írom a levelet neked.

Azt szeretném kérni, hogy a mai nap adjatok választ, illetve ha tudunk beszéljünk egymással skypon.

Tisztelettel:
Nikitaa


Ez a klán tényleg csak így tud szervert nyerni? Pedig régen milyen nagyra tartottam őket...

Szerintem egy ilyen ember tiszteletére senki nem szorul rá... Főleg nem egy Spárta! :)
 

DeletedUser19194

Vendég
Tüstènt hívjuk az erkölcsrendèszetet, ilyen mèg nem törtènt a KH törtènetèben, kiszivárgott egy levèl.
Nincs rá szükség.. ahogy írtad volt már rá példa. Ahogy arra is hogy egy klán potenciális szövetségest keres! Mert ha innen közelítjük meg a dolgot akkor a top klánok mindegyikére rá lehet adni ezt a kabátot!
Részemről itt lezártam ezt a témát.. Mert ha egy ló elé répát lógatunk úgysem lát mást. Ahogy Te sem tudod elengedni azt hogy a spárta egy jó és sikeres csapat amihez még fel kell(ene) nőnöd.. :)
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
1. Szövetsègest nem azokból verbuválunk, akik megnehezítik a dolgunkat ès nem találunk rajtuk fogást, így jobb híján felajánljuk nekik a szövetsèget...ciki.
2. Tartogasd a gyenge hasonlatokat annak, aki vevő a humorodra.
 

DeletedUser

Vendég
1. Fogalmad sincs ki vagyok.
2. Elèg ciki, hogy megpróbálja a Spárta betoborozni azt/azokat a klánokat, amelyek falut kèpesek foglalni tőlük.
De tudjuk ki vagy ;) egy gyáva ember aki dlmondani se meri ki az :D remélem a Vasakhoz vagy a Da-hozvtartozol :D ezen túlmenően meg te vagyaz a személy amely az evulucioban visszafele fejlodik.... nyilvan ha egy nagyobb klan levan maradva akkor bekell hoznia a hátrányát valahogy ... ha megnézzük a DSA skullstol vett at embereket az FS meg az ASG-tol akkor a spartanak miert ne lehetne ? :D
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Felírom a noteszembe, egy szèp napon sokat fognak èrni ezek a bölcs gondolatok.
 
Fent