Csevegő

DeletedUser18477

Vendég
Nagyom régóta csinálom, nagyon régóta köztudott, hogy ki vagyok. Azt, hogy abbahagyom azt meg kb. 1 hónapja tervezem főleg az egyetem miatt. ;)
 

DeletedUser18783

Vendég
már ne is haragudj power nekem nincs bajom veled meg semmi de azért 2dolgot tegyünk helyre.
tegnap felmerült itt egy elég kényes téma ami a klánodat a spártát érintette eddig alig láttunk itt kint téged érdekes utána pár perc alatt itt voltál és már törlésre is került minden.. most kijön ide yugi normális hangnembe kérdezett valami te meg tök jogtalanul fogod és tiltod ezt most úgy mégis hogyan? :)

vagy erre is engedélyt kaptál, mert akkor szoljál és senki nem fog ide kijönni külsőre mert értelmetlen lesz ez az egész amikor archot a tiltás miatt itt szídták nikitáék hol voltál?
olvastad a skype szobába ahogy jót röhögnek rajta a spártások?
ez nem túl független hozzáállás :)

vadi
 

DeletedUser18477

Vendég
Ahogy látom a fórumozók 90%a mindent jobban csinálna, mint én. Hajrá, ha lesz felvétel moderátornak, jelentkezzetek.
 

DeletedUser18477

Vendég
már ne is haragudj power nekem nincs bajom veled meg semmi de azért 2dolgot tegyünk helyre.
tegnap felmerült itt egy elég kényes téma ami a klánodat a spártát érintette eddig alig láttunk itt kint téged érdekes utána pár perc alatt itt voltál és már törlésre is került minden.. most kijön ide yugi normális hangnembe kérdezett valami te meg tök jogtalanul fogod és tiltod ezt most úgy mégis hogyan? :)

vagy erre is engedélyt kaptál sajtmacskától mint a pp árulására mert akkor szoljál és senki nem fog ide kijönni külsőre mert értelmetlen lesz ez az egész amikor archot a tiltás miatt itt szídták nikitáék hol voltál?
olvastad a skype szobába ahogy jót röhögnek rajta a spártások?
ez nem túl független hozzáállás :)

vadi

Tegnapi hszről semmit nem tudok, tegnap nem is voltam itt a külsőn.
 

DeletedUser18783

Vendég
ma reggeli apcikás bocsánat de ez a lényegen nem változtat és a kérdésekre se kaptam választ.
 

DeletedUser18743

Vendég
Gondolj már bele.ez olyan mintha én most a spárta klánban fórum moderátorkodnék.
 

DeletedUser18477

Vendég
ma reggeli apcikás bocsánat de ez a lényegen nem változtat és a kérdésekre se kaptam választ.

Ne haragudj, de apcika kommentje szabálysértő volt, függetlenül attól, hogy kinek/melyik klánnak szólt. Ha láttad még törlés előtt, akkor szerintem tisztában vagy vele, hogy miért lett törölve.

2. kérdés: Semmilyen külön engedélyem nem volt Sajtmacskától se senkitől és nem is lesz.
 

DeletedUser18783

Vendég
jó akkor megkérdezem még1 szer hogy az előzőeknél hol voltál?
vagy azok nem voltak szabályszegések?
akkor korbi miért mondta hogy az?

vagy csak akkor pont nem voltál fórum közelbe amikor a sparta a banról beszélt itt külsőn ami ugye supportos ügy és nem is lehetne róla beszélni? :)
de most hogy a spartaról volt szabályszegés(igen az volt) hírtelen véletlen pikk pakk te kerültél elő :)
akkor adjatok nekem is egy fórum moderátort és ha archot szídják azt meg törlöm és és akkor nem lesz itt gond elleszünk
 

DeletedUser8473

Vendég
Érdekes ,hogy kinek milyen HSZ szabály sértő neked.
Az ahogyan te el döntőd egy egy HSZ ről,hogy szabály sértő az már egy vicc.
Mert egyáltalán nem egyformán itéled meg a HSZ-t,nem mindegy ki írja.
 

DeletedUser18477

Vendég
Nem tudom, hogy mikor történt ilyen, tényleg nem voltam itt, hogy miért az szerintem alapvetően magánügy (hosszabb ideig nem voltam).

Ha problémátokett volna velem, nyugodtan fordulhattatok (ahogy most is megtehetitek) volna Sajtmacskához, az én munkám is ellenőrzött keretek zajlott az elmúlt két évben.

Viszont engem, mint fórummoderátort most láttok itt utoljára, többet nem fogok a fórumra írni.

További jó játékot mindenkinek!
 

DeletedUser5422

Vendég
Engem nem szokott érdekelni a supp személye, mert a szabályokat betartva próbálok játszani, de ez most azért számomra megkérdőjelez vmit. Ha a fórumot moderálhatja olyan tag, aki érdekelt az adott világon, akkor vajon a játékban is van olyan supp, aki érdekelt abban a világban? Nem lehetne, de mégis előfordulhatott a fórumon is.
Ahogy hallottam külsőn lehet játékbeli bannt is szerezni, ami még érdekesebbé teszi a dolgot.
Azért nyugtassatok meg, hogy nem klán hovatartozás alapján hozzátok a döntéseket.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Engem nem szokott érdekelni a supp személye, mert a szabályokat betartva próbálok játszani, de ez most azért számomra megkérdőjelez vmit. Ha a fórumot moderálhatja olyan tag, aki érdekelt az adott világon, akkor vajon a játékban is van olyan supp, aki érdekelt abban a világban? Nem lehetne, de mégis előfordulhatott a fórumon is.
Ahogy hallottam külsőn lehet játékbeli bannt is szerezni, ami még érdekesebbé teszi a dolgot.
Azért nyugtassatok meg, hogy nem klán hovatartozás alapján hozzátok a döntéseket.

Ha azt mondja,hogy nem akkor megnyugszol?
Mást ugysem fog mondani,bármi is az igazság. :)
 

DeletedUser19203

Vendég
szerintem apcika71 nem sértegette a supportot. sőt nagy igazságokat írt le.........de se figyelmeztetés se semmi. azonnali bann!!!! szerintem csak azért mert a spártáról írt!

Részben sértő volt, de én is leírtam úgy, hogy abban 0 sértő beszéd volt. És a lényege ugyan az volt :) Az is törölve lett
 

vinszent

Well-Known Member
A reakció pontszáma
301
szerintem apcika71 nem sértegette a supportot. sőt nagy igazságokat írt le.........de se figyelmeztetés se semmi. azonnali bann!!!! szerintem csak azért mert a spártáról írt!


A supportot nem, de a szóhasználata elég sértő volt, nem csak a Spartasokra, hanem önmagára is.
Leírja normálisan, akkor egy jót beszélgethettünk volna róla, hogy miből gondolja és hasonló dolgok de persze jöttek volna a felháborodások mint ahogy most te is felvagy csak más okból.

Lehet azért törölte John hozzászólását ( vagy más tette ) mert megtették a bejelentést hogy ppért vesz valaki falut és az illető ne töröljön semmit a vizsgálat folyamata alat, nem tudjuk mi van a háttérben. De lehet tényleg azért törölte mert el akarta kerülni a későbbi vitákat ami ígyis van csak más okból.


Magamból kiindulva ha Apcika saját magárol ír ilyent, akkor is bannolom és törlöm a hozzászólást és minden mást ami hozzá kapcsolódik mert nem kell az efajta cirkusz.


De aki tudja mi volt jöjjön ide, és értelmes keretek közt írja le, és ha még alá is bírja támasztani valamivel, nem csak gondolatai vannak szívesen olvasom
 
Fent