Csevegő

DeletedUser18130

Vendég
Szép kellemes napsütéses és esőmentes napot mindenkinek! :D
Remélem ma már ki rakják legalább a beállításokat :)
 

DeletedUser18961

Vendég
És ? :D ez megint olyan amit a magyar szervereken minek vennének figyelembe ? Ott a másik 2/3 nis szerinted melyiket viselik el jobban ? Aztcha 2/3 vagy azt ha 1/3 reklamál ? :D
mit kotekedsz, nem azt mondtam minden vilag legyen ilyen hanem 10 bol legalabb 1!!!mondjuk, egy hozzad hasonlo tapos, felsem tudja fogni milyen igazi magyarnak lenni :)
 

DeletedUser

Vendég
mit kotekedsz, nem azt mondtam minden vilag legyen ilyen hanem 10 bol legalabb 1!!!mondjuk, egy hozzad hasonlo tapos, felsem tudja fogni milyen igazi magyarnak lenni :)
Jugikám nem attól leszel az , hogy itt vered a melled a semmire arról megnyugtatlak :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Fogadjunk V43on is elindul a Swak/Yugi féle játékosállomány.
Megtámadják őket. Megvág 2 vonatot. Istenkirálycsászárrá minősíti magát.
Majd mivel beütik, arra fogja nem volt itt, neki a valóélet fontosabb. De persze közbe magasztalja magát, hogy 2 vonatot megvágott, ha ittlett volna, a 0 védőjével persze megvágta volna az osztott vonatot is :D
De a gyöngyszem az, amikor 2-3 hó múlva visszaténferednek a szerver külsőfórumára, és aki jól áll, de nem azon az oldalon van, akinek ő drukkol, benyögi neki, hogy csak azért áll jól, mert ő nem játszik, mellette nem érvényesült volna.....
Rémlik valakinek ilyesmi rajtam kivül? :D :D :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
V42ezek, sima tagként, esküszöm hogy jó.
Nyugalom, támadok, harcolok, semmi hiszti, else hiszem :)
Van egy tanítványom is, uraljuk a környéket. Jól haladunk.

Ugye? :) Rájössz Te is, milyen fasza csak játszani, mindenféle komolyabb felelősség, csinnadratta nélkül játszani :)
 

DeletedUser

Vendég
Fogadjunk V43on is elindul a Swak/Yugi féle játékosállomány.
Megtámadják őket. Megvág 2 vonatot. Istenkirálycsászárrá minősíti magát.
Majd mivel beütik, arra fogja nem volt itt, neki a valóélet fontosabb. De persze közbe magasztalja magát, hogy 2 vonatot megvágott, ha ittlett volna, a 0 védőjével persze megvágta volna az osztott vonatot is :D
De a gyöngyszem az, amikor 2-3 hó múlva visszaténferednek a szerver külsőfórumára, és aki jól áll, de nem azon az oldalon van, akinek ő drukkol, benyögi neki, hogy csak azért áll jól, mert ő nem játszik, mellette nem érvényesült volna.....
Rémlik valakinek ilyesmi rajtam kivül? :D :D :D
Nem indulok 43-on :) nem akarsz mégegy klánt kihívni , hogy beégj ? :) nem vigyó ne keverj minket magaddal :) ó hatalmas vezér világok leigázója aki nagy slunggal jön aztán repül is tovább :)

V41 után egyetlen egy szerverem lesz már csak ahol egy haveri társasággal szeretnénk indulni ilyen kh búcsúztató szerver lesz :) elég volt ez a kb 8 év itt az ideje ráfeküdnöm az életre :) túl sok energiát vesz el ez a játék , kitudja , lehet majd évek múlva ha időm engedi visszanézek :) jöhetnek nyugidtan a kárörvendők , rosszakarók , kritikusok , és ellenségek is :) nem hat meg a szavuk :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nem indulok 43-on :) nem akarsz mégegy klánt kihívni , hogy beégj ? :) nem vigyó ne keverj minket magaddal :) ó hatalmas vezér világok leigázója aki nagy slunggal jön aztán repül is tovább :)

V41 után egyetlen egy szerverem lesz már csak ahol egy haveri társasággal szeretnénk indulni ilyen kh búcsúztató szerver lesz :) elég volt ez a kb 8 év itt az ideje ráfeküdnöm az életre :) túl sok energiát vesz el ez a játék , kitudja , lehet majd évek múlva ha időm engedi visszanézek :) jöhetnek nyugidtan a kárörvendők , rosszakarók , kritikusok , és ellenségek is :) nem hat meg a szavuk :)

Pár év múlva nem lesz KH ahova visszagyere :-D
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Ha már minden áron az inaktívakat akarjátok istápolni:
0.1 játéksebesség
0.05 egységsebesség (csak hogy legyen idejük észrevenni a bejövőt, ha jól számoltam ez 1 mező távolságra 7000 perc a nemessel)
Tárolós rendszer
Nemes olcsó újraképzés nincs (hogy a "nagyok" ne tudjanak annyira szabadon mindent behúzni rögtön)
Templom van
Fejlesztés egyszerű
Őrtorony van - a kezdő faluban 20as szinttel, a tanya meg alapból mínuszban
Éjszakai bónusz 20-tól 16 óráig
Farmlimit 500 nyersi /nap
Csökkentett barbár falvak
Barbi max 500 pont
Fake limit 200%
Hűség csökkenés 5-10%
Nemes távolság 3 mező
Ez biztos eltartana pár évig az biztos, még a játéktól is elmenne a kedve az embernek.. :D
 

DeletedUser18783

Vendég
Fogadjunk V43on is elindul a Swak/Yugi féle játékosállomány.
Megtámadják őket. Megvág 2 vonatot. Istenkirálycsászárrá minősíti magát.
Majd mivel beütik, arra fogja nem volt itt, neki a valóélet fontosabb. De persze közbe magasztalja magát, hogy 2 vonatot megvágott, ha ittlett volna, a 0 védőjével persze megvágta volna az osztott vonatot is :D
De a gyöngyszem az, amikor 2-3 hó múlva visszaténferednek a szerver külsőfórumára, és aki jól áll, de nem azon az oldalon van, akinek ő drukkol, benyögi neki, hogy csak azért áll jól, mert ő nem játszik, mellette nem érvényesült volna.....
Rémlik valakinek ilyesmi rajtam kivül? :D :D :D
Nem jatszok mar es kulsot is ritkan olvasok de ezt erdekes pont a toled hallani vigyori :)
Hany vilagon is indultal el mostanaba ahol csaszarkent konferaltad fel magad leszoltad az ellenfeleket aztan pofaraeses lett a vege?
Ez meg a valoelet fontosabb dumat is minths mar hallottam volna toled egy pillanatra azt hittem magadrol beszelsz de aztan visszaolvastam es rajottem hogy nem.
 

DeletedUser

Vendég
Nem jatszok mar es kulsot is ritkan olvasok de ezt erdekes pont a toled hallani vigyori :)
Hany vilagon is indultal el mostanaba ahol csaszarkent konferaltad fel magad leszoltad az ellenfeleket aztan pofaraeses lett a vege?
Ez meg a valoelet fontosabb dumat is minths mar hallottam volna toled egy pillanatra azt hittem magadrol beszelsz de aztan visszaolvastam es rajottem hogy nem.

Ámen :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem indulok 43-on :) nem akarsz mégegy klánt kihívni , hogy beégj ? :) nem vigyó ne keverj minket magaddal :) ó hatalmas vezér világok leigázója aki nagy slunggal jön aztán repül is tovább :)

V41 után egyetlen egy szerverem lesz már csak ahol egy haveri társasággal szeretnénk indulni ilyen kh búcsúztató szerver lesz :) elég volt ez a kb 8 év itt az ideje ráfeküdnöm az életre :) túl sok energiát vesz el ez a játék , kitudja , lehet majd évek múlva ha időm engedi visszanézek :) jöhetnek nyugidtan a kárörvendők , rosszakarók , kritikusok , és ellenségek is :) nem hat meg a szavuk :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem indulok 43-on :) nem akarsz mégegy klánt kihívni , hogy beégj ? :) nem vigyó ne keverj minket magaddal :) ó hatalmas vezér világok leigázója aki nagy slunggal jön aztán repül is tovább :)

V41 után egyetlen egy szerverem lesz már csak ahol egy haveri társasággal szeretnénk indulni ilyen kh búcsúztató szerver lesz :) elég volt ez a kb 8 év itt az ideje ráfeküdnöm az életre :) túl sok energiát vesz el ez a játék , kitudja , lehet majd évek múlva ha időm engedi visszanézek :) jöhetnek nyugidtan a kárörvendők , rosszakarók , kritikusok , és ellenségek is :) nem hat meg a szavuk :)

Bla bla Kár vissza jönnöd, a világ érdekesebb ha nem vagy itt
:D
 
Fent