Csevegő

DeletedUser8473

Vendég
A pènzröl szol minden màr...
Felturbozuk a dolgokat,had vegyenek 20-30k pp az emberkèk,gyorsan zàrul a vilàg,majd nyisuk a màsikat stb
...
Màr ideje volna egy olyan vilàgnak amilyen règen volt,pp csak alap!!
tözsde,felezès stb nèlkül
Jo nagy tèrkèp,2/1 sebesègel
1lovagal,fegyverekel
Ez a mostani beàlitàs egy aprilis 1 viccnek megfelel :))))


Ezt igen sokan szeretnénk már elég régen,de sajnos süket fülekre találunk mindig.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ezt igen sokan szeretnénk már elég régen,de sajnos süket fülekre találunk mindig.

Utoljàra aszem a clasic 7 volt hasonlo:)
Azt csiptem is :D
Ezèrt lesz egyre keveseb jàtèkos majd,mert eleguk lesz abbol hogy mindenhol a pènz beszèl.
Nèha èvente 1x belefèrne egy ilyen szerver is,nem menne csödbe az innogames :)))
 

DeletedUser8473

Vendég
Azért az nem értem miért nem lehet egyáltalán erről mondjuk egy szavazást indítani?
nagyon jó lenne ha néha indulna olyan szeró is ami nem a pénzről szól ha nem a tudásról.
Nem hogy nem menne tönkre a innogames,de lehet beigazolódna,hogy többen lennénk a játékban és nagyon sok kisebb pénzes többet érhet mint pár nagyobb pénzes.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Azért az nem értem miért nem lehet egyáltalán erről mondjuk egy szavazást indítani?
nagyon jó lenne ha néha indulna olyan szeró is ami nem a pénzről szól ha nem a tudásról.
Nem hogy nem menne tönkre a innogames,de lehet beigazolódna,hogy többen lennénk a játékban és nagyon sok kisebb pénzes többet érhet mint pár nagyobb pénzes.

Az biztos,sok ismerosom nèmet meg màs szerokon vanak.
Mert a "magyar vilàgok" egyre szarabak.kicsi tèrkèp,beàlitàsok stb...
 

DeletedUser18953

Vendég
Van egy olyan érzésem nem sokan lesznek ezen a világon, akik komolyan is gondolják..
 

DeletedUser8473

Vendég
szerintem ezzel a fene nagy pp vel se jön be a üzemeltetőnek több lové a pp ből ,sőt szerintem még talán kevesebb is.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Hàt azt nem tudom :)
Èn csak azt tudom amit vàlaszoltak a kèrdèsemre :)
Nagyobb a tèrkèp ès jobbak a beàlitàsok :)
 
Fent