Csevegő

DeletedUser12157

Vendég
Jaj Peti... tegyünk tisztába ezt-azt, mert látom, hogy nagyon nagy a káosz a fejedben, emellett nagyon kapaszkodni próbálsz ebbe-abba, sikertelenül... legalábbis csak az hisz Neked, aki teljesen vak s megsem próbál meggyőződni a másik fél oldaláról, hogy vajon az tartalmazza-e az igazságos vagy sem.

"Egy magaslovon ülő sbt vezér aki a szövetségeseit elárulja sorba"

Mindenki azt a stílust kapja tőlem, amit ad. Szeretném, ha megmondanád, hogy miért vagyok magaslovon ülő, miközben anno a játéktól teljesen függetlenül én kerestelek fel Facebookon is, hogy beszéljük meg korrekten a dolgokat, hogy mégis mi a problémád velem, hogy miért próbáljátok folyamatosan aláásni az =SBT= becsületét?

59 oldalnyi logunk van:

febr 05
19:54 A klánt ..Headshot.. alapította.

Nézzük a szövetségeseinket:

"febr 16
09:05 A klán immár Armageddon S II. (feloszlatva) szövetségese." ---> ex-VK

"febr 17
07:41 A klán immár Legions of Rome (feloszlatva) szövetségese." ---> XIII.

"febr 17
12:37 A klán immár HOF szövetségese."

"febr 24
22:33 A klán immár NoPara (feloszlatva) szövetségese."

"febr 25
23:10 A klán immár Zsivány Egyes (feloszlatva) szövetségese."

"febr 27
12:34 A klán immár ARM S2 szövetségese." ---> ex-Throne

"febr 28
09:47 A klán immár JBandy szövetségese."

"márc 28
03:47 A klán immár =GMF= szövetségese."

S most vegyük sorrendre Őket:

-VK- ---> Létrejött egy szövetség a -VK- val amelyet ankesz10 és gyuri2000xxxx vezetett. Tömtétek a fejüket, Nekik pedig nem volt tartásuk, így mindenféle nyomósabb indok nélkül egyik percről a másikra bontva lett a szövetség és beálltak mellétek, a SPARTANS mellé. Tudod... nagypofájú Nighthawk... Te... :) Az indokon azóta is jót mosolygunk: "a jövőben az SBT elárult volna Minket" by. Ankesz...
Szóval az első szövetségesünk bárhogy is nézem, átállt az ellenfélhez.

XIII. ---> A tagjaik többsége átment a GB-be, mikor rákérdeztünk a vezetőnél, hogy mi történik, azt a választ kaptuk, hogy lassan megy Ő is, vége a XIII-nek. Újabb szövetség amelyet nem Mi rúgtunk fel.

HOF ---> Bontották a szövetséget és beálltak az ellenünk szerveződő koalícióba... ami persze azóta romokban, hisz már SPARTANS sincs, akik a "fő ellenállók" voltak a kontinensen.

NoPara ---> Botinho vezetése alatt játszottak, aki sajnos nem tudta egyben tartani a csapatot, így szétszéledtek.

Zsivány egyes ---> Szintén feloszlottak, máshová olvadtak be.

ARM S2 ---> Nos, igen, szakadjon rá a fejemre mind a fölöttem lévő 5 emelet és süllyedjek el szégyenemben, amiért bontottunk egy olyan szövetséget, amelyben hosszútávon is csak pár emberrel tudtunk együttműködni, akik a szövetség bontása után felkerestek, hogy hasonló módon látják a dolgokat ahogy Mi, s szeretnének köztünk játszani. A szövetség bontásának fő indoka pedig az volt, hogy a meg nem mondom melyik noname klánt szerették volna beolvasztani, amelynek a tagjait Mi prédának tekintettük és ütöttük Őket. bahvamos volt a vezetőjük, ennyi rémlik. S hogy miért maradt meg? bahvamos fogta és kidobta a Throne vezetőket... :D Instant puccs.

JBandy ---> Igen... kétszer 5 emelet kell, hogy a fejemre szakadjon, ugyanis ezt a szövetséget is Mi bontottuk. Közös együttműködés nem sok volt, lemaradtak emellett a GB elintézte Őket, továbbá azt se hagyjuk figyelmen kívül, mikor AlMoss bejelentette, hogy elege van, oszlatni fogja a klánt (mindezt miután befoglalták Őt), ugyanis megunta, hogy a játék a prémiumról szól és hogy egy prémium huszár befoglalta... (azt hiszem, hogy Darth volt... staton meglehet nézni, én most lusta vagyok még erre is :p ) majd újrakezdte, s mégis maradt... de a klánjuk szintén romokban lett addigra, sokan át is mentek a GB különböző alklánjaiba.

S az utolsó helyre hagytam a =GMF=-et, csak mert nem szeretném röviden elintézni ezt a témát. Elárultuk a GMF-et?
Anno úgy jött létre a szövetség, hogy a fő ellenfél az a GB lesz, s rájuk fogunk menni együtt. Mindez nem jött létre, mivel a GMF először a saját kontinensén tisztogatott (érthető), majd pedig a saját kontinensükön az ASG-t akarták kiütni. Majd egy szép napon Mulán felkereste Lakatosándort és Újfiút toborzással kapcsolatosan... elindult egy láncreakció, egyik ember szólt a másiknak, s így tovább... egy nagyobb csapat átment a GMF-be... a GMF felől senki nem keresett meg Minket azzal a kérdéssel, hogy mit szólnánk ahhoz, hogyha fél, 1-2 órákról a falvaink mellől fölvesznek az ellenfélnél tartózkodó embereket... minderre a panaszunkra a reakció az volt, hogy számoltak azzal is, hogy emiatt bontjuk a szövetséget... de megtették, felvették Őket, mert Őket a szövetség bontása sem érdekelte volna. Az eljárás módját nem fogom elfogadni, viszont megértem. Egy győzhet, Ők ezt az utat akarták választani. Nem sokkal később kaptam egy levelet, miszerint Mulán felkeresett-e már azzal, hogy a legjobb 100 játékos topzódjon egy klánba és történjék meg a győzelem? Talán ez is sokat mond, hogy kaptam egy ilyet... :)

S igen, átvettük azokat, akik váltani szerettek volna. Hozzáteszem, NEM MI kerestük fel ezen játékosokat hanem Ők kezdeményeztek. Az okokat nem nagyon részletezném, legyen elég röviden és tömören annyi, hogyha valahol nem érzed jól magad és már a törlés szélén állsz, mert a vezetőség sehol, csapatjáték nuku (csak a volt társaiddal), segítségnyújtás 3 hete ígérgetés alatt... akkor mit fogsz tenni? Szenvedsz tovább, miközben időt, energiát és pénzt ölsz a játékba vagy pedig keresel egy olyan csapatot ahol elkötelezheted magad? Ha a GMF nem tisztelte meg annyival a szövetséget, hogy anno felkeressen Minket, akkor Nekünk miért kellett volna felkeresnünk Őket? S igen, ez az etikát figyelembe véve vitatható, de Mi így döntöttünk. A GMF ezek után meghozott egy döntést, miszerint bontja a szövetséget. Szintén érthető, nem is kell ragozni.

Az =SBT= mindigis arról volt híres, hogy szeret harcolni és nem diplomáciával, toborzással szeretne megnyerni egy világot. Bevettünk 10-en akárhány embert, igen, megtettük, szereztünk területet. Nem titok, szerintem már úgyis tudja az, aki a világon játszik és kicsit is ápol kapcsolatokat itt-ott... miszerint innentől kezdve face to face felvállaljuk, hogy =SBT= vs V41... s meglehet mutatni, hogy ki-mekkora sztár, mint a V33-on, ahol létrejött anno is a "szuperklán" V33 néven. Úgy érezzük, kellőképpen aktív és összetartó tagsággal rendelkezünk, persze van mit csiszolni rajta, de ezen folyamatosan dolgozunk... a háborús ranglistát is vezetjük toronymagasan... véletlen? A szél fújta össze?

"Ott van a schimodás ügy is"

Igen, visszalépett két fiókkal, hogy méltón elköszönjön a barátaitól. Azért kettővel, mert az elsőt (igaz, a másodikat is) instant lekapcsolták 1 perc alatt. Az a baj Peti, hogy ebbe is belepofázol miközben fogalmad sincs az igazságról, a miértekről. Egyik szemem örül, hogy megszabadult ettől a sok mocsoktól ami a játékban van, a másik pedig sír, hogy egy olyan remek játékost és embert elveszítettünk mint Ő. Ugyanis az elveinek (hála) addig vissza nem tér ebbe a játékba, ameddig valaki ellen megtehetnek olyasvalamit mint amit ellene.

Fernie... Fernie sosem költött nyersire, így ez megint egy befürdött dolog :)

Helyettesítések... fogalmam sincs, hogy honnan veszed azt, hogy az egész klánt helyettesítik, de szintén zsákutca. Az, hogy valaki éjjel 2-kor nem feltétlen tud munka/család/egyéb dolog miatt felkelni és indításhoz keres embert... vagy amíg dolgozik, valaki farmoljon, őrködjön... de ne már Peti... nem azért csapat egy csapat, hogy MINDEN téren segítség egymást a tagjai? :) Könyörgöm, megint értelmetlen dologba kötsz bele.

Igyál ma is egy kakaót, jót fog tenni a bioritmusodnak! Nesquik nélkül teljesen kifordulsz magadból! :D
 

DeletedUser18750

Vendég
Azt a rengeteg időt, amit ezen szövegek megírására szántok, töltsétek el hasznosabban, élvezetesebben:) Még elolvasni se volt kedvem, megírni még belegondolni is rossz.
Teljesen lényegtelen, hogy mi történt, jelenleg az SBT uralja a világot, ez tény, és nem változtatható meg külsős arcoskodással. Tégy ellene, hogy ez ne így legyen, ha nem megy, akkor legyőztek téged. Ha sikerül, akkor megérdemled a dícséretet. Ha pedig csak simán játszol, teljesen feleslegesen bizonygatod az igazad, ezáltal Headshot is.
 

DeletedUser

Vendég
Imadom hogy heccsat mindent megtud magyarazni :D nem olvastam el , ha esti mese kell kegkozelebb szolok nemed ugylatszik meseket tudsz krealni :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ez a külső fórum. A külső fórumon kijön a szájhős (legyen a neve mondjuk swak, Yugi, vagy DJ), amire a sima tagok (dögkeselyű, Rayen, stb) próbálnak értelmesen reagálni, amire a szájhős leugatja őket. Ha eldurvulnak a szituk, akkor jönnek a klánok megmondóemberei (Headshot, vigyori, Yugi, stb), akik megmagyaráznak a klánuk érdekébe mindent, olyat is, amit fel se hozott senki, de nem baj, bebiztosítják előre magukat, így a szájhősök futnak egy fölösleges kört. A szájhős általában nem ismeri fel, amikor alulmarad a külsőn (is), és ahelyett, hogy önmagát próbálná védeni, találomra visszatámad, ahol csak tud. Amikor a megmondók mutatnak valami bizonyítékot, ami a szájhős állításait negálja, akkor jön a szerepcsere, és a szájhős eljátsza, hogy a megmondó a szájhős, és ő el is hiszi, hogy szájhősből átváltozott megmondóvá. A sima tagok nem változtatják a szerepüket, csak az előbb említett szerepcsere mellett hol a megmondó, hol a szájhős oldalán állnak. Mikor már nagyon barátságtalan a légkör, megjön a Felsőbb Hatalom (korboncnok, Powerfox), vagy a Még Felsőbb Hatalom (sajtmacska), és "rendrakás" néven lezárja a fórumot, és kitöröl mindent, amit tud, és kitilt mindenkit, akit tud. Ekkor a különleges képességek nélküli külsős népesség vagy keres magának másik fórumot, ahol folytathatják, vagy megvárják, hogy a Hatalmak rendezzék a dolgukat, majd folytatják elölről. Ilyen ez a cudar élet ezen a külső fórumon.
 

DeletedUser18265

Vendég
Ez a külső fórum. A külső fórumon kijön a szájhős (legyen a neve mondjuk swak, Yugi, vagy DJ), amire a sima tagok (dögkeselyű, Rayen, stb) próbálnak értelmesen reagálni, amire a szájhős leugatja őket. Ha eldurvulnak a szituk, akkor jönnek a klánok megmondóemberei (Headshot, vigyori, Yugi, stb), akik megmagyaráznak a klánuk érdekébe mindent, olyat is, amit fel se hozott senki, de nem baj, bebiztosítják előre magukat, így a szájhősök futnak egy fölösleges kört. A szájhős általában nem ismeri fel, amikor alulmarad a külsőn (is), és ahelyett, hogy önmagát próbálná védeni, találomra visszatámad, ahol csak tud. Amikor a megmondók mutatnak valami bizonyítékot, ami a szájhős állításait negálja, akkor jön a szerepcsere, és a szájhős eljátsza, hogy a megmondó a szájhős, és ő el is hiszi, hogy szájhősből átváltozott megmondóvá. A sima tagok nem változtatják a szerepüket, csak az előbb említett szerepcsere mellett hol a megmondó, hol a szájhős oldalán állnak. Mikor már nagyon barátságtalan a légkör, megjön a Felsőbb Hatalom (korboncnok, Powerfox), vagy a Még Felsőbb Hatalom (sajtmacska), és "rendrakás" néven lezárja a fórumot, és kitöröl mindent, amit tud, és kitilt mindenkit, akit tud. Ekkor a különleges képességek nélküli külsős népesség vagy keres magának másik fórumot, ahol folytathatják, vagy megvárják, hogy a Hatalmak rendezzék a dolgukat, majd folytatják elölről. Ilyen ez a cudar élet ezen a külső fórumon.

Őcsém micsoda fajelméletet hoztál itt össze :D
 

=Arkhana=

New Member
A reakció pontszáma
11
Tudjátok kicsit röhejes lenne már ez az egész SBT erőlködés, ha nem lenne szomorú.

Én a játékosokat sajnálom, akiket jellemtelenül megvezetett Headshot és emiatt abbahagyták, vagy elbuktak, mert voltak közöttük sokkal értékesebb emberek, mint sokan együttvéve...

Pedig annak idején , pár éve egyike voltál azoknak az embereknek, akiket tiszteltem eme játékon belül és borzasztó látni, hogy némely emberekből mit vált ki ez a játék.
Biztosan megvan ennek a pszichológiai háttere...de bárhogy is az amivé váltok néhányan a játék miatt, által az semmire sem fogható...ha tartásom van, akkor így is úgyis van...Embernek maradni és egymással normálisan viselkedni ez nem a játék függvénye, hanem az emberi jellemé...
Akiknek inge nyugodtan húzzák magukra...őszintén remélem, hogy megteszik.
 

=Arkhana=

New Member
A reakció pontszáma
11
Ma pl...erre keltem...

kereszteshadjarat1 máj 17, 00:22
Udv klanhaboru jatekosok ! Bocsi a zavarasert es a Magyar helyesiras nemegeszen a legjobb (ekezzeteim meg nincsennek :) ) oreg vagyok man megtanulni a bilengyuzetett.
Ugygondoltam irok par szot A nagy =SBT= klanrol de foleg a vezzeto beosztasu elleg piszkossan jatco ..Headshot..-rol akinel belehett jelentkezni a klanjukba ami ugy zajlik nalla , ahogy gondoltam is mert elottem mar egy volt klantarsam ugyanugy jart ahogy enis . Sajnos O is elhitte , hogy folveszik a nagy buszke sbt -be ! Tehat bekol jelentkezni es o valaszol nade hogyan is? kb 48 ora elteltevel gyanus volt vagy inkabb ismeros hogy semmi de semmi reagalas - ujbol rairtam es megkertem hogy haman o a megbizzot akkor valamit illene valaszolni !! Ujabb kb 24 ora (ami man kezzdet gyanus lenni) megirta "Bevan fagyasztva a folvetel " hat jo gondoltam magamban varok kozzbe ugye kaptam meghivot masik klanoktol is de nemnagyon erdekelt ! Akkor man csak azert is mert megszerettem volna gyozodni rolla jolgondolom a folytatast :) Persze ma reggel megindult ram a nemesvonata majd kesobb ujjabb ! Es igy tovabb Klantarsaitol is De csak a Nemesvonatok ! Gondolom holnap kiadja a parancsot a kisseb beosztasu egyszeru jatekosoknak hogy ok vigyek be a tamadast es az o katonaik bukjonak mig a vezerkar Viszi a falukatt ! Kitellik toluk mert a NAGY =SBT= UGYANIS MINDEN EROSEBB KLANNAL szovit vagy mnt-t kotott NEM IS MEGLEPO MERT KLANSZINTU ( kb 200 jatekosbol all az alklanjaval ) HABORUBA INDULT EGY 20 TAGBOL ALLO KLAN ELLEN :)KB 2 HETE VAGY toBB is SZENVEDNEK DE HIABA 10 x NAGYOBB KLAN NEMBIRNAK VELUK !!!!
UGYDONTOTTEK MEG KISSEBET KERESNEK :) EGY 13 FALUBOL ALLO JATEKOST - ENGEM - HATHA VELEM ELBIR A NAGY SBT KLAN :)(PERSZE HOGY ELBIR NAGYSZEGYEN LENNE HA NEMBIRNA @ NAPON BELUL ELL VELEM ) AHOGY o iRTA EZ KLAN JATEK
SAJAT MAGAT MEGHAZUTOVA AKKOR MERTNEM KLANT TAMADNAK?? JA AZERT MERT EGY ICIPICI KLANNAL SEM BIRNAK ELL :) !!!!
Megigertem a NAGY ..Headshot.. jatekosnak es vezerkar emberenek igyekszem majd Mindenkivel tudatni hogyis mukszik es marad eletben a nagy SBT klan - mindeg igyekszem betartani az igeretemet ezert koldom e levelemet KEREK MINDENKIT AKI MEGKAPJA KOLDJE TOVABB AKKAR KORLEVELBE IS HOGY VALOBAN MINDENKIHEZ ELJUSSON ! KOSZI A MEGOSZTAST ES BOCSI a ZAVARASERT !
UDV. JO JATEKOTT ! kereszteshadjarat1

Mar van egy rakas nemesvonat felem a nagy es eros klantol es mind mas inditotta :) aszta megtisztelve erzem magam , hogy egyszemelyes "klant" meg klanom sincs :) egy egesz SBT tamad :)

=Galadriel= máj 17, 06:43
Szèp napot,
nagyon sajnàlom.
Sajnos ezt mondtam el többőtöknek ès ha kikèritek a tanàcsom ,akkor mèg ezen tùl is lett volna mit mesèlnem Headshot-ròl,màsik vilàgròl is.
Egyikőtöket sem vette fel,aki innen menni akart...nem tudnak harcolni...nemesvonatot küldeni ,vàgni...olyan amatőr tàmadàsok jöttek rànk...volt aki vèdővel küldte a nemesvonatot.
Egyetlen fegyverük van a bomlasztàs, màsokat mocskol, klànokat ugraszt egybe Headshot baràtunk...közben keselyūkènt szemezgetnek a koncon.
A sajàt csapattagjai is panaszkodnak rà ès nekünk gratulàlnak.
Az hogy jellemtelen mòdon jàtszanak az Ő szègyenük...viszont az hogy az összes nagy klàn alàjuk fekszik ès nem fognak össze ellenük,az màr a többiek ostobasàga...Mert így ők hajtjàk pont az SBT malmàra a vizet,akik potyàn kapjàk a szervert,ha sokàig alszik ez a mamlasz banda...
 
Fent